PDA

Zobacz pełną wersję : Konglomerat



magdac.
10-07-2007, 19:11
Witam, co myślicie o konglomeracie na posadzki?? :cry:
Na pewno nadaje się na parapety, blaty kuchenne i jako płytki na ścianę ale nie wiem co z posadzkami?

Macie jakieś doświadczenia w tym temacie, co polecacie?

Może ktoś zna firmę która zajmuje sie tym w okolicach Częstochowy :lol:
Będę wdzięczna za zdjęcia :wink:

bwojtek
11-07-2007, 06:21
Konglomerat na posadzce będzie wymagał konserwacji (impregnowanie i polerowanie) co jakiś czas. Aby na prawdę ładnie wyglądał to tak raz do roku na pewno. Fakt, że robi się z tego posadzki w hotelach czy na lotniskach ale tam mają ludzi i sprzęt by dbać o podłogę. Lepiej zainwestuj w granit.

Edybre
11-07-2007, 07:59
Podepnę się do wątku i zapytam czy i jak można naprawić odprysk na frezie w parapecie z konglomeratu - hydraulicy tak załatwili mój parapet :evil: Ubytek nie jest duży ale mnie denerwuje.

bwojtek
11-07-2007, 08:33
Tak. Są do tego specjalne szpachle dopasowane kolorystycznie do danego kamienia. Nakładasz masę z utwardzaczem, później szlifujesz coraz drobniejszym papierem ściernym a na koniec polerujesz. Zadzwoń do firmy gdzie kupiłeś parapety to pewnie odsprzedają tobie odrobinę szpachli. Papier ścierny (nr 120 400 600 1000 2000) kupisz w sklepie z lakierami samochodowymi.

Edybre
11-07-2007, 18:44
Bardzo dziękuję za pomoc - od razu mi lepiej :D . Ostatnio pierwsze ci widziałam przychodząc na budowę to ten odprysk.

bwojtek
11-07-2007, 19:17
Tak swoją drogą skoro wiadomo kto to zrobił to ja bym zaprosił serwis fabryczny do odpłatnej naprawy na koszt hydraulika...

Edybre
12-07-2007, 10:51
Problem w tym, że nie było komisyjnego "przekazania" parapetów i hydraulik twierdzi, że to nie jego ekipa, ja wiem, że to on bo głaszczę te parapety średnio 2 razy dziennie i znam każdy milimetr. Nie złapałam nikogo za rękę więc niestety nic nie udowodnię :( Najważniejsze, że można to naprawić i chyba nie będzie to zbyt drogie.