PDA

Zobacz pełną wersję : Dom w Dąbrówkach G2 - Dziennik Budowy



Anett i Artur
16-07-2007, 15:37
Chyba czas najwyższy na założenie dziennika budowy, bo już efekty widać...

Będziemy pisać pewnie na zmiane: albo anetka albo ja:D

Dziś wykopali ławy pod częścią domu, jak zaleją to będzie kolejny etap - piwnica.
We czwartek i piątek 12-13 lipca geodeta szalał z niwelatorem a ja zanim :) i wytyczaliśmy Dąbrówki :lol:

W sobote tj.14-go ekipa wjechała na działke i zaczęli robić belki zbrojeniowe i ani się obejrzałem jak w południe były gotowe :o

Dziś poniedziałek - 16 lipca jak wspomniałem - wykopy pod ławy, wrzutka kamyczka na spód i włożenie belek, jutro betonik!

Annetta
18-07-2007, 12:04
:)

Anett i Artur
18-07-2007, 12:13
No dobra będę pisać z tego nicka.
Budowa ruszyła pełną parą!!!
W sobotę panowie z ekipy zginali druta:P w sensie zrobili zbrojenie na ławy a Pan Geodeta wytyczył Domek!
W poniedziałek zaczęło się już dziać na całego! Panowie wykopali piękne fundamenty, które może nie do konca zostały zaakceptowane przez kierownika budowy, ale po małych poprawkach wszystko było juz ok. We wtorek mogła spokojnie przyjeżdzać grucha i lać beton. Wczoraj był straszny upał z resztą tak samo jak dzisiaj no i beton trzeba było podlewac prawie cały czas. Nawet ja sama osobiscie wykonałam jedną rundyjkę!
Zaraz po wylaniu betonu w fundamenty , ekipa zabrała sie za wykopywanie piwnicy. I tak oto powstała piękna dziura :D .
Jak tak sie na to patrzy to sie wszystko wydaje takie malutkie a w rzeczywistości to ma być kawał chałupy :P. Pozdrawiam serczecznie!

Anett i Artur
21-08-2007, 09:46
no cóż małe zaniedbanie. Ale patrząc na zdjęcia można wszystko wywnioskować.
Wyszliśmy z ziemi!!!!! no aktulnie panowie z ekipy "wibrują" "zagęszczają" czy jakkolwiek to się nazywa ziemię no i fundamenty bedą gotowe. Zostanie nam tylko czekać na powrót panów może pod koniec września no i stawiamy parter! jupiii

http://www.para-pronto.com/3773563-1187377256.png (http://www.para-pronto.com)

Anett i Artur
24-08-2007, 11:34
No dobrze okazuje się że juz od 3 września stawiamy parter!!! hura hura!!!
Aktualnie chłopcy dzielnie rozszalowują piwnicę.

Anett i Artur
11-09-2007, 22:42
...zmiana na banana :D pogoda psuje wszystko, termin budowy parteru nieznany :cry: czy to już jesień ?

Anett i Artur
18-09-2007, 04:41
od dziś zaczynamy znowu, ekipa o 7 odpala betoniare ! :D
2 tyg i powinno być widac parter i zaszolowaną płyte, czy pogoda okarze się łaskawa ? Zobaczymy

Anett i Artur
26-09-2007, 22:45
...szolowanko od wczoraj odbywa się pełną parą, fotki nieco gorszej jakości bo robione telefonem wrzuce w galerii w wolnej chwili, straaasznie wielki ten dom teraz się okazuje jak się stoi na zaszolowanym parterze, jeżeli wybieracie projekt to odradzam Dąbrówki! to kolos ! No chyba że macie dużo kasy......to mi podrzućcie :lol: ...w sobote rano zalewanko, szacunkowo powinno pójść jakieś 22-24 m^3, Oby mniej...

Anett i Artur
01-10-2007, 11:10
mamy sufit!!!!! jest pięknie!

W razie czego nie musimy już mieszkać w piwnicy hehe :D
Wygląda wszystko fajnie, salon ekstra, kuchnia wymarzona :) a i sypialnia niczego sobie ;)

z góry jest piękny widok na okolicę.

Kawał domu, i kto to będzie wszystko sprzątać? :lol:

Anett i Artur
02-10-2007, 20:19
Hej inwestorka !

To dziennik budowy a nie blog na który się wrzuca raz na miesiąc notke.

Miałaś to pilnować :P brak słów ... :evil:

Dziennik budowy - dzień po dniu :D :lol:

Pozdrawiam wszystkich czytających ten obszerny dziennik budowy :)))))))))))