PDA

Zobacz pełną wersję : POSZUKUJĘ EKIPY ZE SZCZECINA LUB OKOLIC



miszczo
22-07-2007, 12:48
W niedługim czasie rozpocznę budowę domu.Proszę o namiary na solidną ekipę budowlaną ze Szczecina lub okolic do postawienia stanu surowego otwartego. W przypadku złych doświadczeń z firmami budowlanymi-również proszę o dane. Z góry serdeczne dzięki!

aga_bissmyk
30-08-2007, 10:07
Witam.
Nasza Natalka ma już ściany parteru i pnie się do góry. Budujemy w Szczecinie i mamy porządną firmę. jesteśmy zadowoleni. Nie wiem jak oni z robotami są ustawieni, ale jak dalej jest temat aktualny, to daj znać to was skontaktuję.
pozdrawiam

miszczo
02-09-2007, 15:29
Witam ponownie! Bardzo proszę o namiary na wykonawcę Państwa "Natalii". Mamy też parę pytań odnośnie zmian jakie Państwo poczyniliście w projekcie przy adaptacji. Dziękujemy za każdą nawet najdrobniejszą radę. Czy byłaby możliwość obejrzenie Natalii w trakcie realizacji. Nasz adres: [email protected]

Mags
16-09-2007, 15:40
Jeśli jeszcze aktualne, to mogę na priv wysłać numer telefonu do naszej ekipy. Skończą u nas za jakiś miesiąc, a jak budują można podglądać w moim dzienniku, oczywiście to dopiero początek
Pozdrawiam

Jaca_1
18-12-2007, 07:57
Ja natomiast na pewno mogę jednej firmy nie polecić.
Pazerność ludzka w ich wykonaniu jest wręcz na pokaz.
Na początku miało być pięknie, tak tiu, tiu

OSTRZEGAM NIE BRAć firmy KUNA S.C.

Więcej szczegółów mogę podać na prv.

Jaca_1
12-01-2008, 09:25
No cóż w związku z pytaniami.
1. Termonowość wywiązywania się z umowy wydaje się sprawą iścia abstrakcyjną (dom miał stanąć do połowy lisopada a dziś mamy.......)
2. Kosztorys nabiera cech ludzkich - ON POTRAFI OŻYĆ !!! - zmienia się dosłownie z tygodnia na tydzień - oczywiście na niekorzyść inwestora
3. Kosztorysant jest super - kupicie tyle materiałów, że wystarczy wam jeszcze na pół domu sąsiada
ciąg dalszy nastąpi..

Jaca_1
02-02-2008, 08:46
Ciąg dalszy przygód z firmą Kuna SC reprezentowana przez Pana Andrzeja J.
Dla zainteresowanych proponuję sprawdzić adres firmy
Przyjaciół Żołnierza 4
Czeka Was tam miłe zaskoczenie w postaci echa......
Nikogo nie ma, w zarządzie budynku pokazali mi drzwi za którymi powinna się znajdować firma, a tam.....
NAWET WIZYTÓWKI NIE MA !!!!!
Zajefajnie !!!!


Wydaje mi się że jedna moja wtopa wystarczy dla reszty jako przestroga.

CDN..... :evil:

carlan
05-02-2008, 21:16
ja przestrzegam przed firmą AK-BUD Andrzej Kubiński

carlan
05-02-2008, 21:19
za to polecam firmę KONSBUD www.konsbud.pl tyle że stawiaja domy w technologi drewna klejonego warstwowo, szybko i sprawnie a dom super (nie mylić z kanadyjką - syf)

e_tomi
14-02-2008, 13:06
Poszukuję ekipy z okolic Szczecina do wykonania stanu surowego z dachem. Proszę o namiary na priv.
Z góry dziękuję

nigri
28-03-2008, 23:40
W sierpniu zeszlego roku rozpoczelismy budowe z firma budowlana " zakład ogólnobudowlany Marek Juga" sa naprawde rewelacyjni, prace zakonczone zgodnie z umowa do stanu surowego otwarego, a teraz za 2 tyg beda robic elewacje. Zawsze trzymaja sie kosztorysu i dbaja o to by znalesc tanszy material, wiec u nas budowa wyszla taniej niz w kosztorysie poczatkowym. Dom jest w Dobrej szcz. i wiem, ze teraz buduja kolejne w tej miejscowosci. Namiary na ta firme dostalismy po prostu chodzac do ludzi, ktorzy w okolicy wybudowali domy a na potwierdzenie dobrej wspolpracy wlasciciel podal nam numery do innych innwestorow i wtedy tez potwierdzily sie dobre opinie. Z czystym sumieniem moge ich polecic. :D

Agnieszka&Przemko
10-04-2008, 07:38
Witam.
Poszukuję ekipy budowlanej do budowy domku. Z Twojego opisu "nigri" wyczytałam, że polecasz swoją ekipę. Czy mogłabym otrzymać na priv. namiary na Pana Marka Juga :D
Będę wdzięczna - Agnieszka

inches
10-04-2008, 07:45
W sierpniu zeszlego roku rozpoczelismy budowe z firma budowlana " zakład ogólnobudowlany Marek Juga" sa naprawde rewelacyjni, prace zakonczone zgodnie z umowa do stanu surowego otwarego, a teraz za 2 tyg beda robic elewacje. Zawsze trzymaja sie kosztorysu i dbaja o to by znalesc tanszy material, wiec u nas budowa wyszla taniej niz w kosztorysie poczatkowym. Dom jest w Dobrej szcz. i wiem, ze teraz buduja kolejne w tej miejscowosci. Namiary na ta firme dostalismy po prostu chodzac do ludzi, ktorzy w okolicy wybudowali domy a na potwierdzenie dobrej wspolpracy wlasciciel podal nam numery do innych innwestorow i wtedy tez potwierdzily sie dobre opinie. Z czystym sumieniem moge ich polecic. :D

Również proszę o namiary na priv.

nigri
10-04-2008, 10:15
Proszę bardzo, namiary wysłałam na priv :D

Agnieszka&Przemko
10-04-2008, 11:17
Witaj Ulu.

Namiary doszły - bardzo dziękuję :lol:

Agnieszka

Ibee
11-04-2008, 14:44
W sierpniu zeszlego roku rozpoczelismy budowe z firma budowlana " zakład ogólnobudowlany Marek Juga" sa naprawde rewelacyjni, prace zakonczone zgodnie z umowa do stanu surowego otwarego, a teraz za 2 tyg beda robic elewacje. Zawsze trzymaja sie kosztorysu i dbaja o to by znalesc tanszy material, wiec u nas budowa wyszla taniej niz w kosztorysie poczatkowym. Dom jest w Dobrej szcz. i wiem, ze teraz buduja kolejne w tej miejscowosci. Namiary na ta firme dostalismy po prostu chodzac do ludzi, ktorzy w okolicy wybudowali domy a na potwierdzenie dobrej wspolpracy wlasciciel podal nam numery do innych innwestorow i wtedy tez potwierdzily sie dobre opinie. Z czystym sumieniem moge ich polecic. :D

Również proszę o namiary na priv.

Ja również poproszę.

nowicjusz75
27-02-2009, 09:25
za to polecam firmę KONSBUD www.konsbud.com tyle że stawiaja domy w technologi drewna klejonego warstwowo, szybko i sprawnie a dom super (nie mylić z kanadyjką - syf)
Witam
Właśnie orientuje się w różnego rodzaju systemach budowy domów. I tak mam kilka pytań do Ciebie. Jeżeli już polecasz tą firme to powiedz proszę (opierając się na Twoim doświadczeniu) jak kształtują się terminy realizacji takiego domku, jak wygląda jakość powierzchni ścian, czy trzeba je koniecznie dodatkowo wykańczać, ile trwa budowa domu, czy płyte fundamentową trzeba mieć już gotową, no i może jeszcze jedno jakie były orientacyjne koszty budowy np za m2. Będe bardzo wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi.

carlan
27-02-2009, 20:18
za to polecam firmę KONSBUD www.konsbud.com tyle że stawiaja domy w technologi drewna klejonego warstwowo, szybko i sprawnie a dom super (nie mylić z kanadyjką - syf)
Witam
Właśnie orientuje się w różnego rodzaju systemach budowy domów. I tak mam kilka pytań do Ciebie. Jeżeli już polecasz tą firme to powiedz proszę (opierając się na Twoim doświadczeniu) jak kształtują się terminy realizacji takiego domku, jak wygląda jakość powierzchni ścian, czy trzeba je koniecznie dodatkowo wykańczać, ile trwa budowa domu, czy płyte fundamentową trzeba mieć już gotową, no i może jeszcze jedno jakie były orientacyjne koszty budowy np za m2. Będe bardzo wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi.



Wiesz co polecam tą firmę bo bardzo podobają mi się domy w tej technolgii, ja sama nie budowałam takiego domu, ale słyszałam, że generalnie ta firma jest ok. Widziałam u znajomego w Niemczech i byłam pod wrażeniem. Sama realizacja to ok. miesiąc, fundamenty muszą być wcześniej przygotowane. Ściany można wykańczaś płytami K-G lub można zostawić drewniane jak kto woli. Cen nie znam.

nowicjusz75
28-02-2009, 19:31
Witam
carlan dzięki za szybą odpowiedź. Mnie też zainteresowała ta technologia więc wypytuje. Ogólnie straszy mnie przy budynkach budowanych metodami tradycyjnymi ich ciężar i ilość prac nazwe je mokrych (posadzki, stropy, schody, tynki, zaprawa w łączeniach bloczków, pustaków), a także czas na wykonanie takiego budynku. Dla tego szukam systemu prefabrykowanego (chyba tak to się nazywa). Mam więc jak na razie do wyboru szkielet (do którego nie jestem przekonany), ciężki sytsem praefa, no i niedawno znaleziony ten z KONSBUDU no i ewentualnie skłaniam się do bali.
Z sytemu z drwna klejonego pasuje mi to, że wewnętrzne powierzchnie ścian bym chciał w dużej części pozostawić w drewnie bo lubie drewno. No i chyba taka konstrukcja jest mocna? Na stronie Konsbudu znalazłem też że ocieplają te sciany... no właśnie czym??? Pewnie można to zastąpić wełną mineralną?
Może ktoś jeszcze widział taki budynek a może budował w tym sytemie. Interesują mnie niezalezne opinie. A może ktoś wie gdzie można poczytać o tym więcej.
Pozdrawiam.
P.S. Jeszcze pytanie do carlan może się orientujesz jak są układane płyty G-K na takich ścianach??

carlan
28-02-2009, 20:22
Witam
carlan dzięki za szybą odpowiedź. Mnie też zainteresowała ta technologia więc wypytuje. Ogólnie straszy mnie przy budynkach budowanych metodami tradycyjnymi ich ciężar i ilość prac nazwe je mokrych (posadzki, stropy, schody, tynki, zaprawa w łączeniach bloczków, pustaków), a także czas na wykonanie takiego budynku. Dla tego szukam systemu prefabrykowanego (chyba tak to się nazywa). Mam więc jak na razie do wyboru szkielet (do którego nie jestem przekonany), ciężki sytsem praefa, no i niedawno znaleziony ten z KONSBUDU no i ewentualnie skłaniam się do bali.
Z sytemu z drwna klejonego pasuje mi to, że wewnętrzne powierzchnie ścian bym chciał w dużej części pozostawić w drewnie bo lubie drewno. No i chyba taka konstrukcja jest mocna? Na stronie Konsbudu znalazłem też że ocieplają te sciany... no właśnie czym??? Pewnie można to zastąpić wełną mineralną?
Może ktoś jeszcze widział taki budynek a może budował w tym sytemie. Interesują mnie niezalezne opinie. A może ktoś wie gdzie można poczytać o tym więcej.
Pozdrawiam.
P.S. Jeszcze pytanie do carlan może się orientujesz jak są układane płyty G-K na takich ścianach??


Z tego co wiem płyty G-K montuje sie bezpośrednio do drewna na wkręty do płyt G-K. Ale wiesz co wszystkie szczegóły to najlepiej popytaj się bezpośrednio w konsbudzie, spróbuj sie z nimi umówić, myslę, że będzie to w ich interesie żeby ci wszystko wytłumaczyć. to pytanie było proste, ale resztę boje się, że nie podołam ;)

nowicjusz75
01-03-2009, 20:33
Witam
carlan dzięki za szybą odpowiedź. Mnie też zainteresowała ta technologia więc wypytuje. Ogólnie straszy mnie przy budynkach budowanych metodami tradycyjnymi ich ciężar i ilość prac nazwe je mokrych (posadzki, stropy, schody, tynki, zaprawa w łączeniach bloczków, pustaków), a także czas na wykonanie takiego budynku. Dla tego szukam systemu prefabrykowanego (chyba tak to się nazywa). Mam więc jak na razie do wyboru szkielet (do którego nie jestem przekonany), ciężki sytsem praefa, no i niedawno znaleziony ten z KONSBUDU no i ewentualnie skłaniam się do bali.
Z sytemu z drwna klejonego pasuje mi to, że wewnętrzne powierzchnie ścian bym chciał w dużej części pozostawić w drewnie bo lubie drewno. No i chyba taka konstrukcja jest mocna? Na stronie Konsbudu znalazłem też że ocieplają te sciany... no właśnie czym??? Pewnie można to zastąpić wełną mineralną?
Może ktoś jeszcze widział taki budynek a może budował w tym sytemie. Interesują mnie niezalezne opinie. A może ktoś wie gdzie można poczytać o tym więcej.
Pozdrawiam.
P.S. Jeszcze pytanie do carlan może się orientujesz jak są układane płyty G-K na takich ścianach??


Z tego co wiem płyty G-K montuje sie bezpośrednio do drewna na wkręty do płyt G-K. Ale wiesz co wszystkie szczegóły to najlepiej popytaj się bezpośrednio w konsbudzie, spróbuj sie z nimi umówić, myslę, że będzie to w ich interesie żeby ci wszystko wytłumaczyć. to pytanie było proste, ale resztę boje się, że nie podołam ;)

Dzięki za odpowiedzi, pewnie zrobie jak radzisz, a przy okazji jeszcze poszperam w necie coś na ten temat, popytam na iinych forach może znajdzie się jakiś użytkownik takiego budynku bo o opinie takich osób najbardziej mi chodzi.

kubson87
05-07-2016, 22:31
Jeśli jeszcze aktualne, to mogę na priv wysłać numer telefonu do naszej ekipy. Skończą u nas za jakiś miesiąc, a jak budują można podglądać w moim dzienniku, oczywiście to dopiero początek
Pozdrawiam
Witam czy moge prosic o namiar firmy? pozdrawiam moj meil [email protected]

Urszula S
25-10-2016, 19:51
W sierpniu zeszlego roku rozpoczelismy budowe z firma budowlana " zakład ogólnobudowlany Marek Juga" sa naprawde rewelacyjni, prace zakonczone zgodnie z umowa do stanu surowego otwarego, a teraz za 2 tyg beda robic elewacje. Zawsze trzymaja sie kosztorysu i dbaja o to by znalesc tanszy material, wiec u nas budowa wyszla taniej niz w kosztorysie poczatkowym. Dom jest w Dobrej szcz. i wiem, ze teraz buduja kolejne w tej miejscowosci. Namiary na ta firme dostalismy po prostu chodzac do ludzi, ktorzy w okolicy wybudowali domy a na potwierdzenie dobrej wspolpracy wlasciciel podal nam numery do innych innwestorow i wtedy tez potwierdzily sie dobre opinie. Z czystym sumieniem moge ich polecic. :D

Ja niestety nie polecam p. Marka Jugi. Może kiedyś był dobrym wykonawcą, gdy nie miał swojej rodziny oraz nie planował budowy domu?? Obecnie cwaniaczy się jak inni " wyżarci" wykonawcy i tak samo jest hardy i butny.. Nie chce podpisać umowy, nie chce wycenić pracy przed wykonaniem ( a ja miałam taką sytuację, że musiałam koniecznie wykonać prace jeszcze przed zimą). Nie dotrzymuje terminów, mnie zostawił na lodzie z niedokończoną pracą!!!!! bo przyszedł mróz... Niestety bardzo zawiodłam się na p. Marku Judze jest jak inni wykonawcy nastawiony na maksymalny zysk dla siebie, ciągle się śpieszy nie ma czasu aby porozmawiać z inwestorem. Ceny na początku podał inne niż to wyszło na końcu!!!! " Idzie na całość czyli na zwarcie", fakturę wysyła pocztą i nie ma dyskusji, ze coś jest źle zrobione, inwestor musi zapłacić i już!!!!!! Inwestor musi się podporządkować całkowicie tej firmie, bo jak nie to przyjeżdża po swoje rzeczy (przechowane przez zimę za darmo!!!! u inwestora!!!!!!) ze zbirami, którzy chcą pobić inwestora... Nie zna swoim rusztowań i chciał zabrać rusztowania inwestora..., musiała interweniować Policja....