PDA

Zobacz pełną wersję : Podwojna ankieta



mbz
11-07-2003, 14:41
Redakcjo, bardzo prosze jeszcze raz ( wyslalam juz info na Obsluge techniczna) o skasowanie podwojnych opcji odpowiedzi w mojej ankiecie.

Becik
15-07-2003, 09:31
A ja bardzo proszę o poprawianie forumowego softu.
A wzięło się to stąd, że po utworzeniu i zatwierdzeniu ankiety weszłam do swojej wiadomości jeszcze raz by poprawić literówki, po czym moja ankieta zniiknęła. Więc kolejny edit, mozolne wklepywanie ankiety po raz drugi i w efekcie są opcjie z obydwu!!!
Dla przypomnienia, podwójne ankiety są na "Klubie budujący" w wątkach: "Niepożądani goście" i "Na jakim jesteś etapie"

Obsluga techniczna
16-07-2003, 08:47
Witam,
Redakcjo, bardzo prosze jeszcze raz ( wyslalam juz info na Obsluge techniczna) o skasowanie podwojnych opcji odpowiedzi w mojej ankiecie.Przyznaje ze nadal nie wiem skad ten problem moze wynikac - dzis powinien znalezc sie czas by nad tym przysiasc. Sprobuje rozwiazan ten problem. ;)

Pozrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

Obsluga techniczna
16-07-2003, 13:58
Witam,
Redakcjo, bardzo prosze jeszcze raz ( wyslalam juz info na Obsluge techniczna) o skasowanie podwojnych opcji odpowiedzi w mojej ankiecie.Podwojne odpowiedzi dla nieporzadanych gosci zostaly usuniete.

Pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

Obsluga techniczna
16-07-2003, 14:02
Witam,
Dla przypomnienia, podwójne ankiety są na "Klubie budujący" w wątkach: "Niepożądani goście" i "Na jakim jesteś etapie"Poprawilem recznie odpowiedzi dla ankiety - teraz juz powinno byc wszystko w porzadku.

Pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

tomek1950
16-07-2003, 22:29
Dostałem dziś emaila, że wyłączone zostaną dziś po południu zabezpieczenia, które uniemożliwiają korzystanie z forum w przypadku stosowania przez dostawcę internetu dynamicznego nr IP. Próbowałem coś wysłać i po ponad 30 próbach zrezygnowałem. Invalid session. Dostaję drgawek na widok tego napisu. Chyba redakcja zakupiła jakiś niedorobiony program.
Tomek1950

Obsluga techniczna
17-07-2003, 10:45
Witam,
Dostałem dziś emaila, że wyłączone zostaną dziś po południu zabezpieczenia, które uniemożliwiają korzystanie z forum w przypadku stosowania przez dostawcę internetu dynamicznego nr IP. W liscie, o ktorym Pan mowi bylo slowo prawdopodobnie. Inne zajecia nie pozwolily jednak zajac sie forum.

Chyba redakcja zakupiła jakiś niedorobiony program.Forum działa na mechanizmie phpBB. Informowalem juz o tym uprzednio. Rowniez informowalem ze problem nie wiaze sie stricte z mechanizmem ale z tym w Pana sytuacji zmienia sie adres IP z ktorego sa wysylane listy. Na tym podforum podalem rowniez odnosnik do artkylu traktujacy wlasnie o tym problemie - http://www.phpbb.com/kb/article.php?article_id=54 .


Pozdrawiam

tomek1950
17-07-2003, 15:56
Artykuł przeczytałem i przesłałem do dostawcy internetu (UPC) .Odpowiedź z UPC przesłałem do Działu Technicznego Muratora.
UPC z którego usługi korzystam od ponad roku umywa ręce. Dział techniczny też. Wychodzi na to, że winien jestem ja, bo wybrałem dostawcę internetu zmieniającego dynamicznie nr IP i Forum Muratora (które bardzo sobie cenię) które zmiany nr IP, na które nie mam wpływu, nie akceptuje. Przyznać muszę, że dziś po godz. 16 udało mi się wysłać kilka postów i to bez problemu. Czy to już koniec mojego problemu? Mam nadzieję. Na razie wyjeżdżam na krótki urlop.

Obsluga techniczna
18-07-2003, 09:56
Witam
Przyznać muszę, że dziś po godz. 16 udało mi się wysłać kilka postów i to bez problemu.Dzis problem został usunięty - w razie występujących dalej problemów prosze o informacje (mozliwe szczegolowe)

Pozdrawiam
Dział Informatyki
Wydawnictwo Murator