PDA

Zobacz pełną wersję : Massive, brilux... albo?



KiZ
25-07-2007, 10:39
Witam. Proszę o opinie na temat sprzętu oświetleniowego ww. firm. Mnie najbardziej interesuje sprzęt outdoorowy oraz spoty ścienno-sufitowe. Co z jakością tych produktów? Mam tego sporo do kupienia i nawet przy ich cenach wychodzi znaczna suma. Jest jakaś sensowna alternatywa dla nich (tzn nie Artemide ;) )?

AWIk
25-07-2007, 11:29
Kiedyś pracowałem w biurze projektowo-handlowym związanym właśnie z oświetleniem. Projektowaliśmy i sprzedawiliśmy sporo i massivu i briluxa. Jest to jedno z tańszych rozwiązań, ale spokojnie jakościowo są wystarczające. Najlepiej podejdź do jakiejś większej hurtowni z oświetleniem to Ci doradzą.

pattaya
25-07-2007, 15:50
Brilux i massive to taka lepsza chińszczyzna.
Przyzwoicie wykonana,ale pod względem estetycznym taka sobie.

acca5
25-07-2007, 22:11
wejdź na www.halogen.pl

nicol21
02-11-2010, 21:13
hej,
zastanawiam sie nad kinkietami massive do przedpokoju i na schody - czy ktos je ma i moze sie na ich temat wypowiedziec?
w sumie kinkiet to nie kran w kuchni, ktory uzywa sie codziennnie i codziennie sie go dotyka, ale z drugiej strony uzywa sie codziennie bo przeciez się go zaświeca.
a zatem jak to jest - warto czy nie warto? jaka jest ewentualnie inna alternatywa podobna cenowo?

dzięki za opinie albo ewentualnie linka do tematu - cos mi szukanie dziś nie idzie.