PDA

Zobacz pełną wersję : wentylacja dla garderoby



Aguś83
25-07-2007, 18:08
Chcemy zrobić garderobę w sypialni. Czy konieczna jest wentylacja?? Jakie polecacie nawiewniki na zewnątrz i wewnątrz?? Widziałam gdzieś gotowy zestaw firmy DARCO. Trochę drogi niestety. Może polecacie coś innego?? :roll:

jurand79
25-07-2007, 21:38
Wentylacja w garderobie jest konieczna. Zwłaszcza jeśli nie masz tam okna którym można od czasu do czasu przewietrzyć.
Ja mam garderobę pod skosem. Wentylację rozwiązałem tak, że nie dałem kratki wentylacyjnej w sypialni tylko w garderobie. Powietrze z sypialni będzie odprowadzane na zewnątrz właśnie przez garderobę (szpara pod drzwiami garderoby) do kominka w dachówce (obieg wymuszony wentylatorem w kanale wentylacyjnym, załączany okresowo sterownikiem czasowym). Poza tym podciągnąłem obieg pod malutki grzejniczek w garderobie - jeszcze nie wiem co tam dam, może wystarczy zwinięta w niedużą spiralę rurka miedziana. Dzięki temu mogę nie obawiać się o zapach stęchlizny jeśli zdarzy się powiesić tam lekko niedosuszoną koszulę...

Barbossa
25-07-2007, 21:41
Wentylacja w garderobie jest konieczna...
lub nie
temat ostatnio poruszany na forum, wraz ze spostrzeżeniami z autopsji

Barbossa
25-07-2007, 21:43
Wentylacja w garderobie jest konieczna...
lub nie
temat ostatnio poruszany na forum, wraz ze spostrzeżeniami z autopsji

jurand79
25-07-2007, 21:48
Wentylacja w garderobie jest konieczna...
lub nie
temat ostatnio poruszany na forum, wraz ze spostrzeżeniami z autopsji
No to powiem inaczej:
Więcej jest zalet niż wad wentylowanej garderoby.
Jeśli temat był poruszany to daj linka - chętnie poczytam :)
P.S. Barbossa, dlaczego dublują ci się wpisy?

Barbossa
25-07-2007, 22:00
P.S. Barbossa, dlaczego dublują ci się wpisy?
obiecałem sobie, że do końca tygodnia nastukam do 3k postów, idę na rekord i nic mnie nie powstrzyma, a każdy sposób jest dobry
co do linka: a poszukaj, wiesz jak to się robi