PDA

Zobacz pełną wersję : "dziekuje za prace"



Doki
12-07-2003, 21:11
To pierwszy wykonawca, ktory powiedzial mi cos takiego przy rozliczeniu. Stary rzemieslnik, teraz juz takich trudno znalezc. Pierwszy, ktoremu przyszlo do glowy, ze to dzieki inwestorowi (mnie) ma za co pojechac na wakacje i ze domaganie sie solidnego i terminowego wykonania zleconej roboty to nie jest nieludzki wyzysk, w walce z ktorym dziadowie gineli od policyjnych kul co roku pierwszego maja.
Jestem zadowolony z jego pracy. Zaplacilem co do grosza i przed terminem platnosci, wlasnie dlatego, ze jestem zadowolony. Dlaczego tak trudno znalezc innych wykonawcow, z ktorych tez bylbym zadowolony?

13-07-2003, 10:47
Oczywiście rzecz nie dzieje się w Polsce?
:)

opal

krzyss
13-07-2003, 11:06
Ciekawe, czy zechce przyjechać do mnie do Warszawy popracować :lol: chętnie wezmę kontakt z nim :wink:

Doki
13-07-2003, 11:28
Ciekawe, czy zechce przyjechać do mnie do Warszawy popracować :lol: chętnie wezmę kontakt z nim :wink:

Watpie, bo starszy pan niechetnie wypuszcza sie na dluzsze trasy, no i jak mialby przewiezc caly swoj sprzet i materialy. Ale mozesz zapytac. To Marcel Avonts z Hemiksem kolo Antwerpii.
Nawiasem mowiac, on niezle mowi po polsku, wiec z dogadaniem sie nie powinno byc problemu.

krzyss
13-07-2003, 15:30
:D

Teska
13-07-2003, 15:35
hmm...to do Szczecina Marcel miałby blizej..... :lol: