PDA

Zobacz pełną wersję : kuchnia z jasnymi czy ciemnymi frontami ??



askaaa
27-07-2007, 10:12
witam

co będzie praktyczniejsze??

jasne fronty(krem, złamana biel) z ciemnym blatem(mówię nawet o czerni, ale takiej perełkowej)

czy jednak

brązowe fronty z jaśniutkim blatem ???

planuje MDF WYSOKI POłYSK...

z góry dzięki za pomoc :)

Mephisto
27-07-2007, 14:41
Witam!

Wprawdzie nie mam kuchni z mdfu na wysoki pomysł, ale wydaje mi sie, że jasniejsza będzie praktyczniejsza, mniej będzie widać paluchy itp.
Mamy w łazience szafkę pod umywalkę właśnie z mdfu lakierowanego na wysoki połysk i jak na razie połysk widać dobrze, a paluchów i kropel wody nie. trzeba się mocno przyjrzeć. Na ciemnym byłoby to chyba bardziej widoczne.

d5620s
27-07-2007, 22:29
ja tez planuje połyski (wanilia) i tez boję sie o paluchy:(
to ostatni nasz pomysł bo do wczoraj walczyliśmy o drewno ciemna grusza lub wenge:)

galka
29-07-2007, 15:10
wolę chyba mat ,widziałam w salonie ciemny połysk i pełno było na nim paluchów a przecież w salonie nie ma kuchennych oparów osiadajacych na wszystkim...

d5620s
31-07-2007, 06:43
w salonie polecili mi połysk ale perłowy- fajnie odbijał swiatło i kropelki po przetarciu szmatka nie sa prawie widoczne....podobno

ale w sklepie zawsze wszystko wyglada lu wydaje sie lepsze;)

jacekp71
05-08-2007, 01:19
witam

co będzie praktyczniejsze??

jasne fronty(krem, złamana biel) z ciemnym blatem(mówię nawet o czerni, ale takiej perełkowej)

czy jednak

brązowe fronty z jaśniutkim blatem ???

planuje MDF WYSOKI POłYSK...

z góry dzięki za pomoc :)


pierwsze praktyczniejsze, drugie ladniejsze (wg mnie) ....
ja wybralem to drugie, czekam na pierwsze sprzatanie ;-)

D`arek
06-08-2007, 17:02
Witam, najprościej udaj się do salonu z kuchniami , weź ze sobą próbkę kafli podłogowych ,kafli ściennych, ew. podaj kolor farby na ścianie i poproś o radę dekoratora wnętrz z tego salonu. Na początku uważaliśmy ,że decyzja podjęta samodzielnie da nam dużą satysfakcję ale przy kilkudziesięciu próbkach blatów,frontów,boków łatwo o błąd. Teraz nie żałujemy i nie męczymy się myślą ,że mogliśmy wybrać inne.