PDA

Zobacz pełną wersję : Kupujecie materiały na allegro???



Bramer
27-07-2007, 10:40
Witam!

Zawsze myślałem, że jak czegoś nie można dostać to zostaje allegro. Ipewnie tak jest dalej z tym, że ceny na "onym" zwariowały (a raczej allegrowicze je wystawiający).

Napiszcie o swoich doświadczeniach.

mamamatinka
27-07-2007, 11:38
ja juz nie raz skorzystałam z allegro - akucje ludzi wystawiających w okolicy używane stemple, deski szalunkowe, kupowałam też folię, styrodur, papę, pompe do studni). Planuje kupic okan dachowe. Na etapie wykończeniowki mam zamiar sporo korzystać - jakies kable rury inne, nawet sama nie wiem. Ale allegro ma te jedną zasadniczą zaletę, że można kupować materiały o 1 w nocy, czyli wtedy kiedy akurat mam chwile czasu żeby się tym zająć :)))

am00
27-07-2007, 12:49
Tak, Allegro pozwala mi też zorientować się w cenach i dzięki temu mogę negocjować ceny u loklanych dostawców. Często kontaktuję się z firmami handlujacymi na Allegro i składam zamówienie bezpośrednio.
Przy transakcjach sprawdzam negatywy.

_Robert_K
28-07-2007, 14:32
A kupujem :)
Ale zawsze z okolic, by można było podjechac i zobaczyć tować - mówie tu o sumach pow 2 tys zł

lucky
29-07-2007, 06:38
Jak najbardziej, kupiłem dachówkę na cały dom i nawet zapłaciłem za towar przelewem . transport dotarł do mnie na czas i bez żadnego problemu. Jednak zalecam daleko idąca ostrożność. Pozdrawiam

Dominik i Gosia
29-07-2007, 09:05
Z uwagi na duuuże ceny materiałów postanowiłem zrobić narzędzie, które ma pomóc budującym obniżyć koszty budowy. Oraz ułatwić ich szukanie - czyli poprzez internet.

Na stronie www.muratorzy.pl można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia dot. materiałów i usług budowlanych.

Strona jest oczywiście niekomercyjna, ogłoszenia są bezpłatne, ma służyć nam, czyli budującym. Jest na moim serwerze.

Zachęcam więc firmy i osoby prywatne, zamieszczajcie ogłoszenia. Można dodać zdjęcia itp. Można zamieszczać zarówno ogłoszenia kupna, jak i sprzedaży. Jeśli ktoś ma pozostałości po budowie, narzędzia itp. niech zamieści ogłoszenie.

Jak ktoś będzie miał pomysły co do poprawy funkcjonalności, nowych kategorii itp. proszę pisać na tym wątku.

Pozdrawiam!

Barbossa
29-07-2007, 09:32
Z uwagi na duuuże ceny materiałów postanowiłem zrobić narzędzie, które ma pomóc budującym obniżyć koszty budowy. Oraz ułatwić ich szukanie - czyli poprzez internet.

...
Jak ktoś będzie miał pomysły co do poprawy funkcjonalności, nowych kategorii itp. proszę pisać na tym wątku.

Pozdrawiam!
wystarczy założyć jeden temat i regularnie go podnosić, a nie spamować wielowątkowo
a tak to robi się to upierdliwe i zniechęca

eranet
29-07-2007, 19:08
ja kupiłem sporo elektryki, zamierzam kupic prawdopodobnie turbokominek, a przy wykończeniówce to juz ostro kupować...

speek
29-07-2007, 19:27
Ja nie mam dobrych doswiadczen.Usilowalam kupic styropian.Ciagle przelkadanie terminu i w efekcie zrezygnowalam.

Alexs
29-07-2007, 20:26
kupiłam cały dach na allegro, hydrofor, zapłaciłam przelewem - wszystko dotarło w terminie, oststnio i ryyny zakupiłam też z dnia na dzień dojechały. Fakt, że troszku się obawiałam takich transakcji, ale teraz już z górki,
pozdr.

ardziu
30-07-2007, 06:47
kupiłem przez allegro:

folie na dach,
wszystko do wentylacji - rury, rekuperator, anemostaty, drobne rzeczy,
trochę elektryki (wciąż to biorę)
i zapewne jak coś mi w oko wpadnie to wezmę :)

Dominik i Gosia
01-08-2007, 22:03
Barbossa nie przypominam sobie abym prosił o poradę...
Doradzaj tym, których interesuje co myślisz.

daggulka
02-08-2007, 08:21
Kupuję na allegro .... od zawsze , także handluję jeśli mam coś do sprzedania
Największymi zakupami były kabina prysznicowa, okna do poddaszy , cegła ..... jak dotąd nie narzekam :roll: ....a ceny zadowalające :wink: .

Pozdrawiam, smoczyca

AAgnieszk@
02-08-2007, 08:35
Wczoraj przywiezli mi okna welux i jestem zachwycona, szybko, taniej niż gdziekolwiek, ok. ale ostrożności nigdy za wiele i decyduję się na zakupy tylko u supersprzedawców" :wink:

Barbossa
02-08-2007, 10:11
Barbossa nie przypominam sobie abym prosił o poradę...
Doradzaj tym, których interesuje co myślisz.

to nie była rada ale uwaga/prośba
doradzanie nie polega na zainteresowaniu kogoś tym, o czym myślę, pomyliłeś się, takie problemy to tu się sygnalizuje (http://forum.muratordom.pl/viewforum.php?f=102)
a napisałeś w kilku wątkach to samo/o tym samym, co nie jest potrzebne

qdlaty
02-08-2007, 12:26
Ja na allegro złapałem kontakt do składu dachowego.

Pomyłka.

Q.

rrmi
02-08-2007, 12:32
Kupowalam ostatnio tasme kalenicowa.
W skladzie taka sama jest 10 zeta drozsza na metrze .
Potrzebowalam dokupic 50 metrow ,roznica wiec spora.
Taniej , szybko , bo na drugi dzien przywiezli.
Placilam przy odbiorze po sprzawdzeniu paczki ,bo tak sie przez telefon umowilam.
Kto nie ma nic do ukrycia zawsze sie na to zgodzi.