PDA

Zobacz pełną wersję : Ocieplenie dachu



YreQ
31-07-2007, 10:43
Wycenę ocieplenia dachu - czyli wełna + stelaże+ regipsy+ szpachlowanie+malowanie na gotowo - dostałam jakiś czas temu za mkw -40 zł.
Zamierzam zaktualizować ceny - więc jak jesteście w tym temacie bliżej niż ja - to napiszcie w jakich granicach kwotowych :roll: mam się na razie podczas rozmów poruszać i nie dostać zawału serca.
Po rozmowach z jeszcze 2 ekipami dam znać na jaką cenę się umówiłam :wink:
Dla jasności firma budująca domek - dach robi bez ocieplenia - ale jak będą mieli czas, żeby "dokończyć" to chciałabym być przygotowana na jakąś WIELKOŚĆ :)

jacekp71
31-07-2007, 12:11
cztery dychy to jeszcze do przyjecia, choc nadal mozna znalezc ekipe za np. 35zl (roznie to w roznych regionach bywa).

PS
doprecyzuj tylko, czy szpachlowany ma byc cala powierzchnia plyt, czy jedynie laczenia.

J.

YreQ
31-07-2007, 12:39
Ja ich zrozumiałam , że łączenia - ale mogę być w błędzie, bo to tak jak z analizą wiersza " co poeta miał na myśli". Dzisiaj wieczorem do nich zadzwonię i dopytam o to.
Jeszcze "fachowo" - czyli co powinno i jak być zrobione - do tego tematu się nie przygotowałam, dopiero czytam i podpytuję, żeby wiedzieć jak z FACHOWCAMI rozmawiać. Twoje wskazówki będą dla mnie cenne, także wielkie dzięki.