PDA

Zobacz pełną wersję : wylewki, miksokret, włókna - problemy?



chab
31-07-2007, 16:56
Witam,

Czy spotkał się ktoś z twierdzeniem, że podczas zacierania wylewki z miksokreta z włóknami polipropylenowymi powstają jakieś dołki, włókna wyłażą na wierzch??
Dzisiaj rozmawiałem z gościem od wylewek i coś takiego mi powiedział, że jak ma być dobrze to lepiej dać siatkę.

Pozdrawiam
Chab

Rezi
31-07-2007, 17:08
bzdury opowiada

ppp.j
31-07-2007, 18:00
Zmień gościa bo coś kręci albo taki z niego spec. A włókna są dużo lepsze od siatki na mikropęknięcia

Pitt
31-07-2007, 18:39
Witam,

Czy spotkał się ktoś z twierdzeniem, że podczas zacierania wylewki z miksokreta z włóknami polipropylenowymi powstają jakieś dołki, włókna wyłażą na wierzch??
Dzisiaj rozmawiałem z gościem od wylewek i coś takiego mi powiedział, że jak ma być dobrze to lepiej dać siatkę.

Pozdrawiam
Chab

to jest efekt niedokładnego wymieszania włókien z kruszywem - zbite kłaczki włókien wychodzą podczas zacierania na wierzch i powstają drobne nierówności (raczej wypukłe niż wklęsłe)

pzdr
Piotrek

31-07-2007, 19:35
...to jest efekt niedokładnego wymieszania włókien z kruszywem ...
j.w.
wtedy przy zacieraniu moga powstawac drobne nierówności

Edybre
31-07-2007, 22:31
W sobotę skończyli u mnie posadzkę z włóknami. Nie ma żadnych grudek ani wklęśnięć. Pierze też nie fruwa. :D Ekipa sama zachęcała mnie do włókien i nic złego o nich nie mówili - wręcz przeciwnie.

3241mirek
01-08-2007, 06:39
mam posadzkę od listopada 2006 i przemierzyłem ją na kolanech nie jeden raz i żadnych nierówności nie zauważyłem.

Duży Boban
01-08-2007, 07:23
Na powierzchni jastrychu znajda się małe zbitki włókien ale są one wynikiem zbijania się ich pod wpływem pracy zacieraczki. Trudno traktować je jako nierówności i nie mają wpływu na jakość jastrychu.