PDA

Zobacz pełną wersję : "skręcony drut" tworzący ściane-na skarpie?



aneta&tomek
02-08-2007, 11:06
Witam
Mam wielka prosbe i mam nadzieje ze ktos mi pomoze :D :D
Nasza dzialka ma rozne poziomy wysokosci na nasze nieszczescie z jednej strony sasiadujemy z sasiadem poprzez 2m skarpe :( :( granica naszej dzialaki wypada juz poza skarpa czyli-mamy ok20-40cm dzialki na poziomie -0 nastepnie skarpa i dzilaka na ktorej sie budujemy nie mamy pojecia jak sie odgrodzic od sasiada, poniewaz nie postawimy ogrodzenia na gorze bo po pierwsze skarpa moze sie nadal obsypywac po drugie co zrobimy z ta przestrzenia 40cm do sasiada na poziomie zerowym :-? :-? :-?
myslelismy o murku np z kamienia -ale ta skarpa ciagnie sie na dlugosci ok35m nie na calej dlugosci na wysokosc 2 m ale w najnizszym puncie ma chyba ok1m wiec cena takiego rozwiazania nasprzerasta :cry: :cry: :cry: :cry:


ogladalam kiedys program angielski i widzialam tam -""skręcony drut""utworzony w ksztalcie sciany -dosc gesto ulozony i z przodu wsypane kamienie np dekoracyjne a reszta zasypana ziemia z kamieniem w ten sposob robili np na prostej dzialce dwa poziomy lub duze schody, czy ktos wie jak to sie nazywa i gdzie mozna to dostac-szukac w polsce

z góry dziekuje za wskazówki
aneta :D

Geno
02-08-2007, 11:08
chodzi Ci o kosze gabionowe?

http://www.jatax.pl/4a_kosze.php

aneta&tomek
02-08-2007, 11:12
dziekuje :D :D :D :D :D
wlasnie o to mi chodzilo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jednak forum to jest super sprawa, :lol: :lol: można liczyc na wasza pomoc dziekuje
a czy ktos z was ma takie wlasnie rozwiazanie?jak to sie sprawdza i czy samemu mozna to zrobic?
pozdrawiam

Geno
02-08-2007, 11:16
dziekuje :D :D :D :D :D
wlasnie o to mi chodzilo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jednak forum to jest super sprawa, :lol: :lol: można liczyc na wasza pomoc dziekuje
a czy ktos z was ma takie wlasnie rozwiazanie?jak to sie sprawdza i czy samemu mozna to zrobic?
pozdrawiam

Koło domu tego nie mam ale robiłem przy skarpach (drogi, rzeki).

Generalnie prosta robota - tylko,że ja miałem koparkę :D

Bez niej trzeba się więcej natargac tych kamieni.