PDA

Zobacz pełną wersję : OKAZJA!PIĘKNY WŁOSKI GRES TOPAZIO POLER IMPRONTA ITALGRANITI



ANETKA1
02-08-2007, 17:14
OKAZJA!!!OD WIELU LAT NAJPIEKNIEJSZY POLER FIRMY IMPRONTA ITALGRANITI SERII LA GAMME -NAZWA TOPAZIO WYCOFANY Z PRODUKCJI PONIEWAZ ZOSTAŁ ZASTAPIONY INNYM KOLOREM .
TOPAZIO JEST WYJATKOWYM ODCIENIEM,NAJCZĘŚCIEJ POSZUKIWANYM,JEST O CIEPŁEJ TONACJI BEŻU KREMU NADAJE SIE SZCZEGÓLNIE DO SALONU,KUCHNI ITP.
JEST JUZ NIE DO KUPIENIA W SKLEPACH!KUPIŁAM GO WRAZ Z SIOSTRĄ KTÓRA Z POWODU WYJAZDU DO USA SPRZEDAŁA DOM A PŁYTKI PRZEZNACZONE NA REMONT ZOSTAŁY.
NOWE W OPAKOWANIACH GATUNEK I ,FORMAT 60X60 PONAD 70 M2
CENA 250 ZŁ ZA M2.
WARSZAWA
TEL.501761381
GG 342619
FOTO NA MAILA LUB NA STRONIE PRODUCENTA www.impronta.it

ANETKA1
08-08-2007, 21:42
warto warto

izat
10-08-2007, 17:42
Anetka, strasznie drogo proponujesz do odsprzedaży ten gres :)
mi proponowano go w Yeti za 140 PLN :)
chyba siostra przepłaciła :(
miałam go kupować ale nie mieli ilości jaką potrzebowałam ......

ANETKA1
10-08-2007, 18:22
IZAT za 140 zł na 100% proponowali Ci II lub III gatunek dlatego była taka cena.
Katalogowa cena tego gresu była około 400 zł teraz jest on nieosiągalny,a moja siostra około 8 mies. temu płaciła za niego 350 zł.
pozdrawiam

izat
10-08-2007, 18:26
IZAT za 140 zł na 100% proponowali Ci II lub III gatunek dlatego była taka cena.
Katalogowa cena tego gresu była około 400 zł teraz jest on nieosiągalny,a moja siostra około 8 mies. temu płaciła za niego 350 zł.
pozdrawiam

proponowali mi właśnie I gatunek :)
ja rozmawiałam o nim w Yeti około 2 miesiące temu, może chcieli go wysprzedać na maxa ze względu właśnie na końcówkę serii ;)
też mnie zdziwiła ta cena za ten gres
pokusiłam się o sprawdzenie w kilku miejscach co do gatunku i okazało się, że to I
wiem, że cena katalogowa była tak wysoka
bardzo chciałam mieć ten gres :)
jest bardzo ładny

ANETKA1
10-08-2007, 18:31
IZAT zrobili taką cene bo zostały im małe końcówki i z tego co wiem w różnych wypałach czyli nie z jednej serii produkcyjnej, więc dlatego zrobili taką cene.Mogą to tez być jakies zwroty od klientów którym zostało po jednej paczce np.

izat
10-08-2007, 18:40
nie mam pojęcia ale to całkiem możliwe
ja wcale nie podważam, że tyle za niego zapłaciłyście :(

ANETKA1
10-08-2007, 18:43
IZAT piszesz o tym że jest bardzo ładny ,wiem że jest bardzo ładny bo są chyba tylko dwa takie piekne gresy- własnie TOPAZIO a drugi Mirella firmy TAU a cena tego tau wynosi ok.350 zł.
A udało Ci sie cos dobrac zamiast Topazio?

izat
10-08-2007, 18:54
coś tam się udało ale nie jest to szczyt moich marzeń niestety :(
w Yeti trochę mnie zwodzili, że znajdą dla mnie odpowiednią ilość, nawet już jakaś przedpłata poszła ale krótko mówiąc wydudkali mnie :(
trochę wobec powyższego termin mnie gonił i kupiłam włosko- chiński gres :( który był od ręki
firmują go Włosi ale wykonany w Chinach co trochę mnie martwi ....
wygląda na przyzwoity jeśli chodzi o jakość
o efekcie końcowym będę mogła mówić za jakiś czas :)

ANETKA1
10-08-2007, 19:13
IZAT mam nadziej że Twój gres będzie ok,ale wiesz jak to jest z chińszczyzną.
Znajomi połozyli chiński i po roku musieli zmieniać .
Ja jestem tego zdania że ja będe na niego patrzec każdego dnia i lepiej więcej zapłacić a mieć produkt oryginalny i sprawdzony
pozdrawiam

izat
10-08-2007, 19:15
a co znaczy oryginalny?? ;)

ANETKA1
10-08-2007, 19:20
oryginalny znaczy sprawdzony pod wzgledem technicznym o dobrych parametrach,renomowanej firmy z tradycjami i doświadczeniem w produkcji gresu czyli nie chiński :wink:

izat
10-08-2007, 19:31
oryginalny znaczy sprawdzony pod wzgledem technicznym o dobrych parametrach,renomowanej firmy z tradycjami i doświadczeniem w produkcji gresu czyli nie chiński :wink:

nie wiem czy wiesz, że Włosi mają sporo fabryk w Chinach :)
czy gres z takiej fabryki nie jest oryginalny??
a na opakowaniu swojego masz napisane, że gdzie go wykonano??
najlepiej zeskanuj i wklej ;)

ANETKA1
10-08-2007, 19:39
tak mam napisane że został wyprodukowany we Włoszech,są również napisane numery partii,można sprawdzic nawet kiedy wyszedł z fabryki.
wiem że są fabryki w Chinach,ale wiesz jak to jest z Chińskimi wyrobami niskiej ceny nie wytłumaczysz tanią siłą roboczą.
zawsze odbije sie to na jakości i na materiałach z którego towar jest wyprodukowany,widziałaś wyprodukowane w Chinach np. umywalki i toalety ?
ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.

izat
10-08-2007, 19:47
tak mam napisane że został wyprodukowany we Włoszech,są również napisane numery partii,można sprawdzic nawet kiedy wyszedł z fabryki.
wiem że są fabryki w Chinach,ale wiesz jak to jest z Chińskimi wyrobami niskiej ceny nie wytłumaczysz tanią siłą roboczą.
zawsze odbije sie to na jakości i na materiałach z którego towar jest wyprodukowany,widziałaś wyprodukowane w Chinach np. umywalki i toalety ?
ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.

okaże się w praktyce :)
są na forum osoby, które mają oryginalny chiński gres i są bardzo zadowolone z niego :)
toalet chińskich nie widziałam :(
mam z firmy, która zajmuje się produkcją wyrobów ceramicznych od ponad 250 lat :)

ANETKA1
10-08-2007, 20:14
ja mam nadzieje ze tez bedziesz zadowilona ! i mysle ze twoj gres sie sprawdzi a toalete wybralas villeroya , tez mi sie podoba
pozdrawiam
ps. zastosuj dobry impregnat do gresu i powinno byc wszystko ok !

izat
10-08-2007, 20:30
toalete wybralas villeroya , tez mi sie podoba
pozdrawiam

skąd wiesz?? :D
gratuluję rozeznania rynku ;)

ANETKA1
10-08-2007, 20:51
urządzam właśnie drugi swój dom więc musiałam sie troche na tym już poznać :)
(godziny spędzone nad wyborem umywalek,toalet,gresów,glazur,podłóg itd.)
i tysiace wysłuchanych opinii i porad

ANETKA1
14-08-2007, 07:03
może ktoś ma jeszcze jakieś pytania :) ?

izat
14-08-2007, 11:05
Anetka,
sorry, że to znowu ja :D
może wystaw ten gres na allegro, może szybciej go sprzedaż
bo tutaj szczerze mówiąc cienko to widzę :(
powodzenia

ANETKA1
14-08-2007, 12:33
Witaj izat!

dlaczego sorry?fajnie ze to Ty :)
pomysle nad tym allegro
pozdrawiam

ANETKA1
16-08-2007, 21:46
:lol: