PDA

Zobacz pełną wersję : majster bo postawienia ścian w Ytongu [Tarnowskie Góry]



loop
15-07-2003, 11:23
Witam
Może znacie jakiegoś majstra, który ze mną (i pomocnikami) postawi ściany mojego domu w Ytongu? Budowa jest w Miasteczku Śląskim koło Tarnowskich Gór. Wiem, że szanse nikłe by ktoś z czytających akurat znał kogoś w mojej okolicy, ale przecież zapytać trzeba.

pozdrawiam,

janusz 01
19-07-2003, 20:03
sprawa jest prosta sam to robiłem -wynajomem tylko ludzi z niwelatorem do połorzenia pierwszej warstwy (bo ona jest najwarzniejsz ,a reszta to zabawa--spr.

19-07-2003, 22:19
Podaj swój e-mail, to dam Ci namiary na firmę z Tarnowskich Gór, polecaną przez przedstawiciela YTONGa.

21-07-2003, 08:18
Podaj swój e-mail, to dam Ci namiary na firmę z Tarnowskich Gór, polecaną przez przedstawiciela YTONGa.

Proszę bardzo
piotr(at)hcm.com.pl
i dziękuję z góry.

21-07-2003, 08:20
sprawa jest prosta sam to robiłem -wynajomem tylko ludzi z niwelatorem do połorzenia pierwszej warstwy (bo ona jest najwarzniejsz ,a reszta to zabawa--spr.
To podobno mają zrobić ludzie z Ytong Polska... i tak muszę kogoś do kominów, wieńca wziąć - mógłby mieć też oko jak będziemy te klocki układać.

21-07-2003, 10:25
Człowieku, tak wygląda Twój e-mail????? :o :o :o
piotr(at)hcm.com.pl
No to nie ma o czym gadać...

janusz01
22-07-2003, 20:48
Człowieku, tak wygląda Twój e-mail????? :o :o :o
piotr(at)hcm.com.pl
No to nie ma o czym gadać...
sorki ze tak to wyszło pisz na [email protected]

loop
12-01-2004, 12:40
tak mi teraz się przypomniało, że miałem napisać w tym wątku, że znalazłem bardzo dobrego majstra do Ytonga... siebie :)

Szukałem szukałem, aż w końcu sami daliśmy się do roboty. I wyszło - było parę błędów, których drugi raz bym nie popełnił, ale cóż nauka kosztuje.

Jakby ktoś chciał to na wiosnę 2005 mam wolne terminy :)

ps. na przyszłość do Gościa (at) = @