PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka jest cena położenia samej dachówki lub blachodachówki ?



angus
06-08-2007, 15:20
Ekipa zaczęła robić mi dach od podstaw za określoną cenę z wykończeniem blachodachówką.Gdy więżba była gotowa zmieniłem decyzję że będzie dachówka,wtedy podnieśli mi cenę za metr2 Jak to się ma poradzcie.

qdlaty
06-08-2007, 15:26
No i niestety słusznie chcą więcej kasy.

5-15 zł /m2 więcej za dachówkę niż za blachę.
Takie oferty miałem.

Waldemaro2007
06-08-2007, 18:45
ja place 50zl/m2 polozenia dachowki ceramicznej (RupCeramika Siris miedziany 13)
dach skompklikowany, 3 wystawki; leszno wlkp
Pozdr

iwonaszczytno
06-08-2007, 21:49
A jak ma się mieć ? :roll: wnieść tonę a kilka ton jest chyba różnica ? słusznie zrobili i gratuluję dobrej decyzji, lepiej póżno niż... imitacja :wink:

CYCU
07-08-2007, 14:42
A jak ma się mieć ? :roll: wnieść tonę a kilka ton jest chyba różnica ? słusznie zrobili i gratuluję dobrej decyzji, lepiej póżno niż... imitacja :wink:
A ty znowu czepiłaś się tej blachy :wink:
Ps.czytałem twoje wypowiedzi w którymś temacie(sorki ne pamiętam tytułu),ostro jechałaś po "blasze" :lol: :lol: :lol:
Ps2.Walę u siebie dachówę aż miło :lol: :wink:

iwonaszczytno
07-08-2007, 20:52
W Lubartowie dachówę dajesz ? Ee tam bajerujesz na całego przecież w Twoich stronach tylko eternit i blaszyska znają :wink: wiem bo mam tam rodzinkę :D Na jaką dachówę się szarpnąłeś ?

maliniaczek
08-08-2007, 00:46
A jak ma się mieć ? wnieść tonę a kilka ton jest chyba różnica ? słusznie zrobili i gratuluję dobrej decyzji, lepiej póżno niż... imitacja

dzizzz.. co za babsko z prowincji.... uczepila sie blachodachowki i ciagle o tym samym. Wez sie kobieto przespij, pomysl co oglaszasz swiatu a potem z wyrazami ubolewania wyraz skruche....Pamietaj ze na tym forum sa ludzie nie tylko z mazur....

michall.m
08-08-2007, 07:47
A jak ma się mieć ? wnieść tonę a kilka ton jest chyba różnica ? słusznie zrobili i gratuluję dobrej decyzji, lepiej póżno niż... imitacja

dzizzz.. co za babsko z prowincji.... uczepila sie blachodachowki i ciagle o tym samym. Wez sie kobieto przespij, pomysl co oglaszasz swiatu a potem z wyrazami ubolewania wyraz skruche....Pamietaj ze na tym forum sa ludzie nie tylko z mazur....

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

CYCU
08-08-2007, 10:05
W Lubartowie dachówę dajesz ? Ee tam bajerujesz na całego przecież w Twoich stronach tylko eternit i blaszyska znają :wink: wiem bo mam tam rodzinkę :D Na jaką dachówę się szarpnąłeś ?

Jeszcze nie mam konkretnego wyboru,mam jeszcze kilka chwil na decyzję, jak będą konkrety dam znać.
Ps.Dawno byłaś w Lubartowie,bo parę dachów przybyło?
Ps2.Odpuść sobie jazdę po blaszce,każdy ma prawo do własnego wyboru i tak już pozostanie,trzeba to szanować.

iwonaszczytno
08-08-2007, 21:40
A jak ma się mieć ? wnieść tonę a kilka ton jest chyba różnica ? słusznie zrobili i gratuluję dobrej decyzji, lepiej póżno niż... imitacja

dzizzz.. co za babsko z prowincji.... uczepila sie blachodachowki i ciagle o tym samym. Wez sie kobieto przespij, pomysl co oglaszasz swiatu a potem z wyrazami ubolewania wyraz skruche....Pamietaj ze na tym forum sa ludzie nie tylko z mazur....

A żebyś wiedziała że z prowincji, choć nie akurat koło warszawy :wink: ja w przeciwieństwie do Ciebie doskonale wiem co " ogłaszam światu "

iwonaszczytno
08-08-2007, 22:02
W Lubartowie dachówę dajesz ? Ee tam bajerujesz na całego przecież w Twoich stronach tylko eternit i blaszyska znają :wink: wiem bo mam tam rodzinkę :D Na jaką dachówę się szarpnąłeś ?

Jeszcze nie mam konkretnego wyboru,mam jeszcze kilka chwil na decyzję, jak będą konkrety dam znać.
Ps.Dawno byłaś w Lubartowie,bo parę dachów przybyło?
Ps2.Odpuść sobie jazdę po blaszce,każdy ma prawo do własnego wyboru i tak już pozostanie,trzeba to szanować.

Bywam tam raz w miesiącu (oczywiście z tym eternitem i blachówką w Lubartowie to żart ) co do Ps2 to ani mnie to ziębi ani grzeje co kto kupuje na swój dach ale nikt mnie nie przekona ,że blachodachówka to tani i dobry mat. (bo ani on tani, że o jakości względem ceny nie mówię ) wiem że jest duża grupa zwolenników tego mat. którzy powielają wciąż mit że blacha jest tania , a dachówka ze dwa razy droższa ( więc mnie nie stać ) chcą tak myśleć, niech myślą co mi do tego. Pozdrawiam

CYCU
09-08-2007, 08:59
W Lubartowie dachówę dajesz ? Ee tam bajerujesz na całego przecież w Twoich stronach tylko eternit i blaszyska znają :wink: wiem bo mam tam rodzinkę :D Na jaką dachówę się szarpnąłeś ?

Jeszcze nie mam konkretnego wyboru,mam jeszcze kilka chwil na decyzję, jak będą konkrety dam znać.
Ps.Dawno byłaś w Lubartowie,bo parę dachów przybyło?
Ps2.Odpuść sobie jazdę po blaszce,każdy ma prawo do własnego wyboru i tak już pozostanie,trzeba to szanować.

Bywam tam raz w miesiącu (oczywiście z tym eternitem i blachówką w Lubartowie to żart ) co do Ps2 to ani mnie to ziębi ani grzeje co kto kupuje na swój dach ale nikt mnie nie przekona ,że blachodachówka to tani i dobry mat. (bo ani on tani, że o jakości względem ceny nie mówię ) wiem że jest duża grupa zwolenników tego mat. którzy powielają wciąż mit że blacha jest tania , a dachówka ze dwa razy droższa ( więc mnie nie stać ) chcą tak myśleć, niech myślą co mi do tego. Pozdrawiam




Raz w miesiącu? To może kiedyś Cię zaproszę na moją budowę :wink:
POZDRAWIAM :lol:

M@riusz_Radom
09-08-2007, 10:30
Pytanie zasadnicze powinno brzmieć - czy moja więźba została zaprojektowana tak, aby utrzymać ciężar dachówki.

iwonaszczytno
09-08-2007, 20:31
Pytanie zasadnicze powinno brzmieć - czy moja więźba została zaprojektowana tak, aby utrzymać ciężar dachówki.

A została tak zaprojektowana ?

M@riusz_Radom
10-08-2007, 07:36
No właśnie dlatego zadałem takie pytanie. Z reguły więźba pod blachę jest lżejsza tak więc może być problem z utrzymaniem ciężaru dachówki.

krzysq
10-08-2007, 10:19
Architekt który projektował dom mówił, że zawsze robi projekt wieźby dachu pod dachówkę. Jak zdecydowaliśmy się na blachodachówkę to wykonawca który dostał projekt przerobił zestawienie drewna na trochę lżejsze. Więc powrót do dachówki w naszym przypadku jak istniał szkielet dachu był niemożliwy.