PDA

Zobacz pełną wersję : TYP INWESTORA



prosciu
15-07-2003, 17:53
kilka osób dopominało się o ponowienie tego tematu. Pozwolę go sobie zacząć.
1. Inwestor pedał- " Kowalski ja cię ku.... wypie.......
2. Inwestor super pedał- Ja was ku...... wszystkich wypier.........
3. Inwestor magik -Ja was tak wypi......... że nawet nie będziecie wiedzieli kiedy

Klaudia
16-07-2003, 06:32
Protestuję, a inwestorki według jakiej klasyfikacji????? :P

prosciu
16-07-2003, 15:15
Klaudio pokombinuj. Ja jestem tylko facetem. Jestem pewny że coś dobrego wymyślisz.

kasiek
16-07-2003, 16:26
Cóż, zazwyczaj nie widzimy u siebie wad, ciężko inwestorowi stwierdzić jaki on niefajny. Natomiast wykonawcy w tym wątku mieliby pole do popisu!
Ja pewnie zostałabym zakwalifikowana jako zołza czepiająca się drobiazgów (nieistotnych: co mi na przykład przeszkadza, że palą pod lipą worki po cemencie, zostawiają tlący się ogień i sobie idą). Dlatego też z wykonawcami rozmawia Tomek, może uważa że ja bym się pokłóciła. :-?

Klaudia
17-07-2003, 06:56
Kurcze nic równie fajnego nie przychodzi mi do głowy. A tak poważnie to ja też prawdopodobnie jestem zołzą. Negocjacje cenowe i ustalanie iwszelkich warunków robót należało do mnie. Mój mąż śmiał się, że ja najpierw z góry zjadę faceta, tak, że ten już prawie "leży bezwładny", a jak mu dokładam wtedy wkracza mąż i pozwala facetowi "się podnieść" i ewentualnie dobić targu.
to może inwestorki agresorki?? :)

kasiek
17-07-2003, 16:36
Klaudia, toż to klasyczna, ponoć bardzo skuteczna metoda "złego i dobrego policjanta". Cała sztuka polega na tym, żeby robić to na zimno, ja niestety się denerwuję, gdy mam się komuś sprzeciwić. Ciekawe tylko dlaczego zazwyczaj to ja wchodzę w rolę złego? :wink: