PDA

Zobacz pełną wersję : Funkcja - szukaj



Jezier
15-07-2003, 21:52
Nie wiem czy tak jest u wszystkich, ale u mnie w funkcji szukania nie działają polskie znaki. Wpisując słowa z ł, ą, ę itp. nie dostaję ani jednego wyniku

krzyss
15-07-2003, 23:30
U mnie nie wysyła połowy wiadomości na priva !!!

Obsluga techniczna
16-07-2003, 09:48
Hej
U mnie nie wysyła połowy wiadomości na priva !!!Czy mozna prosic o wiecej danych - mechanizm wiadomosci prywatnych według moich informacji działa prawidłowo.

Pozdrawiam
Dział Informatyki
Wydawnictwo Murator

Bartt
16-07-2003, 10:02
krzyss - z tego co już wcześniej utalono - wiadomość zniknie z twojej skrzynki dopiero jeśli adresat ją odczyta :)

Jezier
16-07-2003, 18:02
A mój problem naprawił się :D Chyba, że to była wina moich ustawień bo często korzystam z różnych komputerów.

krzyss
17-07-2003, 11:57
Hej
U mnie nie wysyła połowy wiadomości na priva !!!Czy mozna prosic o wiecej danych - mechanizm wiadomosci prywatnych według moich informacji działa prawidłowo.

Pozdrawiam
Dział Informatyki
Wydawnictwo Murator


Dzięki za zainteresowanie. Nie wiem o jakie szczegóły chodzi? Piszę wiadomość, wysyłam, a ona pozostaje w skrzynce do wysłania, w wysłanych jej nie ma, a korespondent się nie odzywa...

mbz
17-07-2003, 13:16
Hej
U mnie nie wysyła połowy wiadomości na priva !!!Czy mozna prosic o wiecej danych - mechanizm wiadomosci prywatnych według moich informacji działa prawidłowo.

Pozdrawiam
Dział Informatyki
Wydawnictwo Murator


Dzięki za zainteresowanie. Nie wiem o jakie szczegóły chodzi? Piszę wiadomość, wysyłam, a ona pozostaje w skrzynce do wysłania, w wysłanych jej nie ma, a korespondent się nie odzywa...

Bedzie w skrzynce do wyslania, dopoki adresat jej nie odbierze.

krzyss
17-07-2003, 14:21
Aha, dzięki. Już rozumiem. Mimo, że ją wysłałem, jest wciąż do wysłania... :o Właściwie to dość logiczne, przemyślę 8) ale dzięki za odpowiedź.