PDA

Zobacz pełną wersję : Domy w systemie szkieletowym



Maja I Gucio
09-08-2007, 11:56
czy ktoś ma doświadczenie w budowie domu szkieletowego, jeśli znacie namiary dobrej firmy to napiszcie

stach_past
09-08-2007, 15:23
w mojej wsi zbudowali co najmniej dwa domki, firma nazywa się domyidomki - m nawet taką stronę.
prezentują się w Wiosce budowlanej przed Warszawą - tam też jest inna firma, ale jej nazwy nie znam - w każdym razie zbudowali nasz model w tej wiosce.

Maja I Gucio
14-08-2007, 07:45
Chętnie pojechalibyśmy zobaczyć te domki, tylko podaj nazwę tej Wioski

stach_past
14-08-2007, 09:26
Chętnie pojechalibyśmy zobaczyć te domki, tylko podaj nazwę tej Wioski

proszę uprzejmie, wystawa mieści się przy trasie katowickiej ok. 25 km przed Warszawą w m. Urzut. Jadąc do Warszawy - po prawej stronie.
stoją gotowe domy, które można oglądać, na dodatek reklamują się wykonawcy.
podaję adres internetowy

http://www.wioska.com/pl_kontakt.php

janrenovate
14-08-2007, 21:27
czy ktoś ma doświadczenie w budowie domu szkieletowego, jeśli znacie namiary dobrej firmy to napiszcie
W USA masa takich firm:)
A i doświadczenie mają,tańsi tez zapewne sa:)

stach_past
16-08-2007, 14:34
czy ktoś ma doświadczenie w budowie domu szkieletowego, jeśli znacie namiary dobrej firmy to napiszcie
W USA masa takich firm:)
A i doświadczenie mają,tańsi tez zapewne sa:)

najgorszą rzeczą jest trudność sprzedania kanadyjczyka, żeby nie to sam bym budował bo w takim mieszkałem siedem lat - zrobiony byle jak ale i tak się trzyma już 12 lat.

tryllu
16-08-2007, 15:56
a sprzedawałeś taki dom?
serio pytam.
bo wielu o tym mówi, tylko nie spotkałem na razie nikogo kto faktycznie sprzedawał.
jestem żywo zainteresowany 8) (tematem, nie domem).

stach_past
16-08-2007, 16:28
to są słowa producenta kanadyjczyków, który przeszedł calkowicie na produkcję więźby, a robi jednego kanadyjczyka dwa rocznie i to dla tych co przyjeżdżają z zagranicy.
Siedzi w tym, pewnie wie co mówi.
p.s. nie byłby to problem, gdyby kanadyjczyk kosztował połowę tego co mur.a tak im jakoś kurde wychodzi że koszt jest zbliżony.

tryllu
16-08-2007, 16:31
No fakt. Koszt jest może ciutkę niższy niż murowanego (10-15%) ale to jest nic bo rekompensują sobie to budujący kanadyjczyki droższym wykończeniem :D

rrmi
16-08-2007, 16:43
Moj kolega wraca ze stanow , ma zamiar taka firme budowlana otworzyc.
Robil takie domy , tzn.stawial ponad 15 lat.

Maja I Gucio
17-08-2007, 07:46
Drogi Trylu, bardzo dziękuję za fascynującą trochę przerażającą opowieść. My mamy działkę w Wolicy więc wszystkie namiary są bardzo dla nas aktualne.
Mamy nawet podobne gusta co do projektu architektonicznego (mamy na uwadze)
Życzymy powodzenia :P