PDA

Zobacz pełną wersję : SZCZECIN - architekt, projektant, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji



kammaje
17-07-2006, 21:17
Przewaliłem google i to co znalazłam to mnie przeraża. Mało projektantów wnętrz a ci co są mają strasznie słabe strony internetowe. A na nich po 2-3 projekty. To co ?? więcej nie robią ?? To naprawdę wszystko co mają do pokazania ?? I jeszcze życzą sobie takie grube tysiące ??

Ma ktoś namiary na jakiegoś sprawdzonego projektanta ??

ortolin
14-08-2007, 16:54
Witam,

poszukuję dobrego projektanta wnętrz ze Szczecina, do szeregowca ok 150m2 na Pogodnie (remont kapitalny). Ile to może kosztować ( z nadzorem ) projekt? Możecie mi kogoś polecić?

pozdrawiam

Jurek

Ala1980
22-01-2016, 12:45
Poszukuje projektanta wnętrz z okolic Stargardu i Szczecina. Zadanie do zlecenia aranżacja domu do 150m2 pow. użytkowej w Stargardzie.

Luxum
22-01-2016, 14:05
Problemem jest to, że dobrzy architekci nie zawsze mają czas na stronę. Temat ma ponad 1000 wyświetleń, a żadnych odpowiedzi. A przecież Szczecin ma doskonałych projektantów.
Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo kreatywną i godną polecenia jest pracownia architekta Karola Nieradki http://maxberg.pl/home/.
Niestety nie możemy potwierdzić cen, bo ich nie znamy, ale realizowaliśmy projekty łazienek, które zawsze stały na wysokim poziomie.
Siłą rzeczy widzieliśmy pozostałe pomieszczenia i zawsze był w nich doskonały zamysł. Do tego konkretny nadzór architektoniczny i nacisk nie tylko na perfekcję wykonania, ale także termin zamknięcia inwestycji.

ewa288
09-04-2016, 11:16
Witam serdecznie,
Jak w temacie poszukuję osoby, która w profesjonalny sposób udekorowałaby mój dom. Bardzo proszę o jakieś namiary na sprawdzone osoby.

joliska
09-04-2016, 15:02
Napisz do właścicielki Mint Grey :) https://web.facebook.com/MintGrey/?fref=ts

Kamila.Majj
11-04-2016, 19:10
Reklama debiutanta

2112wojtek
11-04-2016, 21:11
Polecam moją Koleżankę po fachu ze Świnoujścia, Panią Jolę Żur.
Dziewczyna ma naprawdę duże doświadczenie, jest dyplomowanym architektem wnętrz, ma fajne realizacje...no i jest mobilna.
Poszukaj w Googlach Artviz.

Weronika321
24-11-2018, 22:49
Z czystym sumieniem mogę polecić :spam:Warto skontaktować się z Paniami i sprecyzować swoje wymagania a z pewnością się dogadacie. Sama korzystałam z ich usług i wiem, że posiadają bardzo duże doświadczenie i umiejętności.

MarekSzar
17-05-2020, 21:28
Na pewno odradzam 3 Przestrzenie i Panią architekt imieniem - Kamila Wardal - amatorka, totalne olanie sprawy, zastraszanie i wymuszanie akceptacji spapranych projektów.

Kodak
04-07-2020, 16:59
Ode mnie do polecenia w Szczecinie Klaudia Ulińska vel DesignWolf . Szukałem wsparcia przy zaprojektowaniu mojego salonu. Cieszę się, że skorzystałem z jej usług bo ogarnęła sprawnie projekt i na pierwszy rzut oka widać było jaką ma wiedzę i doświadczenie. Jestem pozytywnie zaskoczony, warto było zainwestować w takie usługi.