PDA

Zobacz pełną wersję : Szukanie raz jeszcze



Dave
17-07-2003, 13:26
Czy funkcja "szukaj" obejmuje wszystkie posty czy ma jakies ograniczenia ? Jest taki watek pt. "Wspolczynnik E" na forum o komentowania tego co w Muratorze i kiedys bez problemu moglem znalezc swoj post w tym watku wpisujac szukanie np. "propan" i swoj nick albo sam temat "wspolczynnik E". Teraz w zaden sposob funkcja szukaj nie znajduje tego watku a podalem tam dosc istotne dane o kalorycznosci roznych zrodel ciepla z ktorych zdarza mi sie korzystac ponownie a nie mam ich zapisanych pod reka (bo wiem ze sa na Forum). Na czym polega wiec problem ze nie moge szybko wejsc do tego watku za pomoca funkcji "szukaj" ? Czyzby ta funkcja nie obejmowala wszystkich postow ?

D.

Becik
17-07-2003, 13:51
Może na tym że kiedyś wyszukiwarka znajdowała wszystkie podane przez Ciebie ciągi, również gdy były one częścią jakiegoś słowa, a teraz uwzględnia tylko całe wyrazy. Spróbuj wpisać "Propan*", gdyż * zastępuje dowolnyy ciąg znaków.

Dave
17-07-2003, 14:36
A faktycznie - zadzialalo. Dzieki !
A swoja droga to zmiana sposobow wyszukiwania byla konieczna ?

D.

Obsluga techniczna
18-07-2003, 08:08
Witam,
A faktycznie - zadzialalo. Dzieki !
A swoja droga to zmiana sposobow wyszukiwania byla konieczna ?
zmiana sposobu wyszukiwania wiąże się ze zmianą mechanizmu forum - niestety nie dało się tego uniknąć. Za wszelkie niedogodności przepraszam.

Pozdrawiam
Dział Informatyki
Wydawnictwo Murator