PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomosci w Skrzynce prywatnej



mbz
17-07-2003, 14:19
Mam pytanie do Obslugi technicznej, czy to, ze nagle zniknela ze skrzynki Do wyslania wiadomosc, oznacza na pewno, ze ktos ja odebral, czy tez moglo sie zdarzyc tak, ze zostala usunieta odgornie z powodu przekroczenia limitu czasu lub miejsca?

Wowka
17-07-2003, 14:28
Informacyjnie - W mojej skrzynce "do wysłania" czeka od listopada ubiegłego roku 1 wiadomość. Przypuszczam więc, że limit czasowy nie istnieje.
Co do limitu objetości to niech rzeczywiscie wypowie się Obsługa techniczna.
Pozdrawiam

mbz
17-07-2003, 14:54
Dzieki Wowka :) za rozjasnienie choc jednej czesci.

Obsluga techniczna
18-07-2003, 09:48
Witam,
Mam pytanie do Obslugi technicznej, czy to, ze nagle zniknela ze skrzynki Do wyslania wiadomosc, oznacza na pewno, ze ktos ja odebral, czy tez moglo sie zdarzyc tak, ze zostala usunieta odgornie z powodu przekroczenia limitu czasu lub miejsca?
Przyznaje się - nie wiem. Na tą chwilę niestety nie jestem też tego w stanie sprawdzic - postaram się wrócic do sprawy na początku tygodnia.


Pozdrawiam
Dział Informatyki
Wydawnictwo Murator

mbz
25-07-2003, 15:04
Minal tydzien, czy moze juz cos wiadomo z tymi znikajacymi wiadomosciami?

gaga2
28-08-2003, 12:29
Też mam wątpliwości z funkcjonowaniem prywatnych wiadomości.
U mnie w skrzynce jest kilka wiadomości do wysłania - i nie umiem ich wysłać. Zresztą nie wiem jak to się dzieje że część wiadomości pisanych przez mnie jest wysyłana i część ląduje w wiadomościach do wysłania - i stamtąd nie umiem ich już ruszyć dalej.
Mam więc pytanie: czy wiadomości w skrzynce do wysłania nigdy nie dotarły do adresatów - a może jednak tam docieracją. Jak wysłać wiadomości ze skrzynki - do wysłania.
Od czego zależy czy dana wiadomość wysyłana przez mnie zjaduje się w skrzynce - do wysłania względnie w skrzynce - wiadomości wysłane.
Pozdrawiam,
gaga2

EDZIA
28-08-2003, 12:38
W skrzynce do wysłania są wiadomości wysłane a nie odebrane przez adresata. W momencie odebrania wiadomości te znikają ze skrzynki do wysłania.
pozdrawiam

gaga2
28-08-2003, 13:20
jakie to proste. dzięki EDZIA.
Pozdrawiam,
gaga2

Wowka
14-11-2003, 11:12
Inny problem.

W dniu 12 listopada w godz. 19.14-19.33 otrzymałem na na swoją prywatną skrzynkę pocztową 4 maile od [email protected] z informacją, że otrzymałem 4 prywatne wiadomości. Niestety ale po zalogowaniu sie na forum stwierdziłem, że jakichkolwiek wiadomości przesłanych na konto "wowka" w tym terminie brak.
Teraz nie wiem, czy był to błąd "powiadamiacza" czy też rzeczywiście te 4 prywatne wiadomości gdzieś się "zapodziały".
Do tej chwili "powiadamiacz" działał bez zarzutu.

Obsluga techniczna
14-11-2003, 13:56
Witam,

Teraz nie wiem, czy był to błąd "powiadamiacza" czy też rzeczywiście te 4 prywatne wiadomości gdzieś się "zapodziały".
Do tej chwili "powiadamiacz" działał bez zarzutu.

Hm Niestety nie znam jeszcze odpowiedzi na to pytanie. Wczoraj w godzinach wiecozrnych nie byly prowadzone zadne prace nad serwisami Wydawnictwa, serwer na ktorym znajduej sie forum nie byl rowniez przeciazony. Postaram sie sprawdzic czy nie powstaly jakies wiadomosci bez adresata w tych godzinach by wyjasnic sprawe dokladnie. Dziekuje za informacje.

Pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

Wowka
14-11-2003, 14:07
Wczoraj w godzinach wiecozrnych nie byly prowadzone zadne prace nad serwisami Wydawnictwa, serwer na ktorym znajduej sie forum nie byl rowniez przeciazony. ...

Wydawnictwo Murator


Ale tu nie chodziło o dzień wczorajszy (13 listopada) lecz 12 listopada.

Także pozdrawiam

ponury63
14-11-2003, 18:17
otrzymałem na na swoją prywatną skrzynkę pocztową 4 maile [...] z informacją, że otrzymałem 4 prywatne wiadomości. Niestety ale po zalogowaniu się na forum stwierdziłem, że jakichkolwiek wiadomości przesłanych [...] w tym terminie brak.
Ja miałem podobną sytuację podczas któregoś dnia z kłopotami ogólnymi na Forum. Co gorsza, nadawca sam nie mógł znaleźć tych wiadomości, które do mnie wysłał. :o

Ewunia
14-11-2003, 22:30
otrzymałem 4 maile z informacją, że otrzymałem 4 prywatne wiadomości. Niestety stwierdziłem, że wiadomości brak.
Myslę, że może tak się zdażyć, gdy osoba wysyłająca PW zrezygnuje z jej wysłania, już po umieszczeniu w "do wysłania". Wtedy otrzymujemy informacje o nowej wiadomości, a po otworzeniu skrzynki, wiadomości brak.

pyrka
19-11-2003, 23:01
Powiadomienia przychodzą z pewnym opóźnieniem. Często zdarza się tak, że zawiadomienie przychodzi, gdy wiadomość jest już dawno przeczytana i kiedy łączę się ze skrzynką nie ma już nowych wiadomości.