PDA

Zobacz pełną wersję : Ile płaciliście geodecie za wykonanie mapek i pozostałe prac



Zenon X
17-08-2007, 23:33
Ile płaciliście geodecie za wykonanie mapek i pozostałe prace związane z budowa?
Pazdrawiam.

ndriu
18-08-2007, 12:16
za wykonanie mapki 700 pln netto, za wytyczenie fundamentów chce 650 pln (14 puntów)

Pozdrawiam,
Andrzej

Seba7207
18-08-2007, 13:11
Za mapkę 450zł, za wytyczenie fundamentów, przyłącza wodnego itp 500zł

lee28
18-08-2007, 16:37
Mapki 450 zł, wytyczenie domu na działce 300 zł, wrzesień 2006r.

sasq
18-08-2007, 17:48
zakup mapek do celów projektowych 700zł koniec 2006 roku

sierpień 2007
wytyczenie fundamentów 550zł (w cene wliczone odnowienie granic) 10pkt w innych firmach ceny startowały od 700pln

Vinga
18-08-2007, 20:33
za mapki 400 pln, za wytyczenie domu 860 pln (11 osi) - cena łącznie z drewnem

michall.m
20-08-2007, 09:45
500 mapka, 300 wytyczenie - jesień 2006

e-Mandzia
21-08-2007, 14:37
Mapka 500 zł (bez f-ry)
Wytyczenie - 50 zł. za narożnik (mój murarz kazał tylko 4 rogi, pozostałe 8 stwierdził, że wytyczy sam :roll:

celebre24
21-08-2007, 19:07
mapka 400pln, wytyczenie + odnowienie granic 750pln

minkapinka
24-08-2007, 17:10
5 szt. mapek 690 zl, Warszawa

rzutnik
24-08-2007, 18:07
Rzeszów - Mapa do celów projektowych wraz z całą adaptacją projektu domu do działki i drobnymi zmianami w projekcie - 900zł. Media po 300zł od projektu. Wytyczenie domu 600zł

Monhub
27-08-2007, 20:52
mapa do celów projektowych 550
wytyczenie budynku 400

carringtontomas
27-08-2007, 22:16
Ile płaciliście geodecie za wykonanie mapek i pozostałe prace związane z budowa?
Pazdrawiam.

ceny podobne - mapki 500 i wytyczenie 400

ms.
28-08-2007, 07:52
nas za mapy, wyznaczenie granic działki i tyczenie w osiach budynku skasował na 1400 zł.

Z pewnym sentymentem myślę o czasach, kiedy gorączkowo szukałam taniego geodety, taniego architekta do adaptacji projektu. Jak zacznie się budowę to forsa wypływa naprawdę szerokim strumieniem.

Geodetę warto brać takiego, który ma przetarte ścieżki z interesującym Was Wydziale Geodezji. :cry:

mateo
28-08-2007, 08:33
1 Mapki 400 zł
2. Wyznaczenie granic działki 100 zł
3. Wytyczenie budynku 300 zł

Pozdrawiam

ewelina_i_marek
29-08-2007, 10:17
Za wyznaczenie osi ścian zapłaciłem 300,00
Za mapkę powykonawczą 600 zł.
Za formalności związane z przekształceniem gruntu w starostwie 200 zł.

delavega
25-03-2008, 21:54
Rzeszów - Mapa do celów projektowych wraz z całą adaptacją projektu domu do działki i drobnymi zmianami w projekcie - 900zł. Media po 300zł od projektu. Wytyczenie domu 600zł


Witam może jakieś telefony lub adresy do tanich geodetów i architektów na podkarpaciu ktoś mógłby podać?

Fugazi!
31-03-2008, 19:36
mapki 1:500, 10 szt. 450 zl, wytyczenie fundamentow 50 zł/punkt (u nas jest 18 pkt. ;-) )

joannaj75
31-03-2008, 20:33
KuŹ..wa jak se pomyśle o tej mojej geodetce to mi ciśnienie skacze....
ustalanie , sranie z kier bud. że ma byc wg OSI ŚCIANY a jak przyjechała po spóźnieniu to i tak się wieczorem okazało że wytyczyła krawędź ściany i to wg adaptacji !!

Wzięła 450 za 4 punkty + 200 zł za 4 dodatkowe punkty oraz za wytyczenie granic ( odnowienie ) działki =4 narożniki działki 500 zł razem 1150 !!!! bez vatu

Zenon X
31-03-2008, 22:29
Nam wziął 1500 za mapki do celów projektowych (Katowice)

misiek83
24-04-2008, 10:41
Mapka 700 PLN Listopad 2007.

Wytyczenie 550 PLN za 11 osi Kwiecien 2008 okolice Skały

basiekg
24-04-2008, 12:35
no to chyba przpłacilismy 900 zl (bez faktury) za mapke a dzialeczka malutka (7 ar)

kruszon11
29-04-2008, 17:12
Rzeszów - Mapa do celów projektowych wraz z całą adaptacją projektu domu do działki i drobnymi zmianami w projekcie - 900zł. Media po 300zł od projektu. Wytyczenie domu 600zł


Witam może jakieś telefony lub adresy do tanich geodetów i architektów na podkarpaciu ktoś mógłby podać?

podpinam sie do prośby... :D

mam jedną ofertę - architekt 1800, 400 za projekt gazu, 350 za wody i kanalizacji, 650 mapka, 450 geolog.
architekt wydaje mi się woła dużo.....

_Geodeta_
30-04-2008, 17:56
KuŹ..wa jak se pomyśle o tej mojej geodetce to mi ciśnienie skacze....
ustalanie , sranie z kier bud. że ma byc wg OSI ŚCIANY a jak przyjechała po spóźnieniu to i tak się wieczorem okazało że wytyczyła krawędź ściany i to wg adaptacji !!

Wzięła 450 za 4 punkty + 200 zł za 4 dodatkowe punkty oraz za wytyczenie granic ( odnowienie ) działki =4 narożniki działki 500 zł razem 1150 !!!! bez vatu

Witam serdecznie.
Pani joannaj75. Chciałbym zauważyć, że jak na warunki warszawsze wytyczenie Pani nie było drogie. Druga rzecz, jeżeli działka nie posiadała żadnego punku granicznego , to geodeta ma obowiązek wznowić te punkty. Choćby dlatego, że na ich podstawie wyznacza się położenie budynku. A to oczywiście kosztuje, ponieważ geodeta musi zakupić odpowiednie materiały do ich wznowienia. Do tego dochodzą jeszcze koszty typu: zakup nowych punktów granicznych, paliwo, czas oczekiwania na uzyskanie odpowiednich materiałów itp. czynności geodezyjnych o których Pani na pewno nie wie.
Moim zdaniem oprócz tego nieporozumienia z osiami to dużo Panią to nie kosztowało a budowlańcy na podstawie szkicu wytyczenia powinni sobie bez problemu poradzić z tym fantem. A inna sprawa to był tak zwany „tani” geodeta.



no to chyba przpłacilismy 900 zl (bez faktury) za mapke a dzialeczka malutka (7 ar)
Nie wiem dokładnie jakie są ceny usług geodezyjnych w pańskim rejonie Panie basiekg, ale moim zdaniem nie przepłacił Pan. Ponieważ za mapę do celów projektowych na obszarze powyżej 0,5 ha geodeta musi zapłacić za materiały w ośrodku geodezyjnym więcej niż za wykonanie mapy na powierzchni poniżej 0,5 ha plus do tego musi włożyć więcej pracy na większej powierzchni. Z tą ta wyższa cena.


Obecnie ceny we Wrocławiu i okolicach kreują się ba poziomie:
- wytyczenie budynku koło 700-800 zł netto
- mapka do celów projektowych do 0,5 ha 700-800 zł netto
- mapka do celów projektowych powyżej 0,5 ha 1000 zł netto
- mapa powykonawcza 1200-1500 zł netto

Pozdrawiam :)

pawilon79
02-05-2008, 13:56
za wykonanie mapki -600 zł
naniesienie domu na działce -600 zł

geonet
04-05-2008, 19:26
Moim zdaniem oprócz tego nieporozumienia z osiami to dużo Panią to nie kosztowało a budowlańcy na podstawie szkicu wytyczenia powinni sobie bez problemu poradzić z tym fantem. A inna sprawa to był tak zwany „tani” geodeta.


Pozdrawiam :)

otóż to

ten droższy geodeta przekazałby majstrowi szkic tyczenia, na którym narysowałby co wytyczył i w jakich odległościach od czego :)


pytanie do wszystkich inwestorów: układam płytki po 5 PLN za metr - chętni? ;)
jestem tani :) ale reklamacji nie uznaję ;)

życze Wam wszystkim "taniego" geodety z niedalekich ode mnie okolic który w ramach oszczędności tyczy od istniejącego płotu, a ten płot dziwnym trafem nie leży na granicy tylko 0.5m od niej...i juz niedługo się okaże że Wasz budynek leży 3.5m od granicy a nie 4
bo tani geodeta w ramach oszczędności nie wziął materiałów z ośrodka za które musiałby zapłacić ale wtedy by mu wyszło że coś nie gra z granicą

ciekawe jak ktoś będzie musiał rozbierac budynek czy się będzie cieszył że trafił taniego geodetę


z mojego własnego podwórka - tani geodeta zrobił tak pogarrdliwie zwana przez Was "mapkę" pod apartamentowiec "plombę" - w ostrych granicach z sąsiednimi działkami, stykający się z sasiednimi budynkami

ja, jako "droższy" geodeta, pobrałbym granice działki i pomierzył bezpośrednio newralgiczną, istotna sytuację

ale tani geodeta przekazał tylko papierek, projektant wrzucił do AutoCada i zaprojektował
uznał że działka jest prostokątem , a to był trapez

policzmy, koszty przeprojektowania (architekt jest całkiem nietani) ale co najlepsze ucięło budynek o ok. 3m2 zabudowy razy 4 kondygnacje razy około 7kPLN= 80 tycsęcy w plecy dla inwestora plus kilka tysiaków dla architekta za zmianę całego projektu


faktycznie tani ten geodeta

basiekg
05-05-2008, 12:32
geonet skoro jestes geodeta mam pytanie:
geodeta (a nie byl to tani geodeta) zrobil mi mapke projektową z mapki wynika ze moja dzialka się zwężą z tyłu akurat jest to dosc istotne bo oznacza rezygnacje z wybranego projektu. Kiedy do niego dzwonilam czy moglby mi jeszcze raz dokladnie zmierzyc szerokosc z węższej strony powiedzial ze dokładnie pomierzył ogrodzenia, ktore mają moi sąsiedzi i ze dokladniej sie nie da. Powiem szczerze ze troche mnie to zamurowało czy geodeci wyznaczja dzialki na podstawie ogrodzen sasiadow? a co jesli taki sasiad sobei rpzesunal ogrodzenie o pol metra korzystjac z tego ze dzialka obok aktualnie nie ma wlasciciela (a raczje wlascicielem jest gmina)? czy jest jakis bardziej profesjonalny sposób wyznaczenia granic dzialki?

miciu
05-05-2008, 12:52
wytyczenie granic - 900zł
mapka do celów projektowych - 700zł
wytyczenie domu - 350zł

Może drogo - może niedrogo. Ale jesteśmy zadowoleni, nasz godeta załatwiał sprawę szybko, :D zważywszy, że niektórzy kazali czekać w kolejce od 2 do 3 miesięcy :evil: Oczywiście ceny nie były wcale niższe.

geonet
05-05-2008, 16:47
geonet skoro jestes geodeta mam pytanie:
geodeta (a nie byl to tani geodeta) zrobil mi mapke projektową z mapki wynika ze moja dzialka się zwężą z tyłu akurat jest to dosc istotne bo oznacza rezygnacje z wybranego projektu. Kiedy do niego dzwonilam czy moglby mi jeszcze raz dokladnie zmierzyc szerokosc z węższej strony powiedzial ze dokładnie pomierzył ogrodzenia, ktore mają moi sąsiedzi i ze dokladniej sie nie da. Powiem szczerze ze troche mnie to zamurowało czy geodeci wyznaczja dzialki na podstawie ogrodzen sasiadow? a co jesli taki sasiad sobei rpzesunal ogrodzenie o pol metra korzystjac z tego ze dzialka obok aktualnie nie ma wlasciciela (a raczje wlascicielem jest gmina)? czy jest jakis bardziej profesjonalny sposób wyznaczenia granic dzialki?

ogrodzenie ogrodzeniem ale warto byłoby wznowić lub odszukać granice

jak sama zauważyłaś (-łeś) ogrodzenie wcale nie jest równoważne granicy...

jeśli Twoja działka ma kształt nieregularny i jest jakieś zwężenie to tego nie przeskoczysz - musisz dostosować projekt tak aby się zmieścił na działce w odpowiednich odległościach od GRANIC - a nie od ogrodzeń

geodeta który robił Ci mapę do celów projektowych posiada na 100% informacje o wymiarach działki - dostaje te informacje z ośrodka

w Twojej sytuacji nie gniewaj się na geodetę bo jesli pomierzył te ogrodzenia to na pewno pomierzył je dokładnie - ale pewnie nie miał zlecenia na wznowienie granicy więc nie wiesz czy te ogrodzenie nie wchodzi do Ciebie na działkę

a wznowienia czy tam odszukania granic się nie uniknie - bo jak dojdzie do tyczenia budynku to lepiej to zrobiić żeby bezpiecznie sie później czuć

nom chyba że przyjdzie tani geodeta i odmierzy 4 metry od płotu albo pastucha ;)

aha, i jeszcze jedno, mapy z reguły dostajecie w skali 1:500 a to oznacza że 1 milimetr na mapie to pół metra w terenie...w przypadku naprawdę wąskich działek itp. warto jednak prosić geodetę o dokładne wymiary - żeby projektant miał łatwiej i nie zrobił jakiejś kichy

pozdrawiam serdecznie
Krzysiek

marcin714
05-05-2008, 21:51
Przy aktualizacji mapy do celów projektowych geodeta nie wznawia granic gratis to fakt. Ale ma obowiazek poprawnie nanieść sytuację względem akjtualnej siatki ewidencyjnej tzn na mapie ten płot ma być wrysowany tam gdzie naprawdę jest czy to w granicy, czy to na działce sąsiada czy pół metra w twojej działce. I tu żadnej łaski geodeta nie robi. Jeśli jest inaczej to znaczy ,że wcale tej mapy nie aktualizuje i sprzedaje mapę taką jaką kupił w ośrodku ze sporym przebiciem.

Geodeta dysponuje odległościami do każdego załamania działki ale niechętnie się tym dzielą z inwestorem bo raz ,że taką wiedzę kiedyś może sprzedać a nie dać za darmo a dwa to ludzie zaczynają mu mierzyć po swojemu a to nie zawsze siępokrywa z tym co umierzył geodeta sprowadzając pomiaru do poziomu.

Ceny: np 25 000 za mapę analogową i drugie tyle za postać wektorową. Okolice warszawy. Więc nie płaczcie jak płacicie te marne 900 zł.

basiekg
06-05-2008, 09:13
przyznamm szczerze ze zrobiliscie mi metlik w glowie (nie zebym go przed tem nie miala ale teraz czuje ze mam wiekszy)
marcin 714 twierdzisz ze geodeta powinien zrobic mapke nie keirujac sie ogrodzeniami tylko punktami granicznymi ale nie ma obowiazku wznawiac granic,
zaś z tego co pisze geonet wynika ze skoro geodeta nie mial zlecenia na wznowienie granic to mogl sobie pomierzyc wedlug ogrodzen

to jak w koncu jest jakie ma obowiazki geodeta przy robieniu takiej mapki projektowej?? czy moze jest jakas malutka ustawa na ten temat? jakies jednoznaczne regulacje? wybieram sie do tego biura geodezyjnego ponownie ale nie do konca jestem przekonana czy mam prawo zadac zeby wykonal pownie mapke tym razem w oparciu o punkty graniczne (rozumiem ze jesli ich nie ma to geodeta pobiera dodatkowa oplate za ich wyznaczenie)

marcin714
06-05-2008, 09:50
Granic ci wznawiać nie musi ale ogrodzenia sąsiadów pomierzyć i skartować na mapę jeśli ich nie było musi. Geodeta nie mierzy ogrodzenia sąsiada od twojej granicy tylko od osnowy geodezyjnej. Może nie wiedzieć a raczej nie chcieć powiedzieć gdzie są granice ale gdzie jest ogrodzenie to wie i powie. A granice działki na mapie robi z mapy ewidencyjnej.

Więc efekt jest taki ,że na mapie wiesz gdzie są twoje granice, wiesz jak się ma do nich płot sąsiada ale nie wiesz dokładnie gdzie to jest w terenie. i tu potrzeba geodety aby ci to wskazał dokładnie i z mocą prawną.

Tak na marginesie to jakby mieć dostęp do materiałów do których dostęp mają geodeci to czesto można by było sobie poradzić bez geodety dlatego nie ma co oczekiwać ,że zdradzą swe sekrety.

geonet
06-05-2008, 14:47
Podstawą opracowywania map do celów projektowych są przepisy
rozporządzenia Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa z dnia 21 lutego
1995 r. w sprawie rodzaju i zakresu opracowań geodezyjno-kartograficznych oraz
czynności geodezyjnych obowiązujących w budownictwie (Dz. U. z 1995 r. Nr 25,
poz. 133).
Zgodnie z § 4 ust.1 wyżej wymienionego rozporządzenia projekt
zagospodarowania działki lub terenu należy sporządzić na kopii aktualnej mapy
zasadniczej.
Kolejność działań powinna być następująca:
a) zaktualizowanie mapy zasadniczej w tym o dane ewidencji gruntów
i budynków
b) sporządzenie kopii mapy zasadniczej
c) wniesienie treści mapy do celów projektowych.
Mapy sporządzane do celów projektowych powinny obejmować na podstawie §
5 tego rozporządzenia również obszar otaczający teren inwestycji w pasie co najmniej
30 m.
Natomiast treść mapy do celów projektowych zgodnie z § 6 wyżej
wymienionego rozporządzenia powinna zawierać elementy stanowiące treść mapy
zasadniczej oraz inne elementy wymienione w tym rozporządzeniu.
Ponieważ treścią mapy zasadniczej są na podstawie art. 2 pkt. 7 ustawy z dnia
17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2000 r., Nr 100, poz.
1086, ze zm.) aktualne informacje o elementach ewidencji gruntów i budynków oraz
o przestrzennym rozmieszczeniu obiektów ogólnogeograficznych, więc i mapa do
celów projektowych powinna zawierać te informacje.

marteczka_212
09-05-2008, 18:12
Geodeta wziął za mapy do celów projektowych-400zł,a za wyznaczenie gdzie ma byc fundament tak samo-400zł.Okolice Radomia.

Joanna i Grzegorz
13-05-2008, 10:18
Za mapy do celów projektowych w listopadzie zeszłego roku zapłaciliśmy 500 zł,a za wytyczenie wczoraj budynku na działce 300 zł.

barnio
28-06-2009, 15:28
Ile powinno byc tych mapek do celów projektowych ?
We wpisach pojawiają się rózne ilości, od jednej po 7-8.
Czy ceny za wyznaczenie mapek obejmują również wstawienie nowych słupków czy za to sie dodatkowo płaci ?

Ciril
21-07-2009, 09:20
Za wytyczenie granic działki i mapę do celów prawnych 700 zł, a za wytyczenie obrysu domu 200 zł.

joannaj75
22-07-2009, 07:39
Wołomin - za wytyczenie domu już stojącego czyli tzw powykonawcza inwentaryzacja z wszystkimi mediami : woda , gaz , szambo

900 zł

sprawnie i szybko poszło

ohm30
30-07-2009, 11:05
mapki geodezyjna 300zł
wytyczenie domu 300zł

insah
06-08-2009, 20:31
Mapka geodezyjna - 500 zł.
Wtzenie domu - 400 zł.
Okolice Rybnika.

miciu
07-08-2009, 15:55
Inwentaryzacja po wykonawcza - 850zł

glacjusz
09-08-2009, 12:05
Za wytyczenie 4 stówki

Sławek066
11-08-2009, 21:27
Ja zapłaciłem 1000zł (z tym ze koleś musiał drugi raz podjechać na działkę bo przestawiałem słupa).

Princesa
12-08-2009, 08:50
Wytyczenie działki opłacił poprzedni właściciel.
Za mapkę 700 zł z fakturą.
Za wytyczenie domu nie mam pojęcia, jak macie namiary na tańszego geodetę z okolic Krakowa to poproszę na PW.

Maniek2010
12-08-2009, 09:10
Ja za mapki 800 zł (8 sztuk)
Za wytycznie (14 punktów) 800 zł
Za uzgodnienie wodne w ZUD 500 zł (mapki były już gotowe, chociaż musiał potwierdzić akutalność)
Geodeta z Warszawy

Pozdrawiam

Monti2008
12-08-2009, 21:30
Ja za mapki 800 zł (8 sztuk)
Za wytycznie (14 punktów) 800 zł
Za uzgodnienie wodne w ZUD 500 zł (mapki były już gotowe, chociaż musiał potwierdzić akutalność)
Geodeta z Warszawy

Pozdrawiam
500zł za wodę w Zudzie to bardzo drogo. Uzgodnienie jednego przyłącza to koszt max. 60zł

U mnie:
Mapki - gratis
wytyczenie - gratis
Teść geodeta - bezcenne
pozdrawiam

Princesa
13-08-2009, 09:16
U mnie:
Mapki - gratis
wytyczenie - gratis
Teść geodeta - bezcenne
pozdrawiam

Zapomniałeś dodać, że za resztę rzeczy zapłacisz kartą Master Card :P

Monti2008
13-08-2009, 11:52
U mnie:
Mapki - gratis
wytyczenie - gratis
Teść geodeta - bezcenne
pozdrawiam

Zapomniałeś dodać, że za resztę rzeczy zapłacisz kartą Master Card :P

Słusznie :D
Za resztę trzeba zapłacić... :(

robiwo
13-08-2009, 12:30
Mapki (bez limitu ilości) - 700. Wytyczenie budynku - ma być 400 (prościutki kształt, pewnie 4 punkty).

Okolice Halinowa, geodetka z Mińska Mazowieckiego.

PliP
13-08-2009, 22:18
W Trzciance jest to ok. 400 zł za mapkę do celów projektowych i drugie tyle geodeta za wytyczenie 4 punktów budynku

jaszczur_wro
13-09-2009, 11:23
A ja mam pytanie - rozbudowuję istniejący dom i przed zrobieniem projektu budowlanego potrzebuję mapy do celów projektowych. Szukam więc geodety, ale po lekturze tego wątku zastanawiam się co bedzie jego zadaniem. Czy tylko narysowanie mapy, czy także wytyczenie dobudowanej części budynku?
A w jakim celu robi się inwentaryzację powykonawczą? Czy to jest obowiązkowe?

Pozdrawiam,
Jaszczur

Geodeta08
22-08-2012, 09:26
za wykonanie mapki 700 pln netto, za wytyczenie fundamentów chce 650 pln (14 puntów)

Pozdrawiam,
Andrzej

Ceny zależą od wielkości działki, wahają się od nawet 500zł do 1500zł za działkę do 0,5ha powierzchni (bywa że ceny są większe), ale cena i tak wynika z oszacowania ceny przez geodetę ponieważ za określone powierzchnie wykonanej mapy geodeta ma wystawiony rachunek przez ośrodek geodezyjny, zależy też ile ma przy niej pracy.

Co do wytyczenia to przeważnie nalicza się cenę jednostkową za oś tyczonego budynku, najczęściej tyczy się 4 osie, licząc przeważnie około 100zł za oś to budynek można wytyczyć teoretycznie za 400 - 500zł, ale ceny tez są różne w różnych miejscach naszego kraju i zależne od geodety i warunków w jakich będzie tyczony budynek (np brak punktów granicznych potrzebnych do wytyczenia- geodeta powinien je skontrolować przed wytyczeniem)

Jeszcze sprawa pomiaru powykonawczego budynku i przyłączy zostanie na zakończenie budowy - koszt za budynek mieszkalny od 800zł do 1400zł

Co do rozbudowy budynku, musisz mieć aktualną mapkę, po to aby projektant mógł nanieść nowo projektowaną część budynku, geodeta powinien też dobudówkę wytyczyć i zrobić wpis w dzienniku budowy, pomiar powykonawczy też się przyda.
Co do mapek za 400zł... to chyba po znajomości albo działka była obok biura geodezyjnego, na czysto to może 100zł geodeta zarobił a i pewnie z wykonaniem jej się nie spieszył.

Od niedawna (przynajmniej u mnie w gminie) starostwo wysyła w teren ludzi i sprawdzają czy budynki maja zrobione pomiary powykonawcze - jeśli nie to wysyłają upomnienie ponieważ takie budynki to mniej pieniędzy z podatków...

Temat trochę stary ale trafiłem na niego przypadkiem ;)

nini
22-08-2012, 09:45
Wczoraj właśnie geodeta robił nam pomiar powykonawczy domu i przyłączy (woda, prąd, szambo). Za całość zlecenia zażyczył sobie 1100zł "po znajomości" (woj. lubelskie).

wkuzar
07-03-2014, 13:34
mapa do celów projektowych od 600-900 zł, odrolnienie 450 zł tel 785051785

makak
15-03-2014, 14:17
wytyczenie domku 6 punktow dojazd 50km - 600zl

irekjunior`
22-03-2014, 20:29
Mapka do celów projektowych 800zl. Wytyczenie punktów budynku do 800zl. Kamienna Góra

Dziekanows
27-03-2014, 14:19
Mapa do celów projektowych 1:500 x4 egz. = 600zł

.:migotka:.
10-04-2014, 18:53
U nas:

mapa syt-wys: 600zł
tyczenie domu: 450zł
inwentaryzacja powykonawcza (jeszcze nie zrobiona, ale dwa dni temu dzwoniłam, ile to będzie kosztowało): 700zł

kipi
23-04-2014, 20:12
Okolice Warszawy:

Wskazanie granic działki - 700 zł.

Mapa do celów projektowych 2000 zł - miało być 700, ale w trakcie się okazało, że granice się nie pokrywają z mapą i trzeba było coś tam poprawiać.
Tyczenie budynku 600 zł. - 4 punkty, dom w kształcie prostokąta bez wykuszy i bajerów. Bez wyznaczania wysokości - tylko 4 wbite paliki mierzone miarą ręczną :mad:
Inwentaryzacja gazu - 400 zł

glowka123
12-05-2014, 20:32
witam jestem tu nowy. u mnie było tak że musiałem wznowić granice i ogólnie szukał 7 pkt 600zł
mapki 5szt 500zł
i co mnie najbardziej ucieszyło tyczenie budynku 8osi 320zł!!!!!
dobra cena tylko go polecać a jego kolega projektant za dom za dom 93m doł i poddasze w razie czego do zagospodarowania wziął 4tyś w tym zjazd z drogi, pozwolenie na budowę i ogólnie wszystko sam robił a ja nigdzie nie chodziłem, fajnie że można coś taniej mieć