PDA

Zobacz pełną wersję : Komputerowy program do rozrysu płyt meblowych



jwyorg
08-03-2002, 09:12
Czy ktoś z szanownych forumowiczów spotkał się z programem do rozrysu płyt meblowych?. Zamierzam sam wykonać szafki kuchenne ale potrzebny jest rozrys płyt. Na robienie tego na piechote nie mam czasu ani ochoty. Kupno programu za 1600 zł"Nowy rozrys" nie ma sensu dla paru płyt dlatego szukam programu
freeware lub schareware.
pozdrw
Jerzy

Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi. Ale co zrobić jeśli firma, która przycina nie ma programu do rozrysu? W dużych miastach tak jest jak mówicie ale są firmy produkcyjne, które usługi cięcia wykonują tylko sporadycznie bo zajęte są produkcją?
Jeszcze raz dziękuję za chęć udzielenia pomocy.



<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: jwyorg dnia 2002-03-08 10:14 ]</font>

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: jwyorg dnia 2002-03-10 16:00 ]</font>

HARY
08-03-2002, 09:32
Ja miałam robione meble do łazienki. W hurtowni gdzie kupowaliœmy płyty, po podaniu rozmiarów poszczególnych częœci Pani wpisała je w komputer i powiedziała na ilu płytach się to mieœci. W hurtowni nam płyty pocięto i odebraliœmy gotowe z gładkimi brzegami, usługa wcale nie była droga.

HARY
08-03-2002, 09:32
Ja miałam robione meble do łazienki. W hurtowni gdzie kupowaliœmy płyty, po podaniu rozmiarów poszczególnych częœci Pani wpisała je w komputer i powiedziała na ilu płytach się to mieœci. W hurtowni nam płyty pocięto i odebraliœmy gotowe z gładkimi brzegami, usługa wcale nie była droga.

araman
08-03-2002, 21:26
Jeżeli zlecisz pocięcie płyt w dorej firmie to wystarczy podac wielkośc poszczególnych szafek a oni sami sobie wyliczą . Wszystko wliczone w cenę materiału. Mogę polecic firmę w Szczecinie.
Andrzej