PDA

Zobacz pełną wersję : Okna tytanowetermo



matam
20-08-2007, 20:27
Witam

Szukam konkurencji dla firmy M&S. Zalezy mi na szybach i raie o niskim U. Ktora ze znanych jeszcze firm moze zaproponowac podobne rozwiazania.
Krytyka oferty M&S takze mile widziana

Barbossa
20-08-2007, 20:33
sskoro szukasz konkurencji (http://www.schuco.com.pl/ns_cda/index/1,14113,3034382d313337312d313339372d33333733332d33 31343534332d302d535444,00.html)

B.Art
20-08-2007, 20:40
Dzisiaj zamawiałem okna Jezierskiego i jest promocja że szyby 0,7 są w cenie zwykłych. Jest tez ciepła ramka. Nie ma natomiast w konstrukcji tego czegoś z pianką. Ale czy to coś pomaga - nie wiem

matam
20-08-2007, 21:06
Dzisiaj zamawiałem okna Jezierskiego i jest promocja że szyby 0,7 są w cenie zwykłych. Jest tez ciepła ramka. Nie ma natomiast w konstrukcji tego czegoś z pianką. Ale czy to coś pomaga - nie wiem
Tyle ze w moim wojewodztwie nie ma partnera. Dodam ze pisalem do nich ale bez odzewu

B.Art
20-08-2007, 21:23
spytaj niejakiego jar-eko z tego co wiem to nieco dojeżdża, a jeśli nie, to może wie kto mógłby - BTW gdzie budujesz?

matam
20-08-2007, 21:26
spytaj niejakiego jar-eko z tego co wiem to nieco dojeżdża, a jeśli nie, to może wie kto mógłby - BTW gdzie budujesz?
No to mala zagadka.
Buduje w malym miescie kolo duzego. Zagadka dotyczy duzego miasta ktore podobno lezy nad morzem 8).

jareko
20-08-2007, 22:34
z tego co pamietam linia brzegowa mo cos ponad 500 km :) takich miejscowosci jest na peczki :lol:
Promocja trwa tylko do 31 sierpnia i ta data dotyczy zlozenia zamowienia w firmie tak wiec w razie jakby co czasu jest niewiele ;)

matam
21-08-2007, 07:53
z tego co pamietam linia brzegowa mo cos ponad 500 km :) takich miejscowosci jest na peczki :lol:
Promocja trwa tylko do 31 sierpnia i ta data dotyczy zlozenia zamowienia w firmie tak wiec w razie jakby co czasu jest niewiele ;)
Takich miejscowosci kilkuset tysiecy to niewiele.

Co do tematu, to oprocz jezierskich kto oferuje konkurencyjne okna do M&S ??

jareko
21-08-2007, 18:39
...Co do tematu, to oprocz jezierskich kto oferuje konkurencyjne okna do M&S ??
w sumie o co Ci chodzi? Cene? Wbrew pozorom rozpietosc cen bedzie niewielka - to nowosc i kazdy "kroi" jak moze
Masz Aluplasta Ideal 6000 (np. Adams z Mragowa)
Masz Schuco Si82 (np. Jezierski z Kielc)
Masz coraz wiecej profili 5 i wiecej komorowych dostosowanych z zalozenia do grubych pakietow szybowych (dwukomorowych) za "rozsadna" cene ;)
Przewaznie minimum 25% drozej niz pieciokomorowka z szyba k=1,0
Zwaz ze okan czasem otwierasz itd... byla juz tu kiedy polemika nad ekonomicznym uzasadnieniem takich inwestycji przy terazniejszych cenach za dany towar
Na dzien dzisiejszy z racji obowiazujacego 100% rabatu na szyby k=0,7 (oczywiscie szyby masz nie za darmo tylko bez doplaty) u Jezierskiego ta firma jest w mej ocenie najbardziej konkurencyja i czyni taka inwestycje w miare uzasadniona - czylil zwrot poniesionych nakladow na takie okna miesci sie ponizej 10 lat
Dluzszy czas "amoryzacji" dla mnie jest bez sensu. Postep idzie w tak szybkim tepie ze te 25% wydane dzis moze lepiej wydac za 5 lat na np. wymiane szyb z 1,0 na 0,4 lub jeszcze nizej? i wtedy per saldo "k" dla calego okna bedzie jeszcze cieplejsze niz te ktorych teraz poszukujesz

matam
21-08-2007, 18:55
...Co do tematu, to oprocz jezierskich kto oferuje konkurencyjne okna do M&S ??
w sumie o co Ci chodzi? Cene? Wbrew pozorom rozpietosc cen bedzie niewielka - to nowosc i kazdy "kroi" jak moze
Masz Aluplasta Ideal 6000 (np. Adams z Mragowa)
Masz Schuco Si82 (np. Jezierski z Kielc)
Masz coraz wiecej profili 5 i wiecej komorowych dostosowanych z zalozenia do grubych pakietow szybowych (dwukomorowych) za "rozsadna" cene ;)
Przewaznie minimum 25% drozej niz pieciokomorowka z szyba k=1,0
Zwaz ze okan czasem otwierasz itd... byla juz tu kiedy polemika nad ekonomicznym uzasadnieniem takich inwestycji przy terazniejszych cenach za dany towar
Na dzien dzisiejszy z racji obowiazujacego 100% rabatu na szyby k=0,7 (oczywiscie szyby masz nie za darmo tylko bez doplaty) u Jezierskiego ta firma jest w mej ocenie najbardziej konkurencyja i czyni taka inwestycje w miare uzasadniona - czylil zwrot poniesionych nakladow na takie okna miesci sie ponizej 10 lat
Dluzszy czas "amoryzacji" dla mnie jest bez sensu. Postep idzie w tak szybkim tepie ze te 25% wydane dzis moze lepiej wydac za 5 lat na np. wymiane szyb z 1,0 na 0,4 lub jeszcze nizej? i wtedy per saldo "k" dla calego okna bedzie jeszcze cieplejsze niz te ktorych teraz poszukujesz
Chodzi mi o porownanie cenowe. Okna z M&S z szyba 0,6 sa o okolo 15 % drozsze od okien z szyba 1.0 tez M&S (po uwzglednieniu rabatow).

Napisze jeszcze raz do Jezierskiego zobaczymy moze tym razem odpowie.

jareko
21-08-2007, 19:09
Napisze jeszcze raz do Jezierskiego zobaczymy moze tym razem odpowie.
nie odpowie gdyż fabryka nie sprzedaje okien - od tego ma siec współpracujących z nią, autoryzowanych przedstawicieli.
wejdz na strone www.jezierski.com.pl i poszukaj najblizszego twemu miejscu zamieszkania i do niego napisz

HenoK
21-08-2007, 19:18
No to mala zagadka.
Buduje w malym miescie kolo duzego. Zagadka dotyczy duzego miasta ktore podobno lezy nad morzem 8).
Dobra/k.Szczecina ul. Paproci ?
Fakt - Szczecin nad morzem nie leży :).

matam
21-08-2007, 19:27
No to mala zagadka.
Buduje w malym miescie kolo duzego. Zagadka dotyczy duzego miasta ktore podobno lezy nad morzem 8).
Dobra/k.Szczecina ul. Paproci ?
Fakt - Szczecin nad morzem nie leży :).
Hehe przeczesales forum.
Fakt Szczecin nie lezy nad morzem chociaz wielu tak sadzi.

I.W.
21-08-2007, 19:43
Ja byłem w 100% zdecydowany na pakiet trzyszybowy supertermo MS. Ale sobie policzyłem w audytorze OZC. Różnica 1800 zł przy grzaniu węglem to dla mojego domu ponad 30 lat zwrotu. Pomysł upadł i będzie termo i dokładka do reku.

jareko
21-08-2007, 19:58
Ja byłem w 100% zdecydowany na pakiet trzyszybowy supertermo MS. Ale sobie policzyłem w audytorze OZC. Różnica 1800 zł przy grzaniu węglem to dla mojego domu ponad 30 lat zwrotu. Pomysł upadł i będzie termo i dokładka do reku.
jak milo ze moje "gadanie" ma przełożenie na liczby
30 lat i pamiętaj - przy założeniu ze NIGDY okna nie otworzysz