PDA

Zobacz pełną wersję : mastecook



aniastefan
21-08-2007, 07:47
Czy ktoś z Was użytkuje sprzęt AGD Mastercook. ZAmierzam kupić tej marki
lodówko-zamrażarkę, zmywarkę płyte gazową , piekarnik, okap, mikrofalę wszystko do zabudowy. Proszę o opinię czy warto i gdzie kupować najtaniej

Kryspin
21-08-2007, 08:29
Ja jeszcze nie użytkuję ale szlag mnie trafił na okap mastercooka (mam kuchnię, piekarnik, okam Mastercook)

Okap ma mocowanie totalnie bez sensu wszystko się trzęsie jak galareta i nachodzi błędne koło. Żeby ustawić okap trzeba go ustawić rękami, zostają ślady, potem jak się wyciera ślady to okap się przestawia (mówię o obudowie rury wylotowej, wentylatora) i tak w kółeczko, chyba dopiero w białych rękawiczkach da radę o ile to wszystko się nie rozleci ... tego h.. konstruktora chciałbym spotkać i mu powiedzieć a może pokazać co o tym myślę KRETYNIZM, konstrukcja w tyle za budową cepa.

Nad okapem mam wysokość sufitu 2,50 (obniżenie) a od blatu okap 75 cm (to i tak już za wysoko) i co... zabrakło elementów tych pionowych od okapu do sufitu jakieś 8 cm. PARANOJA.
Czy okap jest produkowany do pomieszczeń 2,30 ???

Kolejna wtopa to pionowa obudowa jest dwu częściowa i ma inny kolor niż druga częśc obudowy i główna część okapu... ręce opadają...
niebawem będę to dziadostwo reklamować

aniastefan
21-08-2007, 08:34
dzięki
możesz podać model tego okapu?

szklanka literatka
21-08-2007, 09:36
Drugi raz nie kupię lodówki Mastercook! :evil:

Mam chlodziarko-zamrażarkę, 3 lata.
Po 1 roku odpadl uchwyt drzwi chlodziarki. Używana normalnie, bez wypadków, nikt nie szarpal, nic nie spadlo. Mocowany na 2 wkręty. 'Wyrobilo" sie wokól wkretów a uchwyt popękal.
Po 2 latach okazalo sie, ze uszczelka wokol drzwi chlodziarki sklada się z dwoch warstw. Ta wierzchnia odchodzi i uszczelka nie uszczelnia. :evil: