PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest temat: Upadek kaczyzmu?



retrofood
21-08-2007, 12:01
Chciałem właśnie napisać, że kaczyzm trzyma się dzielnie:

Marszałek Sejmu nie zamierza na rozpoczynającym się jutro posiedzeniu Sejmu, ani na następnym wprowadzać do porządku obrad wniosków o powołanie komisji śledczych ds. akcji CBA i ds. śmierci Barbary Blidy.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4405431.html

i jakosik nie mogę znaleźć.

Marioosh
21-08-2007, 13:57
Ukradli!!! Ukradli wątek!!! Kiedyś Księżyc teraz wątek? A niech ich gęś kopnie. :evil:

21-08-2007, 14:06
Też Dorna sprawka? :roll:

rrmi
21-08-2007, 14:07
Kiedys nam ktos podiwanil zdrade , ta pierwsza .
Okazalo sie , ze jest w klubie budujacym.
echhh
Druga zdrada to juz nie bylo to samo :roll: :D

bryta
21-08-2007, 19:12
Rzeczywiscie watka brak :evil: :evil: :evil:
A gdzie wolnosc :lol:

Mirek_Lewandowski
21-08-2007, 19:21
Marszałek, tfu, cenzor schowa do szuflady..

bratki
21-08-2007, 19:30
Gdzie jest temat: Upadek kaczyzmu?
.

A gdzie Michaś? Tfu, chciałam spytać: gdzie autor wątku? :roll:

21-08-2007, 19:32
A kto to był? Paczki trzeba robić, chyba że do tajnego więźnia CBA trafił. To już wtedy klapa i paczki sami zjedzą :cry: .

retrofood
21-08-2007, 19:40
O matko, CBA ma spółkę z Muratorem??????????????????
A tu tylu naiwnych pisze, jak załatwić coś na budowie ..... ale ludzie w gó..o wdepnęli!!!!!
Jak Redakcja nie zaprzeczy, to ja stąd spadam!!!! (chociaż nic na lewo nie załatwiam).
Natomiast chętnie załatwił bym coś na "prawo".
I na "sprawiedliwość".

kaśka maciej
21-08-2007, 19:46
Ukradli!!! Ukradli wątek!!! Kiedyś Księżyc teraz wątek? A niech ich gęś kopnie. :evil:

Nie ukradli, Likwidator Ludwik Dorn likwidował

Tedii
21-08-2007, 23:48
Teraz wątek jest w CBA,BOR,CIA i FBI.
Jest przeprowadzana analiza co kto pisał.
Tak,tak.....czas zmienić nicka. :wink:

wilcza75
23-08-2007, 08:21
od kilku dni w telefonie słyszę jakieś trrrrzaski ...... :o

zmienić numer czy kupić gołębia :roll:

23-08-2007, 09:35
od kilku dni w telefonie słyszę jakieś trrrrzaski ...... :o

zmienić numer czy kupić gołębia :roll:

Polecam kaczkę krzyżówkę :wink:

retrofood
23-08-2007, 10:43
Polecam kaczkę krzyżówkę :wink:

A czy to jest skrzyżowanie bratnie ?

Dropsiak
23-08-2007, 10:44
może temat wewątka niechcacy zahaczył o kampanię wyborczą, już rozpoczętą / patrz reklamówki w tivi/???
:roll: :roll: :roll:
albo ktoś tam w nocy narozrabiał? 8)

retrofood
10-09-2007, 18:18
...
I teraz najlepszy fragment (o czym media nie pisały):

“Uzyskane w trybie niejawnym przez CBA materiały_nie_mogą bowiem stanowić dowodu w sprawie o zabójstwo. Ustawa o CBA wprowadza prawo korzystania z dowodów uzyskanych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w trybie art. 17 ust. 1 ustawy w sprawach wskazanych w zamkniętym katalogu przestępstw wymienionych w art. 17 ust. 1 pkt 1 i 2 tej ustawy. Przepisy te nie wymieniają zbrodni zabójstwa, ani nieumyślnego spowodowania śmierci. Sprawia to, że uzyskane w tym trybie dowody nie mogą być podstawą ustaleń, jako zgromadzone w sposób sprzeczny z prawem, a tym_samym_nielegalne. (…) Na marginesie tylko, wobec bezprzedmiotowości powoływania się na bezprawnie uzyskany dowód, stwierdza Sąd Apelacyjny, że ocena jego treści w żaden sposób nie_mogłaby_zmienić przekonania o braku podstaw dowodowych do zarzucenia podejrzanemu umyślnego zabójstwa.
Reasumując tę część rozważań stwierdza Sąd Apelacyjny, że w sprawie brak jest dowodów wskazujących na prawdopodobieństwo, że podejrzany popełnił przestępstwo w formie zarzucanego mu w postanowieniu o przedstawieniu zarzutów umyślnego zabójstwa. Tym samym nie jest spełniona przesłanka stosowania tymczasowego aresztowania z powodu pozostawania podejrzanego pod zarzutem popełnienia zbrodni - jak to definiuje art. 258 § 2 k.p.k.”

Reasumując: sprawa doktora G. wygląda na CAŁKOWITĄ kompromitację. Prędzej czy poźniej (raczej prędzej) Skarb Państwa i w tej sprawie będzie musiał płacić za niekompetencję swoich urzędników. Otwarta pozostaje kwestia osobistej odpowiedzialności ministra Ziobro i szefa CBA - zwłaszcza za stwierdzenia wypowiedziane na sławetnej konferencji prasowej. Jedno jest pewne: w normalnie funkcjonującym państwie po takim postanowieniu (które jest przecież prawomocne) obaj panowie zostaliby zdymisjonowani.
...

http://paradowska.blog.polityka.pl/?p=114

Tomek_J
10-09-2007, 19:53
[usunięty]

retrofood
29-03-2008, 20:33
http://www.polityka.pl/_gAllery/91/65/91659/gaweda.jpg

Sprawność: Opowiadacz bajek

retrofood
29-03-2008, 20:35
http://www.polityka.pl/_gAllery/83/31/83314/zmilowania_350.jpg

Wróć królestwo moje!

naLeśnik
30-03-2008, 09:36
....
Wróć królestwo moje!

NIGDY!!! :lol:

Aluland
02-04-2008, 16:27
Boże uchowaj.

Barbossa
02-04-2008, 17:33
nie rozumiem Was
wybrani większością, w demokratycznych wyborach
jeżeli się nie podobało, to trzeba było lepiej agitować za inną opcją,
obecnie, dzięki wyborom, coś się zmieniło
reszta przyjdzie z czasem

retrofood
17-08-2008, 18:52
...
Otóż mało kto wie bądź pamięta, że Lech Kaczyński dokonał już publicznej, lekarskiej autolustracji. W lipcu 2005 r., w trakcie kampanii prezydenckiej, ujawnił w Internecie (www.lechkaczynski.pl/autolustracja.php) ponad 400 stron otrzymanych z IPN kopii dokumentów Służby Bezpieczeństwa, w których przewija się jego nazwisko. W teczce (Sygn. IPN Gd 159–330) są m.in. dokumenty z 1982 r. dotyczące jego stanu zdrowia. Kaczyński miał wówczas 33 lata. Od 13 grudnia 1981 r. do 17 października 1982 r. internowany był w Strzebielinku koło Wejherowa. W dokumentach z tego okresu znajdziemy m.in. kopię zaświadczenia wystawionego 23 grudnia 1981 r. przez prof. Joannę Muszkowską-Penson, wówczas ordynatora oddziału wewnętrznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Gdańsku (do dziś jest ona osobistym lekarzem Lecha Wałęsy): „Zaświadczam, że dr praw Lech Kaczyński ur. w 1949 r. choruje od 2-ch lat na chorobę wieńcową serca, manifestującą się napadami częstoskurczu nadkomorowego oraz innymi zaburzeniami rytmu i bólami dławicowymi. W/w jest leczony przeze mnie ambulatoryjnie, przyjmuje stale propranolol oraz okresowo inne leki. Winien być w stałej obserwacji lekarskiej, w wypadku wystąpienia częstoskurczu, wymaga hospitalizacji”.

Dalej mamy kilka kart ambulatoryjnych z wpisami lekarzy, z których wynika, że Lech Kaczyński w dniach 13–17 II 1982 r. uczestniczył w głodówce, a okres internowania ciężko znosił. Skarżył się m.in. na „uczucie kołatania serca i duszności”, „obrzęki kończyn dolnych”, „bóle głowy” i „zgagę”. W teczce z IPN są wyniki badania krwi obwodowej, wydruk kardiogramu z opinią lekarza: „wymaga częstego monitorowania”, a także recepta wystawiona 8 sierpnia 1982 r., na której Lechowi Kaczyńskiemu przepisano m.in. spasmophen duplex i thioridazin. Jeśli nazwy tych leków wpiszemy do internetowej przeglądarki, to z medycznego portalu Przychodnia.pl dowiemy się, że spasmophen stosuje m.in. przy chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, stanach skurczowych jelit i nadmiernym wydzielaniu soku żołądkowego. Natomiast thioridazin „łagodzi w mniejszych dawkach niepokój i lęk (objawy neurotyczne), w większych dawkach natomiast poprawia stan w chorobach dających zmienione odczucia rzeczywistości (schizofrenia, psychoza maniakalna)”. Jego zastosowanie to: „Zmieniona interpretacja rzeczywistości z ideami prześladowczymi, urojeniami i halucynacjami. Niepokój i przygnębienie. Zmiany osobowości z napadami agresji. Splątanie u osób starszych. Niepokój i nadaktywność w alkoholizmie”.
...

http://www.polityka.pl/medyczna-autolustracja-prezydenta/Lead33,933,264548,18/

Stokrotka
17-08-2008, 19:40
Olaboga

Ja kiedyś brałam Bromergon - stosuje się go przy nadciśnieniu, niepłodnosci, impotencji, chorobie Alzheimera. Między innymi. Proszę wyciągnąć wnioski na temat mego stanu zdrowia....




































...a ja tym przepalałam pokarm :-) ( i tak nie działał).

Nie wiem, po co takie artykuły - czy to ma w zawoalowany sposób podgrzewać atmosferę wokół rzekomego alkoholizmu prezydenta? Ja naszego prezydenta z trudem trawię, ale Palikot powinien siezajać przyjaznym państwem a nie plotami z magla.

retrofood
17-08-2008, 19:57
ja nie wiem po co takie artykuły, ale trzeba wiedzieć, że są... :D

Stokrotka
17-08-2008, 20:05
Retro - tu akurat wymowa jest aż nadto czytelna... Nie wiem za dużo o medycynie, ale na logikę komuś, kto ma objawy nadwrażliwości układu pokarmowego można (chyba) przepisać leki antydepresyjne, bo często tego typu dolegliwości zwiazane są ze stanami niepokoju.

Przykład - moja babcia właśnie skończyła brać leki psychotropowe. Miała je przepisane ze względu na nadwrażliwość pęcherza. Ale ktoś, kto bierze wiedzę medyczną z internetowych serwisów, zapewne mógłby jej wystawić diagnozę online ;-) zupełnie inną niż urolog...

Uwielbiam te zagrania medialne - och, ach, czy my posądzamy prezydenta o alkoholizm? Ależ skąd, my tylko podajemy fakty. Interpretacja należy do Was, o nasi genialni czytelnicy ;-)

retrofood
17-08-2008, 20:40
Retro - tu akurat wymowa jest aż nadto czytelna... Nie wiem za dużo o medycynie, ale na logikę komuś, kto ma objawy nadwrażliwości układu pokarmowego można (chyba) przepisać leki antydepresyjne, bo często tego typu dolegliwości zwiazane są ze stanami niepokoju.

Przykład - moja babcia właśnie skończyła brać leki psychotropowe. Miała je przepisane ze względu na nadwrażliwość pęcherza. Ale ktoś, kto bierze wiedzę medyczną z internetowych serwisów, zapewne mógłby jej wystawić diagnozę online ;-) zupełnie inną niż urolog...

Uwielbiam te zagrania medialne - och, ach, czy my posądzamy prezydenta o alkoholizm? Ależ skąd, my tylko podajemy fakty. Interpretacja należy do Was, o nasi genialni czytelnicy ;-)

zwróć uwagę, że autor artykułu pisze na koniec również o tym, że w tamtych czasach często dokumentacja lekarska była sporządzana tak, by w razie potrzeby można było chronić pacjenta pod pretekstem leczenia, czyli po prostu mogła być sporzadzana celowo z przesadą, oraz wprowadzane takie zapisy, ktore trudno byłoby zweryfikować.
ja jednak sądzę, że dobrze, że autor stara się być jednak wyważony, gdyż jakoś nikt na to nie wpadł by tą dokumentację opisać, a gdyby pierwszy zrobił to np. taki PO-Kurski (tzn. jakiś "Kurski", tylko nie z PiS-u), toż dopiero by była sensacja na pierwsze strony, przy której dziadek Tuska, to pikuś!

Stokrotka
17-08-2008, 20:59
Tylko wiesz co Staszku - jakbym pisała taki artykuł, to bym sie skonsultowała z lekarzem w sprawie tej recepty, a nie wyszukiwała leków w przeglądarce... zakładając oczywiście, że chciałabym być obiektywna o co niekoniecznie posądzam dziennikarzy "Polityki" ;-)

Poznasz dziennikarza po źródłach jego, zaprawdę powiadam wam ;-)

PO-Kurski to ktoś kto istnieje i ma sie dobrze ;-) A imię jego Janusz :-) I masz rację - diabli wiedzą, co by zrobił, gdyby siędo tych materiałów pierwszy dorwał :-) Pewnie by to odczytał z mównicy sejmowej albo kazał se wydrukować na koszulce...

skasowany1955
18-08-2008, 21:48
Zamiast rządu, mamy dziś PALIKOTA!!! Zamiast reform, obniżek podatków, likwidacji podatku Belki i po prostu spełniania obietnic wyborczych mamy kolejny ciąg kłótni, awantur i wyciągania kolejnych tematów zastępczych... no to i na forum Palikot odgrzał starego kotleta....

RETRO, a może po prostu rozliczaj obecny rząd????

Może nie jest to największa zbrodnia przypisywana Kaczyńskiemu, ale bodaj jedyna, która rzeczywiście miała miejsce. Z innymi – laptopy, dorsze etc. – jakoś coraz marniej, mimo usilnych starań licznie rozmnożonych śledczych. Oto właśnie prawie niezauważona przeszła informacja, że prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie rzekomego narażenia na szwank zdrowia pielęgniarek poprzez zagłuszanie ich telefonów. Kolejna zbrodnia, o której tyle się ongi rozpisywano, okazała się wyssana z palca.
http://www.rp.pl/artykul/9158,177864_Rafal_A__Ziemkiewicz__Gdyby_nie_ZOMO.h tml

W wojnie tusko-kaczyńskiej jednym z najsmaczniejszych wątków były opowieści działaczy Platformy Obywatelskiej o zbrodniach finansowych rządu PiS
Miało ich być wiele: od jadania za służbowe pieniądze w luksusowej sieci fast foodów Sphinx po gigantyczne marnotrawstwo pieniędzy z kart kredytowych znajdujących się w brudnych rękach ministrów dawnego reżimu.

Czas mijał, prokuratury odmawiały wszczynania postępowań, bo nie stwierdzały nadużyć, a szum wokół owych afer cichł.

Po całym zamieszaniu zostało jednak tylko poczucie niesmaku: niektórzy członkowie rządu PiS faktycznie lekką ręką wydawali służbowe pieniądze na prywatne zachcianki. Co innego jednak niesmak, a co innego zbrodnia.

Dziś afera kartowa wraca zgodnie z regułą powiedzenia, że historia się powtarza, ale jako farsa. Żeby nie trwonić państwowej kasy na głupoty, platformersi zabrali karty kredytowe ministerialnym urzędnikom. Urzędnicy nie w ciemię bici, zaczęli więc wydawać gotówkę albo płacić przelewami – więc po co było jeść tę rybę?

Są jednak równi i równiejsi. Kancelaria Premiera uznała, że z oszczędzaniem przesadzać nie należy i wydała już z funduszu dyspozycyjnego premiera coś koło czterech razy więcej od poprzedników. Podobno na różności: na przykład upominki dla gości. Może prezenty mają pomagać w pamiętaniu, jak dobra jest nowa władza w porównaniu z poprzednią? Kto by się przejmował, że ciut trzeba było za to dopłacić. A tak na serio – wcale nie bawi mnie wyliczanie rządowi, ile wydał na goździki i suszone dorsze. Tylko czemu, gdy płacili za to inni, padały słowa o zbrodni? I czemu teraz goździki są cztery razy droższe?

Każdy lekarz potwierdzi, że zanim się pacjentowi poprawi, to musi mu się najpierw pogorszyć. Z tanim państwem jest podobnie – może kiedyś będzie kosztowało mniej, ale na razie musi podrożeć. W końcu, jak pisał poeta Władysław Broniewski, „mnie ta ziemia od innych droższa”. I ziemia, i rząd też.
http://www.rp.pl/artykul/9158,175385_Piotr_Gociek__Tanie_panstwo_razy_czter y.html

MOŻE zamiast kolejnych afer PIS rząd zacznie rządzić????

mTom
20-08-2008, 06:54
Po co rząd ma rządzić? Poprzednicy zostawili kraj w tak doskonałej kondycji, że wystarczy tylko trwać, nawet do końca kadencji. :wink:

Mówiąc jednak poważnie, o ile się nie mylę, retrofood pisał o, jakby nie było, urzędującym prezydencie, a nie o byłym rządzie Jarosława, ani nie o PiS. A jak powszechnie wiadomo prezydent jest 'wszystkich Polaków' i z PiS nie ma nic wspólnego. 8)
Nie rozumiem więc dlaczego można, ba nawet należy, rozliczać obecny rząd, a obecnego prezydenta nie? :wink:

Stokrotka
20-08-2008, 07:04
Nie rozumiem więc dlaczego można, ba nawet należy, rozliczać obecny rząd, a obecnego prezydenta nie? :wink:

Ależ rozliczajmy - tylko nie z tego, jakie leki brał na litość Boską

mTom
20-08-2008, 07:08
Niemniej uważam, że stan zdrowia głowy państwa, nie jest bez znaczenia.

Majka
20-08-2008, 07:14
gręguś jeszcze istnieje? kopa lat :lol:

nerwicę to ma polowa społeczeństwa, więc nie ma się czego wstydzić.

Stokrotka
20-08-2008, 07:16
Mój stan zdrowia też nie jest bez znaczenia, niemniej jednak dokumentacja medyczna jest własnością pacjenta i jego lekarza i niech tak zostanie. Nie bardzo wiem, jaki pożytek z informacji, że ktoś tam brał jakieś leki - chyba po to, zeby brukowi dziennikarze szukali sensacji w przeglądarkach www....

mTom
20-08-2008, 07:25
Stan zdrowia pracownika ważny jest dla pracodawcy. W przypadku głowy państwa (podejmującej strategiczne decyzje) pracodawcą jest całe społeczeństwo. Coroczny raport o stanie zdrowia podawany jest do wiadomości publicznej np. w USA (a to nasz ulubiony sojusznik, prawda?).

Osobiście rozszerzyłbym badania rutynowe, z podaniem do wiadomości, dla wszystkich posłów i ministrów.

Stokrotka
20-08-2008, 08:08
Stan zdrowia pracownika ważny jest dla pracodawcy. W przypadku głowy państwa (podejmującej strategiczne decyzje) pracodawcą jest całe społeczeństwo. .

No to ja żądam raportów na temat stanu zdrowia nauczycielek moich dzieci, urzędników Urzędu Celnego, inspektorów PiP, kierownictwa ZUS, i mojego lekarza pierwszego kontktu - a co, idźmy na całość, w końcu jestem też ich pracodawcą, a moze się człowiek i pośmieje, jak zobaczy, komu nawala prostata, kto ma sztuczny biust, i jakie pigułki kto bierze ;-)

Stan zdrowia jest wazny dla pracodawcy, sęk w tym, że prawo nie pozwala pracodawcy na wgląd do dokumentacji medycznej pracownika - pracodawca wie tylko, czy pracownik jest dopuszczony przez lekarza medycyny pracy.

Ciekawe, że jakoś nikogo nie obchodził stan zdrowia naszych poprzednich prezydentów...chociaż objawy miewali zaskakujące... no popatrz, mówi się o alkoholizmie Kaczyńskiego, a to przecież Kwaśniewski dał się parę razy przyłapać w stanie wskazującym...

mTom
20-08-2008, 09:25
Popadasz w absurd i przesadę.

Chodzi li i tylko o głowę państwa. Wszak dopiero budujemy pewne dobre praktyki. Takie są także oczekiwania Polaków.
W raporcie ma być ogólna ocena stanu zdrowia, a nie lista chorób na które cierpiał czy leków, która zażywał. W USA raport jest podawany do wiadomości publicznej i świat się nie zawalił. Mało tego, jawność w tym wypadku jest lepsza niż niedomówienia, insynuacja, sugestie... którymi (co właśnie obserwujemy) można pięknie rozgrywać walkę polityczną.
Panu prezydentowi zadedykowałby więc maksymę: "Lepszy chorowity mąż stanu niż zdrowy jak rydz polityczny nieudacznik". :D

Stokrotka
20-08-2008, 10:43
Czyli uważasz,że artykuł o takiej treści to ogólna informacja o stanie prezedenta?

No to nie wiem, co uważasz za informacje szczegółowe ;-)

daggulka
20-08-2008, 10:50
mnie bardzo interesowałby stan zdrowia prezydenta ....ale zdrowia psychicznego :evil: ...może bylyby wcześniejsze wybory? :roll:

mTom
20-08-2008, 10:52
Mam wrażenie, że się zapętliłaś.

Gdyby był raport nie byłoby takich artykułów. Ba, nie brylowałby Palikot.

Inaczej mówiąc, powinien obowiązywać standard, co w takim raporcie się znajduje i kogo on dotyczy (prezydent, premier, marszałkowie, ewentualnie ministrowie i parlamentarzyści). Jak nożem odjąć skończyłyby się spekulacje, że ten ma zaawansowaną cukrzycę, a tamten nadaje się do AA.

piterazim
20-08-2008, 10:55
jeśli chodzi o psychikę naszych polityków - cała kadra od lewej do prawej do wymiany. kompleksy, agresja, amnezja, kleptomania :lol:

Stokrotka
20-08-2008, 11:05
Mam wrażenie, że się zapętliłaś.

Gdyby był raport nie byłoby takich artykułów. Ba, nie brylowałby Palikot.

Inaczej mówiąc, powinien obowiązywać standard, co w takim raporcie się znajduje i kogo on dotyczy (prezydent, premier, marszałkowie, ewentualnie ministrowie i parlamentarzyści). Jak nożem odjąć skończyłyby się spekulacje, że ten ma zaawansowaną cukrzycę, a tamten nadaje się do AA.

A widzisz, teraz dobrze gadasz :-)
Z tym, że mnie naprawdę wystarczyłaby informacja że nasz prezydent czy premier jest zdrowy, albo że będzie miał przerwę w życiorysie bo musi się podleczyć.
O, amnezja, to jest to, ale nie wiem czy to się da leczyć ;-)

mTom
20-08-2008, 11:13
Tyle, że ja cały czas piszę to samo... :-?

I na zakończenie, jeżeli prezydent (lub jakikolwiek inny ważny polityk, urzędnik) jest chory, to wolałby się tego dowiedzieć bezpośrednio od niego, niż od... Palikota czy innego Kurskiego.

piterazim
20-08-2008, 11:21
A kto ci prawdę powie ?

skasowany1955
20-08-2008, 21:34
ba nawet należy, rozliczać obecny rząd

mtom, owszem, kilkukrotnie obiecałeś to m.in. Bogusławowi że tak jak dzień w dzień, od rana do nocy rozliczałeś PIS i ich rząd, będziesz rozliczał i następny rząd... i co... no normalnie jak w TVN, obiektywnie.... za poprzednich rządów krytykuje się rząd, za rządów PO, krytykuję się opozycję :D :D :D :D :D :D

co więcej wystarczy złe słowo powiedzieć o Platformie, albo o Tusku a zaraz dyżurni się zlecą, nawet znana z "urody" Maja się znajdzie, zaraz mtom się zjawi...., no chyba że na krytykę PO stan zdrowia wam nie pozwala.... :lol: :lol: :lol:


Po co rząd ma rządzić? Poprzednicy zostawili kraj w tak doskonałej kondycji, że wystarczy tylko trwać, nawet do końca kadencji.

No jest to jakieś wytłumaczenie...
PIS obniżył podatki na 18 i 32%, obniżył koszty pracy obniżając składkę rentową z 12 na 3%....

a co PO

podwyższenie podatków:
wzrasta składka zdrowotna
brak likwidacji podatku Belki
wycofanie się z wszystkich sztandarowych obietnic wyborczych


Co Ty na to mtom???

Mija kolejny miesiąc rządów Tuska, a GĘBĄ rządu jest PALIKOT i NIESIOŁOWSKI, jedyne osiągnięcia to szukanie afer kaczyzmu, które chyba już tylko mtoma i Majkę interesują.... sukcesy Pitery czy Ćwiąkalskieo to laptopy i dorsze jako zbrodnie PIS... wyborcy PO muszą być dumni....

Llewakk