PDA

Zobacz pełną wersję : DRZWI ENTRA I DYSTRYBUTOR INETRNO!



alis14
23-08-2007, 16:14
Ładne produkty, nieuczciwy handel.
Handlowiec od dystrybutora fabryki z Pruszcza Gdańskiego ENTRA (firma INTERNO z Bartckiej) wydzwaniał do nas po pięć razy dziennie, dopóki nie podpisaliśmy zamówienia. Zostaliśmy zwyczajnie oszukani – w dużym zamówieniu na kilkanaście par drogich luksusowych drzwi zostały wpisane jedne, których wymiary miały być dopisane później. I okazało się, że to „później” kosztuje 5 % wartości CAŁEGO zamówienia, chociaż zmiana jest tylko w jednych drzwiach. Dyrektor fabryki, niejaki Pan Nowakowski, powiedział mi dzisiaj, że nie jestem stroną umowy (pomiędzy ENTRĄ a INTERNO), w związku z czym… a to przecież ja płace za tę ich umowę i współpracę.
Nie ma żadnej możliwości dogadania się z nimi. Klient, jak coś podpisze, to już nie ma pola manewru, za to fabryka… może wszystko. Aż boję się pisać, bo może mi nie przyślą tych drzwi?
Jest wiele firm, które produkują dużo i ładnych drzwi. Unikajcie handlowych oszustów, na jakich nam zdarzyło się trafić.

nitubaga
20-04-2008, 21:31
ja również miałam okazję spotkać się ze sprzedawcami firmy Entra :x

ze strony internetowej wybrałam sobie model i wysłałam zapytanie ofertowe o konkretną wycenę. Odpowiedź dostałam bardzo szybko i nawet z rabatem - jaki miły sprzedawca !!!

Zachęcona pojechałam do salonu jak to się mówi "pomacać na żywca". Pani zajęta przez telefon wogóle nie raczyła się nami zainteresować, po 10 minutach zapytałam czy ona tu pracuje czy tylko prowadzi prywatne rozmowy? okazało się że owszem pracuje :-? zatem zaczęła się rozmowa nt upatrzonych drzwi. No i od słowa do słowa wyszło, ze miły pan, przysyłając ofertę na maila policzył mi najdroższe okucia, najdroższe klamki i to bym jeszcze zniosła, bo w sumie nie określiłam czego dokładnie chcę. Ale montaż był o 150 zł wyższy niż wskazuje cennik w salonie. No i tu juz moja intuicja podpowiedziała mi, ze nic tu po nas !!!

i zdaje się dobrze zrobiłam :D

mecos
11-05-2008, 09:26
Ja musze napisać z kolei, iż moje doświadczenia sa inne. Ja zamawiałem drzwi entra w Lublinie w firmie ROKO i aczkolwiek cena była bardzo wysoka, to jednak zarówno z drzwi jak i ze wspolpraca z ROKO jestem bardzo zadowolony, a drzwi sa ozdobą mieszkania.

Pozdrawiam Paweł

krzyzak74
31-10-2008, 23:43
:evil:

amatlea
28-04-2009, 11:53
A czy ktoś ma może dobrą opinię o salonach sprzedających drzwi Entra?

17-07-2009, 18:13
Witam wszystkich!!!
W zwiazku z tym ze jestem wlasnie po montazu drzwi Entra,chcialabym sie podzielic wrazeniami na temat tej firmy oraz na temat samego montazu.Mam nadzieje ze komus moja opinia pomoze.
Drzwi zamowilam w salonie Entry w Jankach,wplacilam zaliczke w wysokosci 40%calego zamowienia,drzwi dotarly do mnie zgodnie z umowa na czas,dwa dni przed dostawa zaplacilam reszte kwoty.Drzwi bardzo ladne,powiedzialabym idealne,bez zadnej rysy,skazy itp Panowie montazyscie obchodzili sie z nimi bardzo uwaznie w zwiazku z tym po zamontowaniu drzwi nadal sa w idealnym stanie,musze podkreslic ze Panowie procz tego ze uwazali na drzwi ktore montuja rowniez na pozostale elementy mojego mieszkania tj podloga drewniana czy sciany(a mialam z tym rozne doswiadczenia) :D
Jestem bardzo zadowolona z firmy a glownie chyba z montazu i podejsciu Panow do tematu,dodam ze do drzwi zamowilam takze listwy przypodlogowe w kolorze drzwi,ktore tez zostaly zamontowane idealnie.
Moze ciezko w to uwierzyc ale naprawde byla to NAJLEPSZA ekipa jaka goscilam w moim mieszkaniu,po wielu przejsciach z innymi,nie dotrzymywaniu terminow,zniszczeniach itp myslalam ze tacy ludzie nie istnieja;]
Jesli moglabym jeszcze komus w czyms pomoc prosze o maile,moge rowniez wyslac zdjecia wykonanej pracy zeby potwierdzic moje slowa.POLECAM!!!
Pozdrawiam

coulignon
17-07-2009, 22:05
no nieprawdopodobne! No gratulujemy serdecznie.! No z podziwu wyjść nie mogę!

malka
21-07-2009, 03:45
prawie jak ja....oszołomiona jestem

anna_wwa
28-09-2009, 14:59
Ja dla odmiany miałam okazję pracować w firmie Entra jako sprzedawca. Z tej perspektywy stanowczo odradzam zakup czegokolwiek w Entrze. Dział handlowy prowadzony przez niejakiego Zbigniewa Nowakowskiego to jakiś żart. Człowiek nie ma pojęcia o zarządzaniu ludzmi, sprzedażą, biznesowy błazen żyjący w ciągłym strachu przed wyrzuceniem z pracy. Na rozmowie kwalifikacyjnej opowiada piękne historie które szybko weryfikuje rzeczywistość (niska podstawa, premie wypłacane "na czarno" pod ladą). To samo tyczy się samej produkcji, terminowość zamówień kuleje, zamówienia wiecznie wymagają poprawek i dalszych wizyt klientów.
Stanowczo odradzam zarówno zakup produktów jak i pracę w tej firmie.

Monika555
02-09-2010, 22:01
Dwa lata temu kupiłam drzwi firmy Klimek i Kluś Versalize, mam je w domu a teraz mocno się zdziwiłam w nowym katalogu Entry trzy kopie modeli - Klimek i Klus , to wstyd i skandal. Zasługują na plajtę. Dzwoniłam w tej sprawie do punktu na Targówku - nic ich nie interesuje że że posługują się kopiami, modeli.

TOTALNY minus, dno
Pozdrawiam budowlańców

pzawilec
03-09-2010, 11:55
Podrabianie wzorów drzwi powinno być karane. Polska niestety jest przykładem takiego kraju, w którym
panuje przyzwolenie na kradzież praw autorskich, pomysłów i nikt sobie z tego nic nie robi.
PS.
O ile mi wiadomo wzory drzwi firmy Klimek i Kluś należą do bardzo ładnych.

28-11-2010, 16:11
Odradzam. Chyba, że ktoś lubi trudne współprace i trochę się podenerwować.
Pierwsze kiepskie wrażenie, to pierwsza wizyta w salonie. Pani nie wzbudzała zaufania
i sprawiała wrażenie, że nie do końca wie o czym mówi. No ale mieli drzwi dokładnie takie jak chciałam.
Dała katalogi i wybrałam drzwi. Problemem okazało się umówienie na pomiar.
Albo nikt nie odbierał, albo odbierał i twierdził ze nie jest osoba upoważnioną i mówił, że ktoś
oddzwoni:) Oczywiście nie oddzwaniali.
Zadzwonili dopiero po moim telefonie do centrali ze skarga. I umówili się. Przyjechał pan i
dokonał pomiaru.Czas oczekiwania 8 tygodni. Czekam 11 tydzień, drzwi nie ma i nikt nie raczył zadzwonić.
Dzwownię, obiecują oddzwonić nie dzwonią.I tak 3 tygodnie. Żenada, robią z siebie głupków-inaczej
nie można tego określić.
Zero profesjonalizmu i dbania o klienta, zwłaszcza, że ich drzwi nie należą do najtańszych.
Z drzwiami zawsze są problemy ale nie spodziewałam się, że będę tak lekceważona.

finlandia
01-12-2010, 12:47
Może jednak nie trzeba było naciskać skoro dystrybutor wyraźnie się nie kwapił do przyjęcia zamówienia...

Zrozumcie, że 99% polskiego handlu stolarką odbywa się przez formalnie niezależne podmioty które nie są wybraną przez Was firmą... I może się okazać że zawiniła nie Entra a jej dealer...

02-12-2010, 00:14
Ale problem nie polega na tym, że nie mam drzwi tylko na tym, że nikt nie zadzwonił z informacją o tym, że realizacja zamówienia może się opóźnić...
I to stawia ich w kiepskim świetle. A jeśli nawalił dealer to widać, że dealerów mają kiepskich w całym kraju.

duś
02-12-2010, 00:41
ja współpracę z entrą (bez pośredników) wspominam bardzo miło.
zdecydowałam się z polecenia rodziców, którzy 10 lat temu zamawiali u nich wszystkie drzwi - od dnia montażu nawet zamków do wc nie trzeba było nasmarować, a drzwi jako takie - nie są ani trochę zniszczone.
moje drzwi też są bardzo ładne i chodzą bez zarzutu. kontakt z obsługującym mnie sprzedawcą był dobry, dostawa była terminowa, a gdy się okazało że jedne drzwi miały jakąś skazę - wymieniono je w ciągu tygodnia bez najmniejszych protestów. nie było też problemu ze spełnieniem mojej prośby, żeby panowie przy dostawie reklamowanych drzwi ponownie sprawdzili regulację wskazanego zawiasu (kobiety...) i cierpliwie czekali aż mój chłopak obadał ich wagą wszystkie framugi.

EwaLB
21-02-2011, 19:56
Myslę,że Pani intuicja była wspaniała i dobre , ze nie kupiła Pani od nich tego felernego towaru.
Bo my kupiliśmy w Entrze drzwi, w których od swiat ła zmieniła się barwa drzwi, bardzo znacząco , ze nawet bardzo "ślepy" człowiek widzi to . A Entra odpowiada nam , ze to jest proces naturalny. Drzwi zmieniły kolor z orzechu Villard na orzech wchodzący z zgniłą zieleń. Piszą " Proces ten właściwy jest dla wszystkich gatunków drewna i polega na przemianach związków chemicznych, z których zbudowane jest drewno" itd. Pismo odpisali mi , tak jabym drzwi wystawiła na słońce. A one są w mieszkaniu. Tu słońce bezpośrednio nie pada, jedynie światło. Mam drzwi wejściowe z innej firmy, których cześć zewnetrzna nie rózni się niczym od części wewnątrznej mieszkania . Nie odbarwiły się. Proszę uważać na tą firmę i jej okleiny!

EwaLB
21-02-2011, 19:59
Jesli ktoś ma podobny problem z ENTRA , to prosze go opisać.

margitta
12-04-2011, 00:31
Ostrzegam przed Entrą

Jesienią ubiegłego roku szukaliśmy drzwi do naszego nowego mieszkania.Już prawie zdecydowaliśmy się na firmę z Włoszczowej, gdy w Domotece trafiliśmy do salonu Entry.Oferowali atrakcyjnie wyglądające drzwi w katalogach wydrukowanych na kredowym papierze, miła obsługę. Skusilismy się i na początku grudnia 2010 podpisaliśmy z firmą umowę. Drzwi miały się pojawić w naszym mieszkaniu po 8 tygodniach. Ale się nie pojawiły. Początkowo ze zrozumieniem słuchaliśmy wyjaśnień o opóznienach.
Wreszcie w połowie marca [jeden miesiąc po terminie] otrzymaliśmy informacje , że drzwi gotowe. Zgodnie z umową zapłaciliśmy całą umówioną kwotę na dwa dni przed montażem i jeszcze byliśmy dobrej myśli. Niestety, okazało się, że mimo dwukrotnych pomiarów, zamówione futryny nie pasują.
Panowie montażyści zapakowali wadliwy towar i zapewnili, że wkrótce dostaniemy poprawiony. Czekaliśmy miesiąc. Wydzwanialiśmy do sprzedawcy, z którym podpisałiśmy umowę on początkowo uspokajał, ale nie umiał podać terminu naprawy usterki.Wreszcie nie bez oporów podał telefon do kogoś z firmy.
Dwa dni próbowałam się dodzwonić, bez skutku. Dopiero list na e-mail doczekałam się aroganckiej odpowiedzi, że futryny będą jak będą wyprodukowane i jak kontrola jakości je przyjmie.Żadnych dat.
Uporczywe telefony pozostawały bez odpowiedzi. Osoby zajmujące się w Entrze sprawą naszych futryn ciągle były nieosiągalne, a to na zebraniu, a to na szkoleniu. Jedną z tych osób był wspominany przez innych forumowiczów p. Nowakowski. I wreszcie w ubiegły piątek otrzymaliśmy informację, że montaż drzwi odbędzie się 11 kwietnia 2011.
Montażyści spóznili się 5 godzin, ale to wszystko nic wobec faktu, że jedna z futryn została uszkodzona w transporcie i nie zostanie zamontowana, a co do pozostałych zobaczy się jutro, bo dziś już nie starczyło czasu na zamontowanie.
Od 6 tygodni siedzimy na walizkach, odwołujemy fachowców, którzy mają wejść po montażu drzwi, od 6 tygodni moglibyśmy mieszkać w nowym mieszkaniu.
Dlatego ostrzegam przed kupowaniem drzwi w Entrze. Szczerze mówiąc myślę, że ta firma istnieje tylko w internecie , a numer z niedopasowanymi futrynami służy wyłudzaniu pieniędzy od łatwowiernych klientów.
I nie bądzcie tak naiwni jak my, nie płaćcie za nic zanim nie zobaczycie towaru.
Margitta

naszaheidi
12-04-2011, 08:16
To ja mialam bardzo mily kontakt,z tym,ze to bylo 6 lat temu.
Zamowilam wszystkie drzwi z Entry,do lazienek podwojnie klejone,w pokojach pelne,niektore na zamowienie,bo otwor nie byl standardowy.Byla to firma na Bartyckiej,mieszczaca sie w budynku chyba 24 na pietrze-tyle pamietam.Panowie byli na czas,zamontowali ,nic nie zniszczyli,mialam swietny kontakt z nimi.
Te drzwi to jedna z niewielu rzeczy jaka super funkcjonuje i nic sie z nia nie dzieje..
Jestem zdziwiona ze firma poszla tak na psy,myslalam,ze do nowego domu tez u nich zamowie...Teraz raczej nie

duś
12-04-2011, 10:02
oj tam zaraz firma poszła na psy - zadziwiające że niemal każdy narzekający w tym wątku ma AŻ kilkam postów na koncie. nie traktuję takich użytkowników jako wiarygodnych.
ja sama o entrze zdanie mam akurat bardzo dobre

grzeniu666
18-05-2011, 23:52
Słuchajcie, wiecie może czy gdzieś na Górnym Śląsku można kupić Entry? Strasznie fajnie wyglądają - proste, bezprzylgowe, ponoć solidne, cena znośna. Ale do jechać do Warszawy... poza tym nie ryzykowne to w razie reklamacji czy cuś...?