PDA

Zobacz pełną wersję : DRZWI ENTRA - UNIKAJCIE TAKIEJ OBSŁUGI!



alis14
23-08-2007, 16:02
Ładne produkty, nieuczciwy handel.
Handlowiec od dystrybutora fabryki z Pruszcza Gdańskiego ENTRA (firma INTERNO z Bartckiej) wydzwaniał do nas po pięć razy dziennie, dopóki nie podpisaliśmy zamówienia. Zostaliśmy zwyczajnie oszukani – w dużym zamówieniu na kilkanaście par drogich luksusowych drzwi zostały wpisane jedne, których wymiary miały być dopisane później. I okazało się, że to „później” kosztuje 5 % wartości CAŁEGO zamówienia, chociaż zmiana jest tylko w jednych drzwiach. Dyrektor fabryki, niejaki Pan Nowakowski, powiedział mi dzisiaj, że nie jestem stroną umowy (pomiędzy ENTRĄ a INTERNO), w związku z czym… a to przecież ja płace za tę ich umowę i współpracę.
Nie ma żadnej możliwości dogadania się z nimi. Klient, jak coś podpisze, to już nie ma pola manewru, za to fabryka… może wszystko. Aż boję się pisać, bo może mi nie przyślą tych drzwi?
Jest wiele firm, które produkują dużo i ładnych drzwi. Unikajcie handlowych oszustów, na jakich nam zdarzyło się trafić.

jareko
23-08-2007, 16:11
no cóż - handlowiec i handlowiec
ostatnio zle odczytałem promocje na szyby i dałem ja dwu klientom za darmo sadząc ze promocja te profile obejmuje
Coz....okazało sie inaczej i nie wyobrażam sobie by zmieniać (podwyższać) już podpisana umowę
raz sie zarabia raz wychodzi na swoje zaś innym razem dokłada sie by Twarz zachować
taaaa.....handlowiec a handlowiec

alis14
23-08-2007, 16:14
JA TEŻ JESTEM HANDLOWCEM... i nie tak traktuję Klientów... i tym bardziej mnie to wku...

ewajanecka
23-08-2007, 16:16
Byłam u nich ,ale nie zdecydowalam się.
uff