PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję tanich i dobrych bloczków fundamen. w ok. Warszawy



ROBINSON
19-07-2003, 20:23
Poszukuję tanich i dobrych bloczków fundamentowych w okolicach Warszawy, oraz niedrogiej betoniarni.
Jeżeli znacie coś konkretnego, godnego polecenia dajcie jakieś namiary.

19-07-2003, 20:37
tych rzeczy raczej nikt nie przywiezie ci za friko z drugiego końca Warszawy. Najlepiej zrobisz jak przejedziesz się po okolicy i spiszesz numery ze słupów z tabliczek. Przyda ci się dyktafon, bo bardzo wygodnie się w nim notuje numery odczytywane ze słupów podczas prowadzenia samochodu. Ja pojechałem raz na działkę i zrobiłem wokół niej kilka usemek i uzbierałem 3 strony telefonów do: piasków, betonów, koparek, bloczków, styropianów, bram itede.

awak
21-07-2003, 10:21
ja kupowałam beton od pana Radka Góreckiego super beton i pompa w cenie :D telefon do niego 501 248 386 - polecam

Kiebo
21-07-2003, 14:18
Bardzo dużo materiałów i usług kupiłem za pomocą gazety wyborczej (środowe wydanie). Bloczki fundamentowe też. Faceci przywieźli mi bloczki z Białegostoku czy Terespola (juz nie pamietam). Cena byla nizsza niz w Warszawie, a transport mieli gratis. Poszukaj w gazecie, jesli nie znajdziesz- wyslij maila, to ci znajdę do nich telefon.

23-07-2003, 10:45
Budokrusz! Gorąco polecam - mają wiele wyrobów betonowych (bloczki fundamentowe też). Oprócz tego beton w "gruszkach". Dostali godło Teraz Polska. Ja korzystałam z ich usług - bloczki fundamentowe dowieźli mi gratis. Mają wszystkie atesty i certyfikaty - obsługa bardzo dobra. Firma jest w Warszawie (ul. Ordona). Gorąco polecam.

Pearl
23-07-2003, 10:56
to prawda. W Budokruszu mają wszystko tanio (tańszej kostki brukowej nie znajdziecie), ale transport, choć symbolicznie, zawsze trochę mnie kosztował. Ja zaopatruję się w Grodzisku Maz.
Bloczki b.ładne - proste. Widziałem już gdzie indziej takie bloczki, że...

Pozdrawiam

Pearl

ROBINSON
23-07-2003, 19:19
Dziękuję Wam wszystkim serdecznie za udzielenie odpowiedzi.