PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C93 PORANNY



remo_78
27-08-2007, 08:06
Ładny domek parterowy z tradycyjnym dachem, wydaje się funkcjonalny chociaż jest niewielki. Warto wybrać taki projekcik? Co wy na to?
http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=272&IdKolekcji=

Poranny
05-10-2007, 20:18
witam.Czy ktoś buduje dom z projektu Poranny?szukam zdjęć z takiej budowy gdyż jestem nim zainteresowany.

Poranny
13-10-2007, 07:07
Czy ktoś posiada namiary na projekt Poranny w reaalu?bardzo mi zależy,gdyż sam pragnę na wiosnę rozpocząć budowe tego projektu.pozdrawiam

Poranny
13-10-2007, 07:11
czy ktoś posiada zdjęcia z realu właśnie tego projektu.Proszę o pomoc i poradę. :)

Poranny
19-10-2007, 16:47
Realizacja i opinię na temat tego projektu.Proszę o pomoc.Co możecie powiedzieć na temat tego projektu.pozdrawiam

Poranny
30-10-2007, 17:27
proszę o pomoc.Czy jest ktoś kto budował ten projekt bądź buduje?proszę o kontakt.Interesują mnie zdjęcia z budowy gdyż na wiosne planuję budowe tego projektu.pozdrawiam :lol:

Poranny
01-11-2007, 08:53
a może ktoś wie,gdzie mógłbym dowiedzieć się coś na temat projektu.Oprócz strony Muratora?pomóżcie :D

Polanka73
30-12-2007, 13:10
Witam wszystkich! Jesteśmy z mężem żywo zainteresowani Porannym z Muratora. Czy ktoś z Was budował ten domek i może podzielic sie spostrzeżeniami i uwagami??? Bylibyśmy bardzo wdzięczni. A & A.

Poranny
06-01-2008, 10:18
czy ktos posiada zdjęcia w realu z budowy domu?interesuje mnie ten projekt.czy ktos pomoże?

Polanka73
07-01-2008, 13:40
Witaj,
również jesteśmy z mężem zainteresowani tym projektem. I również nikt nie odpowiedział na nasz odzew na forum. Chyba niechodliwy wybraliśmy projekt;-)
Czy nanosisz jakieś istotne zmiany w projekcie? My chcielibyśmy przesunąć ścianę, do której przylegają pokoje i łazienka o metr. Wtedy zwiększyłaby się ich powierzchnia. I chcemy powięksZyć garaz na dwa stanowiska. I to byłoby wszystko.
Interesuje nasz ostatnio również dom Promienny. Tutaj pomieszczenia mają już takie powierzchnie ze nie trzeba nic powiększać:) Tylko powiększyć garaż i postawić ściankę między pokojem a kuchnią gdyż nie lubię aneksów kuchennych. Ktoś wypoczywa i ogląda tv a ja tu trzaskam garnkami;-). Ewentualnie zmniejszyć okna (zwłaszcza tarasowe) bo są za wielkie.
Pzdr!

Poranny
07-01-2008, 17:30
witam.Być może że jest to projekt mało chodliwy,ale czas to zmienić.. :D o projekcie Promiennym też myślałem.Co do Porannego to też miałem powiększyć garaż o dwa stanowiska jednak nie mam wystarczającą szerokiej działki i zrezygnowałem z tego.Powiększyłem pokoje,tak że najmniejszy ma prawie 14m2.Ogólnie to wszystkie pomieszczenia minimalnie powiększyłem.I zmieniłem daszek.To by było na tyle.Może znajdzie się jakaś osoba która pochwali się zdjęciami z budowy tego projektu.cierpliwości...pozdrawiam.

felippe1991
31-07-2015, 13:24
A no fajna sprawa


Fantastyczna Czwórka cały film (http://zobaczfilm.pl/fantastyczna-czworka-2015-caly-film-online-napisy-pl/)