PDA

Zobacz pełną wersję : Ile za przywóz ziemi



grzechoo
27-08-2007, 10:43
Witam,
potrzebuję trochę podnieść/wyrównać teren działki. Ile można zapłacić gościowi za przywóz ziemi - humusu. Była by to zapłata za transport i za to co przywiezie, z tym, że gość wywozi z jakiegoś miejsca tą ziemię "gdzieś" a przywiózł by mi.
pzdr
grzechoo

stach_past
27-08-2007, 12:09
Witam,
potrzebuję trochę podnieść/wyrównać teren działki. Ile można zapłacić gościowi za przywóz ziemi - humusu. Była by to zapłata za transport i za to co przywiezie, z tym, że gość wywozi z jakiegoś miejsca tą ziemię "gdzieś" a przywiózł by mi.
pzdr
grzechoo
jak masz szczęście to przywiozą ci za darmo, bo ktoś nie ma co z tym zrobić, ale z reguły trzeba płacić albo za transport kilkadziesiąt zł za wywrotkę, albo tak jak ja 350 zł za 10m3 gliniastej ziemi, bo nie mogę czekać
z reguły jest to kwota od 100 do 300 za wywrotkę.
ja objeździłem wszystkie składy piasku, hurtownie i usługi koparkowe (bo to oni najczęściej znają źródło)

pawed2
27-08-2007, 17:07
Ja płaciłam 35 zł. za wywrotkę tzn gościu policzył sobie za przywóz ziemi która miała wędrować na jakiejś zsypy a trafiała do mnie :oops: czyli obustronny zysk i kierowca i ja :D ale i tak jeszcze czekam na ziemię bo 20 wywrotek w moim przypadku to mało niestety- znowu koszta :-? a do tego potem trzeba zamówić spych :evil: ale jak mus to mus.

grzechoo
28-08-2007, 10:34
Dzięki - mam już rozeznanie i 100 o jakiej znajomi wspominali - widać, że jest zasadna :)
pzdr
grzechoo