PDA

Zobacz pełną wersję : śliskie płytki pod prysznicem



Elanek
27-08-2007, 12:50
Mam w kabinie prysznicowej na podłodze płytki, które w czasie kąpieli są bardzo śliskie. Chciałabym coś na ta podłogę położyć, ale brak mi pomysłu. Widziałam maty antypoślizgowe do wanny, ale pod prysznic to może jednak coś innego. POMOCY

adozet
27-08-2007, 13:30
może koło prysznica postawić dla każdego domownika klapeczki kąpielowe ? :):)

Elanek
27-08-2007, 13:39
średnio przyjemne. To nie publiczny prysznic

carringtontomas
27-08-2007, 13:42
Mam w kabinie prysznicowej na podłodze płytki, które w czasie kąpieli są bardzo śliskie. Chciałabym coś na ta podłogę położyć, ale brak mi pomysłu. Widziałam maty antypoślizgowe do wanny, ale pod prysznic to może jednak coś innego. POMOCY

Hmmm niestety pozostaje tylko mata antypoślizgowa - widziałem gdzies w markecie - takie łądne, cieniutkie - silikonowe.
Niestety pięlęgnacja mat jest dość uciążliwa ze względuna grzyby - należy zawsze pamiętać o wyciągnięciu maty i osuszeniu - może lepiej skuć płytki i dać inne?? :-? :o :lol: w końcu to pewnie coś w okolicach 1m2.

Elanek
27-08-2007, 13:48
:(

carringtontomas
27-08-2007, 13:55
Nie ma się co martwić - kupisz sobie porządne płytki antypoślizgowe i w sumie wyjdzie lepiej niż z matą, no i co najważniejsze - bezpieczniej dla Ciebie i rodziny.
Koszt ok. 100 zł. poniesiony od razu - bez dalszych kosztów, zbędnych zabiegów pielęgnacyjnych.

KOM44
27-08-2007, 16:47
Gdzieś widziałem, ze na płytki położono specjalną substancje - kułeczka badz linie z substancji porowoatej. Przypominała ona teraz nakładane na cokoły taką farbę z małymi kamyczkami w róznych kolorach. Nie wiem jak ten preparat sie nazywa ale nie jest to poslizgowe i nawet bajerancko wygladało.

Elanek
28-08-2007, 06:23
dziekuję za odpowiedzi :D

Elanek
30-08-2007, 12:42
Gdzieś widziałem, ze na płytki położono specjalną substancje - kułeczka badz linie z substancji porowoatej. Przypominała ona teraz nakładane na cokoły taką farbę z małymi kamyczkami w róznych kolorach. Nie wiem jak ten preparat sie nazywa ale nie jest to poslizgowe i nawet bajerancko wygladało.

Może ktoś wie gdzie coś takiego mogłabym dostać? Pytałam się w kilku m-cach ale nic z tego nie wyszło.

basia_z_lasu
30-08-2007, 16:00
Można też starych płytek nie skuwać, tylko nowe na nie nakleić. Substancja porowata pod prysznicem też będzie cokolwiek niehigieniczna...

30-08-2007, 17:10
Gdzieś widziałem, ze na płytki położono specjalną substancje - kułeczka badz linie z substancji porowoatej. Przypominała ona teraz nakładane na cokoły taką farbę z małymi kamyczkami w róznych kolorach. Nie wiem jak ten preparat sie nazywa ale nie jest to poslizgowe i nawet bajerancko wygladało.

Może ktoś wie gdzie coś takiego mogłabym dostać? Pytałam się w kilku m-cach ale nic z tego nie wyszło.

w Rzeszowie

jacekp71
30-08-2007, 18:16
a jakies sklep wysylkowy ??

m@rcel
30-08-2007, 18:34
HG „preparat antypoślizgowy”

Zabezpiecza przed poślizgiem płytki ceramiczne (zwłaszcza glazurowane), kamień naturalny, powierzchnie emaliowane (wanny, brodziki). Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

30-08-2007, 18:36
a jakies sklep wysylkowy ??skontaktuj sie z przedstawicielem handlowym

http://www.greinplast.com.pl/kontakt.html

Elanek
31-08-2007, 07:33
a gdzieś w Trójmieście mozna coś takiego dostać?

Elanek
31-08-2007, 07:37
Gdzieś widziałem, ze na płytki położono specjalną substancje - kułeczka badz linie z substancji porowoatej. Przypominała ona teraz nakładane na cokoły taką farbę z małymi kamyczkami w róznych kolorach. Nie wiem jak ten preparat sie nazywa ale nie jest to poslizgowe i nawet bajerancko wygladało.

A może ktoś wie gdzie mozna dostać coś takiego? Bardziej by mi odpowiadało, ale nawet nie wiem jak to sie może nazywać.