PDA

Zobacz pełną wersję : Dom z grafitowym dachem - jaki kolor elewacji i okien



czupio
27-08-2007, 13:48
Witam,
jestem pierwszy raz na forum wiec z góry przepraszam jesli poruszam oklepany temat. Remontuje kwadraciak komunistyczny. Podjąłem decyzje o zdjeciu pietra i zrobieniu dachu dwuspadowego bez lukarn (tylko okna połaciowe na poddaszu uzytkowym). Okna beda z okiennicami a zeby obnizyc dom optycznie wokol domu bedzie taras drewniany na wysokosci 60-80 cm). Dom ma miec charakter domu wiejskiego.
Wiem juz iz dach chcialbym miec grafitowy ale ni emoge si ezdecydowac co do koloru okien i elewacji? Jakieś podpowiedzi? czy ktos ma zdjecia domów z grafitowa elewacja?

Pozdrawiam
Piotr

braza
27-08-2007, 15:05
Witam
Spróbuj poszukać czegoś w tym wątku - elewacje
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=63326
Powodzenia i pozdrawiam

fasola25
31-08-2007, 20:47
rzeczywiście temat był juz poruszany wiele razy
był nawet pomysł, aby załozyc "klub grafitowych dachów+okna złoty dąb+tynk stara biel" :D
i takie własnie zestawienie jest dość czesto wybierane
my tez bedziemy mieć grafitowy (prawie czarny) dach, biały tynk tylko okna będą w kol ciemny orzech
zobacz galerię domu REZIego - tam sa zdjecia
pozdawiam

tosinek
31-08-2007, 21:29
A jakie rynny? Bo my chcemy, grafit dach, zbielona żółć elewacja, białe okan i grafitowe rynny, miały byc biale ale po latach będą szare

fasola25
01-09-2007, 09:44
A jakie rynny? Bo my chcemy, grafit dach, zbielona żółć elewacja, białe okan i grafitowe rynny, miały byc biale ale po latach będą szare
tytan-cynk wyglada fajnie, ale ciemny grafit tez jest ok

Paula&Grzegorz
03-09-2007, 14:12
Witaj! :D
my również będziemy mieli grafitowy dach okna i podbicie chcemy miec w białym kolorze a elewację czerwoną trochę odważnie ale może tobie rownież sie spodoba.Pozdrawiam

Merka_23
03-09-2007, 15:14
ja też mam czarny dach, okna bedą białe, podbitka czarna, rynny czarne .... zastanawiam sie nad elewacja ...chciałam również mieć czerwona ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego zdjecia ..... no i nie wiem jaki odcień tej czerwieni ???

ewentualnie w grę wchodzi ecru elewacja i białe obramówki dookoła okien