PDA

Zobacz pełną wersję : folia dachowa



pepe28
27-08-2007, 14:42
Cześć
Mam pytanie nie wiem jakiej firmy kupic folię pod dachówke
nie orientuje sie w terenie pomóżcie. Chcialbym żeby była dobra ale nie droga
bo cene są różniste i na co patrzeć w tych parametrach bo kompletnie sie nie znam na tym a dach to podstawa

tosinek
27-08-2007, 14:55
tyvek ,to tak jakbyś kupował mercedesa, gwarancja 30 lat

KOM44
27-08-2007, 16:30
Jak zamawiasz komplet dachowy to dołożą ci też folje. Mysle , ze nie ma co sobie zbytnio zaprzątać tym głowy, parametry wiekszosci sa podobne.Naważniejszy aby dobrze przepuszczała wilgoć.

justa*
27-08-2007, 21:26
Czy folia Strotex 1300 to dobra folia na poddasze użytkowe? Taką folię zaproponowała mi firma, która zrobiła mi wycenę dachu, ale na forum czytam, że lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić folię o lepszych parametrach.

carringtontomas
27-08-2007, 22:12
Cześć
Mam pytanie nie wiem jakiej firmy kupic folię pod dachówke
nie orientuje sie w terenie pomóżcie. Chcialbym żeby była dobra ale nie droga
bo cene są różniste i na co patrzeć w tych parametrach bo kompletnie sie nie znam na tym a dach to podstawa

proponuję używac na forum bardzo przydatnej opcji "szukaj" - było na ten temat chyba z 50 wątków - jeden z nich jest kilka wątków niżej.

jacekp71
27-08-2007, 22:25
Jak zamawiasz komplet dachowy to dołożą ci też folje. Mysle , ze nie ma co sobie zbytnio zaprzątać tym głowy, parametry wiekszosci sa podobne.Naważniejszy aby dobrze przepuszczała wilgoć.

KOM44 nie wal takies sciemy komus, kto jak widzisz niewiele sie orientuje w temacie.