PDA

Zobacz pełną wersję : Mam mam ...



MalinaMalina
27-08-2007, 16:00
mam w końcu swoje mieszkanko.
Praca jest, mieszkanie dostałam niewielkie, bo kawalerkę i teraz musze gustownie urządzać, tylko niesttey jak na początek funduszy brak. Mieszkanko w sumie jest umeblowane ale nie tak jakbym chciała. Najpierw zarobić a potem wsadzić dorobek w mieszkanie. Jak Wam idą prace na budowach?

MalinaMalina
27-08-2007, 16:13
A o domku i tak marzę ... na razie jedynie marzę ... :cry:

remx
30-08-2007, 17:38
A o domku i tak marzę ... na razie jedynie marzę ... :cry:

Noted

gogo5660
27-10-2007, 15:13
A o domku i tak marzę ... na razie jedynie marzę ... :cry:

Wiesz od czegos trzeba zaczac kazdy zaczyna albo od wlasnego M albo mieszkania z rodzicami.Z biegiem czasu na bank zaczniesz budowac :wink:
Co do urzadzenia mieszkania to nie mam pojecia. U mnie jestem tym fizycznym a urzadzanie domu sobie odpuscilem bo moje propozycje byly nijakie w porownaniu z propozycjami(pozniej wprowadzonymi w zycie) mojej zony.
Pozdrawiam

chopinetka
23-02-2008, 22:43
Witam

Lepiej powiedz ile masz lat, jaką sytuację rozwojową :wink: (tz. jaki zawód), ile dzieci, czy możesz liczyć na pomoc rodziny. To są bardzo ważne informacje. Ja sobie w brode pluję, że zapóźno zaczęłam budowę, choć ekonomicznie rzecz ujmując i tak jestem "zarobiona". A ile mam lat: czterdzieści lat minęło jak jeden dzień...

pozdrawiam

kotecek
25-02-2008, 14:58
Tez uwazam ze nie ma na co czekac...
My z mezem mamy po 26 lat i od 2 lat siedzimy za granica, a co zarobimy to - na domek, na domek :)
Jak na razie, wsystko fundujemy sobie sami i jestesmy z tego dumni, a co!