PDA

Zobacz pełną wersję : projekt D92 ODPOWIEDNI



kasikd1
27-08-2007, 18:54
Witam,

zastanawiamy się nad wyborem projektu D92 'Odpowiedni' z pracowni Muratora.

http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=461&IdKolekcji=

Mamy działkę z wjazdem od południa.

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi .

Pozdrawiam

fordka
26-10-2007, 12:37
podniosę pyt :D

mi również się podoba... :wink:

fordka
07-11-2007, 13:31
Witam,

zastanawiamy się nad wyborem projektu D92 'Odpowiedni' z pracowni Muratora.

http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=461&IdKolekcji=

Mamy działkę z wjazdem od południa.

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi .

Pozdrawiam


kilka opinii jest w wątku "nie chce stodoły" mojego autorstwa :D

matpul
11-01-2008, 23:05
Witam


Mam pytanie :czy ktoś z koleżanek i kolegów buduje dom "ODPOWIEDNI" z pracowni MURATOR ???? Interesuje mnie wszystko co dotyczy tego domku

staszko
18-02-2008, 11:12
Proszę o informację i spostrzeżenia nt. tego projektu. Może ktoś już taki realizuje lub zrealizował? Proszę o wszelkie info.
Pozdrawiam :D

staszko
19-02-2008, 07:01
Witaj, ja na razie jestem na etapie wyboru projektu i jestem bliski podjęcia decyzji na ten projekt. Też szukam jakis informacji nt. Jesli już coś masz to odpisz [email protected]

fordka
19-02-2008, 09:00
Witam :D
przyłączę się do fanów Odpowiedniego" :D
cieszę się że tamat odżył :D
jakieś opinie na jego temat zostały przytoczone w moim wątku "nie chcę stodoły"
pozdrawiam

Lila&Zbych
09-04-2008, 19:13
Ja również szukam budujących dom Murator D92 - ODPOWIEDNI.
Niestety nie widać budujących.
Dla nas ten projekt jest najbardziej właśnie odpowiedni, chociaż kuchnię chyba zrobimy zamkniętą. Powiększę trochę garaż o powierzchnię wiatrołapu i garderobę, a na piętrze myślę o dwóch sypialniach nie trzech i powiększenie łazienki.
To są zmiany kosmetyczne. Reszta baz uwag. Ale jeszcze projektu nie zakupiliśmy.

staszko
10-04-2008, 07:13
Ja ten projekkt już kupiłem. Będę budował na jesieni.
Pzdr

Lila&Zbych
11-04-2008, 11:20
To gratulacje za decyzję. Ja pewnie też to zrobię - wstrzymuję się do momentu ostatecznego zakupu działki, a to już na dniach.
A jak w projekcie rozwiązano wentylację kuchni, bo na tych uproszczonych rzutach nie widzę żadnych kanałów kominowych.
Zastanawiam się również czy nie przenieść łazienki na I piętrze w rejon łazienki lub kuchni na parterze, tak żeby piony łazienkowe się pokryły i nie ciągnąć ich przez salon.
Czy pan robił jakieś zmiany adaptacyjne?
Pozdrawiam.

staszko
11-04-2008, 12:56
Witam, zmieniam okno w kuchni i małym pokoju na dole na pojedyncze,
zostawiam jedno okno na górze w łazience i dwa w tym pokoju który ma, aż trzy okna dachowe, podniosę trochę górę (ściankę kolankową) i może zastosuję tradycyjny strop.
Reszta zmian takich jak ścianki działowe itp. wyjdzie ewentualnie w trakcie budowy.

matpul
14-06-2008, 23:06
Czy naprawdę nikt nie buduje, lub już zbudował tego domku ??

staszko
16-06-2008, 07:13
Ja będę budował we Wrześniu.
Pzdr.

Lila&Zbych
26-10-2008, 17:01
Zaczynamy budować ODPOWIEDNIEGO. 13 października 2008 weszła ekipa pana Marka i rozpoczęła się nowa historia pewnego domku.
Buduję w Tłuszczu koło Warszawy.
Wykopy zrobili w trymiga. zbrojenie zalane. Kończą stawiać ściankę fundamentową, we wtorek układamy kanalizę i lejemy chudziaka.
Nie wiem czy ciągnąć dalej, czy zabezpieczać na zimę.
Co radzicie.
Staszko, jak Twoje zamiary się realizują? Budowa ruszyła?

staszko
27-10-2008, 14:25
Witam. U mnie pod koniec tygodnia zalewają strop. Liczę, na łaskawą aurę łaskawa i chcę budować bez przerwy.
Pzdr

Lila&Zbych
28-10-2008, 19:40
Staszko, Gratulacje.javascript:emoticon(':)')
Nic się wcześniej nie chwaliłeś. Napisz jak tam idzie, z czego robisz ściany zewnętrzne? wszystko jak w projekcie?
Pozdro

staszko
29-10-2008, 14:53
Witam, generalnie bryła zostaje jak w projekcie. Zmiana dotyczy okien w kuchni i w pokoju na przeciwko (bedą pojedyncze).
Ściany - gazobeton, strop - wylewany, dach - dachówka cementowa.
Napiszcie jak u Was. Może wymienimy jakieś poglądy lub doświadczenia.
pzdr

Lila&Zbych
03-11-2008, 11:37
U mnie bryła oczywiście bez zmian - tu niewiele albo nic się już nie zrobi.
Zmieniam układ przedpokój - kuchnia. Przede wszystkim kuchnia bądzie zamknięta i wejście do niej z korytarzyka wejściwego, który jest przedłużony do ścianki przy słupku - równo z kuchnią. W ten sposób odizolowałem kuchnię od salonu a łapacz zimna stał się bardziej przestronny.
Planuję też zrobić wejście z zewnątrz budynku do kotłowni, nie trzeba wnosić różności przez mieszkanie, a i letnią porą pomieszczenie to będzie służyć jako narządziownia ogrodowa i z tego powodu też dobrze mieć wejście z zewnątrz.
Pozdrawiam

kunaania
20-11-2008, 18:06
Witam wszystkich którzy budują lub zbudowali d92. Czy posiadacie Państwo juz jakies zdjęcia? Mam pytanie czy ktos z budujących zmienił usytuowanie kominka?Jezeli nie to czy kominek w zaprojektowanym miejscu to dobre rozwiązanie? My planujemy kominek usytuować obok stołu kuchennego na scianie oddzielającej pokój od kuchni. pozdrawiam

Anna83
15-06-2009, 14:20
podoba mi sie ten projekt ale nigdzie nie moge nic na jego temat znalezc czy ktos posiada jakies zdjecia lub informacje na jego temat?nie wiem dlaczego nie jest zbyt popularnymoj adres: [email protected] za info z gory dziekuje

Lila&Zbych
20-06-2009, 11:47
Zajrzyj na ten adresik. Tam też budują d92
http://forum.muratordom.pl/czy-ktos-buduje-murator-d92l-odpowiedni,t120950.htm

Lila&Zbych
20-06-2009, 11:54
o mnie kominek jest tam gdzie projekt przewidywał ale Twój pomysł jest wart przemyślenia. U mnie już za późno za zmiany.
Jak postępy na budowie?
Ja jestem na etapie tynkowania wewnętrznego i przed wylewkami. Na 20 lipca zamówiłem glazurnika.
Pozdrawiam

Lila&Zbych
20-06-2009, 12:03
http://lh6.ggpht.com/_RZvMajIBFLs/SaBDUX1kHMI/AAAAAAAAAlo/JI3vRV_aOiM/s512/DSCN4838.JPG

Ewelina123
03-12-2009, 08:31
Hej
Właśnie kończę już budowę Odpowiedniego i lada moment się przeprowadzam. Zajrzę tu niedługo i spróbuję wkleić kilka zdjęć.

Pozdrawiam

kloniak
17-11-2010, 20:58
Witam serdecznie,
pozwoliłem sobie założyć nowy wątek dotyczący w/w domku, głównie dla osób zainteresowanych nabyciem tego projektu.
Tak się złożyło, że jestem w posiadaniu wersji lustrzanej i niestety ze względu na zmianę planów i wybór innego projektu muszę się go pozbyć.
Posiadam cały komplet - oczywiście nieużywany.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem (oczywiście w korzystnej cenie) proszę o info na priv.
Pozdrawiam.

kloniak
17-11-2010, 21:08
Witam serdecznie,
dla zainteresowanych:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169381-Projekt-Domu-D92-Odpowiedni-z-Muratora-(wersja-lustrzana)

Pozdrawiam

kloniak
17-11-2010, 21:11
Witam serdecznie,
dla zainteresowanych:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169381-Projekt-Domu-D92-Odpowiedni-z-Muratora-(wersja-lustrzana

Pozdrawiam

Miszka23
27-02-2011, 10:05
Witam,
odświeżę trochę temat, czy ktoś z Was budujących może podać koszt budowy dachu?
Pozdrawiam!

LukaszJach
19-07-2011, 14:02
Witam wszyskich...
Jestem zainteresowany budową tego domu, ale przed zakupem projektu chciałbym go zobaczyć na żywo.Jeżeli ktoś z Państwa skończył budowe i zechciałby się pochwalić domkiem proszę o kontakt na meila; [email protected], odległość niema dlamnie znaczenia.Pozdrawiam