PDA

Zobacz pełną wersję : kto ma wyjeżdżaną szafkę na kubełek w kuchni ?



galka
28-08-2007, 19:51
musimy szybko zdecydować jaka ma być szafka pod zlewem na kubeł.Podoba się nam rozwiązanie z szafką,która jest wysuwana jak szuflada ale nie wiem jak się to sprawdza w praktyce.Może ktoś użytkuje takie ustrojstwo i podzieli się doświadczeniem czy warto

asia.malczewska
29-08-2007, 07:39
ja mam, ale z Ikea - fajne, bo nie trzeba sięgać zbyt głęboko, szczególnie jak się sortuje na bieżąco śmieci: ten śmiecik do plastików, ten do papierków, etc. Jedyna rzecz godna uwagi, to dobry montaż na śruby, zeby pod wpływem ciężaru ladunek nie próbował wylecieć z szyn :lol:

malmuc
29-08-2007, 10:11
bardzo mi sie to podoba, ale zdecydowałam sie na dwukomorowy zlew i taka szuflada odpada :-?

fracek
29-08-2007, 11:00
Witam.mam cos takiego dobra rzecz zwlaszcza przy obrobce zywnosci wszczystko bez wysilku laduje w koszu nalezy pamietac tylko o dobrych prowadnicach.Pozdr

gośka57
29-08-2007, 12:15
Też mam taką. Faktycznie dobra na przykład przy obieraniu warzyw, ale trudniejsza do sprzątnięcia od tradycyjnej. Szufladę ciężko zamieść, a żeby sprzątnąć pod szufladą trzeba ją wyjmować. Poza tym, powinna być "kopana" - taka, żeby wyjeżdżała naciśnięciu nogą. Wtedy drzwiczki tak by się nie brudziły.

BK
29-08-2007, 13:04
Warto. Mam taką i jest OK. Szafkę "stacjonarną" pod zlewem ciężko jest wysprzątać i jest bardzo niepraktyczna.

rafallogi
05-09-2007, 08:28
Alternatywš dla szuflady z koszem może być kosz na œmieci otwierajšcy się przy otwieraniu drzi szafki, w której się znajduje.