PDA

Zobacz pełną wersję : Koszt położenia podłogi z desek



zmysia
31-08-2007, 17:35
Ile płacicie z położenie podłogi z desek. Deski długie, praktycznie na długość pomieszczenia, na pióro i wpust. Legary niestety nie są takiej samej grubości, dojdzie wię konieczność uzyskania jednego poziomu.

jorg
31-08-2007, 22:33
Własnie skończyłem robić drewniane podłogi swierk 70 m kw
1. moja robocizna plus 2 stolarzy po 110 dniówkai wyzywienie
Razem 5 dni 1100 zł.
2. Lakier aqua seal 10 litrów , szlifierka oscylacyjna papier ścierny ok 800 zł, 4 dni mojej robocizny
Dobrze mieć grubosciówkę wyrówniarkę.

SMart
01-09-2007, 11:08
Deska barlinecka 30+7zł/mb listwy
+ 5 lat gwarancji przy naszym ułożeniu.

Montażyści przeszkoleni przez Barlinek s.a.

Trini
01-09-2007, 11:27
taaa w każdym wątku n.t. podłogi ten sam komentarz - czyli reklama firmy, no i link w stopce mówi sam za siebie :lol:

janrenovate
02-09-2007, 06:54
Ile płacicie z położenie podłogi z desek. Deski długie, praktycznie na długość pomieszczenia, na pióro i wpust. Legary niestety nie są takiej samej grubości, dojdzie wię konieczność uzyskania jednego poziomu.
45 zł/m2

lmp119
03-10-2007, 13:39
Nikt nie wyceni Ci robocizny , nie widząc wcześniej budowy . Aby powiedzieć ile , trzeba najpierw wiedzieć co jest do zrobienia , a z Twojego opisu niewiele wynika ( szczególnie dotyczy legarów )
Mniej więcej jakieś 60-100zł /mkw ( netto , koszt samej robocizny ) Ta różnica w cenie bierze się stąd , że nie wiadomo co z tymi legarami,czy one wogle trzymają poziom ?????
jeśli będzie z nimi dużo roboty aby odpowiednio przygotować je pod deski to cena z pewnością będzie wyższa

lmp119
03-10-2007, 13:42
Deska barlinecka 30+7zł/mb listwy
+ 5 lat gwarancji przy naszym ułożeniu.

Montażyści przeszkoleni przez Barlinek s.a.


Kolego ile można co ??? Przestańcie tu reklamować tą oropiałą deskę barlinecką - przecież to zwykłe gówno jest !! Spadnie Ci łyżeczka od herbaty i możesz pożegnać się z piękną powłoką. Ceny deski barl... są skandaliczne w porównaniu do jakości . W tym przedziale cenowym można kupić piękną deskę z litego drewna która posłuży latami , nie nie jakieś tam badziewie z Castoramy .

ghost34
05-03-2008, 00:32
Zgadzam się z kolegą jak najbardziej świeta racja...Reklamę to maja może i dobra lae niestety nic wiecej ani jakości ani trwałości ani wyglądu....Paranoja 3,5mm warstwy użytkowej i jeszcze pieprzą że da sie to odnawiać nie przyklejając do podłoża hahah nie słyszeli że lakier np sciąga jak schnie i to co pozostaje po wycyklinowaniu poprostu sie odspaja od reszty deski dla mnie totalna klapa za 95 zeta kupie juz podłogę dębową w klasie mix 22 mm litego dęba....