PDA

Zobacz pełną wersję : Jak jej pomóc?????????



skorpionek1975
01-09-2007, 12:15
Witam,
Witam, w ostatnią niedzielę, byłam u rodziny w Piotrowicach, jest to mała wioska niedaleko Sandomierza, widziałam tam błąkającą się wychudzoną wilkowatą sunię.
Suczka ta z nadzieją w oczach podchodzi do każdego szukajac swojego pana.

Jest tam już kilka tygodni, więc jest wygłodzona, zmęczona i potrzebuje ciepłego miejsca na nadchodzące zimne wieczory,a miejscowi raczej nie garną się aby ją przygarnąć,niestety moja rodzina też nie jest zwolennikiem psów ale i tak jestem im wdzięczna że chcą mi przekazywać informacje co się z psiną dzieje.
Jeżeli jest ktoś z okolic Sandomierza lub Zawichostu
i ma pomysł jak jej pomóc, byłabym bardzo wdzięczna, ponieważ ja osobiście nie wiele mogę zdziałać byłam tam w gościnę tylko jeden dzień.
Niestety ja nie mam już z tym psem kontaktu ponieważ mieszkam 200km
ale informacji o nim zasięgam u mojej rodziny.Myślę ciągle o tym psie i bardzo chciałabym jej pomóc

vilemo
02-09-2007, 10:12
A czy nie mozesz wziac jej do siebie, nawet tymczasowo i zaczac szukac jej domku?

a moze sprobuj wejsc na dogomanie, moze ktos z dogomaniakow mieszka niedaleko tej miejscowosci i moze pomoc?

nie zostawiaj jej tak samej :(

skorpionek1975
10-09-2007, 12:12
Sunia ma już założony wątek na Dogomanii,

Ja niestety ze swojej strony mogę tylko pomóc jej za pośrednictwem internetu, mieszkam 200 km od Sandomierza i nie mam nawet warunków na trzymanie pieska.Plus dwa koty a to już jest największy problem.
Mam nadzieję ze znajdzie sie dla niej wkrótce kochający dom, i wierzę że osoby mieszkające w okolicy Sandomierza pomogą.

vilemo
13-09-2007, 21:51
a mozesz wkleic link?

dzieki :)

Ella
14-09-2007, 12:06
a mozesz wkleic link?

dzieki :)

http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78469