PDA

Zobacz pełną wersję : SZUKAM DZIAŁKI



jenna
22-07-2003, 09:02
Help!
Rozglądamy się z mężem już od jakiegoś czasu za rozsądną, ale jednocześnie wymarzoną działką. Rozsądna, bo:
1) ma być z dobrym dojazdem do Warszawy( np. żeby jeździły tam autobusy, najlepiej miejskie, al niekoniecznie, ważne jest,zżeby nie byc skazanym tylko na samochód)
2) okolica z jakąś infrastrukturą (no, o basenie nie marzę nawet , ale chociazby mały sklepik)
3) mój mąż mówi też o jakiś łączach, internecie, np. ale ja się na tym nie znam, więc o tym nawet nie pisze
Wymarzoną, bo:
1) ma mieć co najmniej 1000 m2, bo ogród ma być duży
2) z miejscem na południowy taras
3) niedaleko lasu (żeby mieć gdzieś chodzić na spacery, z piesem i mężem)
4) kwadratowa, no w miarę regularny kształt
5) tanio ma być TANIO

I moze ktoś z Was ma namiary na taką dziąę, sprzedaje, czy cos?

Pliiz

godul1
06-08-2003, 12:10
Taaak. taak,
Ja też szukam takowej. Dożucę jeszcze, że ma być na zach. od wawy i nie dalej jak 40km od centrum:-)
No, poważnie takiej szukam.

magnolia
07-08-2003, 07:03
a Zaglądaliście do Książenic za Nadarzynem?To chyba 35 km. od centrum.Bardzo tam jest ładnie, blisko las, przestrzeń.Jest sklep, szkoła, 9 czy 12 km. do Janek- supermarket, kino itp., a 4 km. do Podkowy Leśnej.Tam działki 1500 m sprzedawali 2 lata temu po 35- 40 tysięcy.Budowlane, z mediami w drodze.Autobus tam jest , ale chyba tylko PKS., kolejka jest w Podkowie.Mnie wystraszył ten autobus niestety.Aha- ta cena to po targach oczywiście.

07-08-2003, 11:37
Polecam okolice Zaborowa.

godul1
07-08-2003, 12:04
Magnolia,
Właśnie w tamtych okolicach szukam. Mam niestety mocno ograniczony budżet. Dopuki nie spłacę ostatniego kredtu strać mnie będzie na działkę za 25-30 kawałków. Niestety ta sytuacja utrzyma się do połowy przyszłego roku. Tak więc chciał nie chciał szukam parę kilometrów dalej na zach. w cenie 7-8 zielonych za metr

mbz
07-08-2003, 13:31
Przylaczam sie do Opalki, dodam jeszcze okolice Borzecina i Oltarzewa / Ozarowa.

godul1
08-08-2003, 10:19
MBZ,OPAL,
Mam pytanko: Jakie są cenu w tamtych okolicach? no i jak jest z dojazdem do wawy?

08-08-2003, 11:31
Dojazd w porzo.
Ceny-chyba ok.20$.Taniej też się znajdzie ,sądzę.

godul1
08-08-2003, 11:36
Opal,
Do wawy wjeżdzasz poznańską czy przz leszno?

08-08-2003, 11:47
Jestem przed Lesznem.
Jadę przez Borzęcin,Babice.Czasem dla urozmaicenia przez Izabelin.
Droga jest ok.Nigdy nie ma korków.Tiry nie szaleją.Wybór tej trasy był świadomy.Nie chciałam poznańskiej ani innej.
Tutaj może nie jedzie się szybko,ale o to chodzi właśnie.:D
Mam nadzieję,że w przyszłości będę miała takie samo zdanie.
Jeśli chcesz tańsze działki (9$) to polecam okolice Leszna-Grądy.

godul1
08-08-2003, 12:23
Opal,
10$ to jest mój górny pułap cenowy. Martwi mnie w twojej okolicy brak alternatywy dla sampochodu i pks.

08-08-2003, 12:46
Jak to brak alternatywy? :o
Jeździ 719,busy,pks.Co jeszcze można chcieć?

Polcia
08-08-2003, 14:13
a my budujemy dom 60 km od wawy (do centrum) w strone katowic,
jest pks ale na przesiadke do wawy, szkola, sklepy,
ale nasz domek jest nad rzeka i jest tam slicznie, las, spokoj...

godul1
08-08-2003, 14:18
Cholera jakoś przyzwyczaiłem się do pociągu i na razie nie mamy dwóch samochodów. oKOLICE RZECZYWIŚCIE PIĘKNA. jAK BYLEM TROSZKĘ MŁODSZY I MIAŁEM WIĘCEJ CZASU TO CZĘSTO JEŹDZIŁEM TAM ROWERKIEM.

godul1
08-08-2003, 14:22
Polcia 60 km od wawy to mieszkasz w okolicach Mszczonowa- jak sądzę. Między katowicką a krakowską są także fajne tereny ale mają ten sam feler. albo dwa auta albo pks.

08-08-2003, 14:25
A my właśnie nie chcieliśmy pociągu.
Bo wzdłuż torów jest strefa niebezpieczna (kradzieże) i sam pociąg też średnio bezpieczny.
Pozdrawiam
:D

Polcia
08-08-2003, 14:36
Godul 1:
jeszcze nie mieszkam, ale bede (tylko ze to jest jakies 10 km za Mszczonowem) nie moge sie doczekac, choc wiele osob lapie sie za glowe jak slyszy ile jest km do wawy,
rozumiem, ze bedziemy mieszkali blisko siebie:)

godul1
08-08-2003, 14:49
Ja mieszkam dość blisko pociągów:-))) jakieś 20 metrów od torów. Sami rozumiecie, że nie będzie łatwo się z nimi rozstać po 25 latach koegzystencji:-)). Z tymi kradzieżami to nie wiem mnie oprócz roweru nic nie zginęło. Ale to było jakieś 15 lat temu więc zupełnie inne czasy. Rozumiem, że zwiększenie ryzyka rabunku jest statystycznuie większe wzdłuż szlaków komunikacyjnych. POlcia można tak powiedzieć w zasięgu mojego roweru:-)). Do Mszczonowa mam w tej chwili jakieś 15 km do warszawy jakieś 35-38. chcę kupić działkę cokolwiek bliżej wawy.

mbz
26-08-2003, 13:23
MBZ,OPAL,
Mam pytanko: Jakie są cenu w tamtych okolicach? no i jak jest z dojazdem do wawy?
Ja w kwestii dojazdu, jezdze droga podana rowniez przez Opal ( przez Babice), ale najczesciej (prawie codziennie) jezdze droga, ktora jest rownolegla do niej i do poznanskiej przez Kaputy, Macierzysz i wjezdza sie do Warszawy na Lazurowa (tuz przy jej krzyzowce z Polczynska). Tamtedy jezdzi sie bardzo dobrze , bo nie ma korkow, tak jak to ma czesto miejsce na wjezdzie na Lazurowa ze strony Babic, na swiatlach korki nieraz prawie polkilometrowe.

KARO1
01-09-2003, 09:25
Polecam działki obok mojej.
Bieniewice k/Błonia 30 km na zachód od Warszawy. Do PKP 1200m do szkoły, przedszkola, sklepu 500m. Płaciłam 7$ za 1m2.
Możecie zobaczyć na mapce forumowiczów grupy warszawskiej

tom17
02-09-2003, 15:39
Cześć,
super działkę ale raczej dla zmotoryzowanych sprzedaje mój znajomy w Ruścu koło Nadarzyna. Ok. 1900 m2 , ogrodzona, woda i światło już na działce, szeroka 10 m droga, dużo nowych budów. Kolega miał już zaczynac budowę (projekt, komplet pozwoleń i barak dla murarzy juz ma), ale kupił coś super okazyjnie bliżej Wawy i odłożył budowę na przyszły rok. Cena 20 USD/m2.
Sporo fajnych działek jest też w Michałowice-Wieś (koło Wawy) chyba przy ul. Szarej i kolejnej na Wschód równoległej do niej (tu chyba sam sołtys sprzedaje(?)) ale tu ceny jeszcze wyższe a miejscami nawet na a przyszłej ulicy rosną ziemniaki.
Taniej może byc np w gminie Żabia Wola na trasie Katowickiej

Wiola
04-09-2003, 07:29
Jest do sprzedania działka budowlana 1850 m2 w Złotokłosie. Prąd, wodociąg, telefon jest na działce, gaz obok działki. Ładny stary drzewostan, blisko szkoła (ok. 150 m). Sklepy w pobliżu. Dojazd od strony Piaseczna lub od Trasy Krakowskiej. Autobusy PKS i prywatne do Warszawy, do Al. Wilanowskiej. Chyba jest też autobus MZA na Okęcie (ale nie jestem pewna). Na działce jest stary domek i dwa blaszane garaże. Miejsce i działka bardzo ładne. Polecam
Pozdrowienia

04-09-2003, 13:53
Obok mnie są takie działki o jakich piszesz. Zostały dwie po 1000 m2 do kupienia. Miejscowośc to Łąki Radzymińskie - piękna okolica. Cena 35 PLN/m2

BorówkaG
16-09-2003, 20:45
W okolicch Zegrza i Serocka można znaleźć jeszze działki po 35 PLN. Pięknie położone, dobra infrastruktura - gmina bardzo dba.

*Piotrek*
17-09-2003, 09:38
W okolicch Zegrza i Serocka można znaleźć jeszze działki po 35 PLN. Pięknie położone, dobra infrastruktura - gmina bardzo dba.

Czy można prosić o jakieś szczegóły,- też mnie interesują tamte okolice

BorówkaG
17-09-2003, 09:49
Budujemy dom pod Serockiem. Kupiliśmy działke w ubiegłym roku po 29 PLN za metr. Właścicielowi została jaszcze jedna działka ok. 1000 m2. Chce za nią po 35 PLN. Media w drodze. Droga prywatna z płyt betonowych w miejscowości Borowa Góra. Wiem, że w okolicy jest bardzo dużo pięknych działek (las sosnowy - Marynino, zalew - Serock, Jadwisin). Dojazd do Warszawy autobusem - chyba linie prywatne. Kilka szkół w okolicy, dużo sklepików. Ogólnie bardzo mi się tam podoba - może to subiektywne odczucie ale takie jużś mam. Mieszkamy tam obecnie (u rodziców) - dojazd do Centrum warszawy zajmuje nam 40 minut. Należałoby pojeździć i poszukać. Najlepiej po ogłoszeniach na tablicach i u sołtysów. Polecam. My znaleźliśmy swoją jeżdżąc na wycieczki rowerowe po okolicy.Beata

*Piotrek*
17-09-2003, 10:01
Budujemy dom pod Serockiem. Kupiliśmy działke w ubiegłym roku po 29 PLN za metr. Właścicielowi została jaszcze jedna działka ok. 1000 m2. Chce za nią po 35 PLN. Media w drodze. Droga prywatna z płyt betonowych w miejscowości Borowa Góra. Wiem, że w okolicy jest bardzo dużo pięknych działek (las sosnowy - Marynino, zalew - Serock, Jadwisin). Dojazd do Warszawy autobusem - chyba linie prywatne. Kilka szkół w okolicy, dużo sklepików. Ogólnie bardzo mi się tam podoba - może to subiektywne odczucie ale takie jużś mam. Mieszkamy tam obecnie (u rodziców) - dojazd do Centrum warszawy zajmuje nam 40 minut. Należałoby pojeździć i poszukać. Najlepiej po ogłoszeniach na tablicach i u sołtysów. Polecam. My znaleźliśmy swoją jeżdżąc na wycieczki rowerowe po okolicy.Beata

Dzięki za odpowiedź! :D
Ja jestem dopiero na etapie "wstępnych poszukiwań". Szukałem czegoś bliżej Legionowa,-Jabłonna, Chotomów, StanisławówII, ale po sprawdzeniu średnich cen stwierdzam że jak dla mnie jest troszeczke za drogo.(min.2*35zl/m!) Jeszcze raz dzięki za info i pozdrawiam :wink: