PDA

Zobacz pełną wersję : Jak dorobić aby starczyło na urządzenie domu?



pyzia
22-07-2003, 16:41
Czy ktoś ma pomysły jak zarobić dodatkowe pieniądze aby starczyło nie tylko na wybudowanie ale i na urządzenie :wink: ? Są na Forum różne wątki - "Gdybym był bogaty" itd - a jak to zrobić aby być bogatym? Proszę o pewniejsze sposoby niż wygrana w totka :)!
Piszcie chociażby na kogo powinnam się "przekwalifikować" :roll:

myrmota
22-07-2003, 16:50
Zostań politykiem :lol: :lol:

tdxls
25-07-2003, 06:38
Załóż mafię ... :lol: :lol:

25-07-2003, 10:10
Załóż fundusz emerytalny "Czwarty Filar" zobacz jakie ci tych pierwszych trzech już wystawili "chałupy".

Smok
26-07-2003, 21:14
wyjdź za milionera :lol: :lol:

Teska
27-07-2003, 16:41
Smokuś...a jak sie wyszło za normalnego chłopa nie milionera to co?

myrmota
28-07-2003, 07:37
Zamień go na lepszy model :lol:

Kasiorek
28-07-2003, 17:39
Widzę ,że żartobliwie potraktowano temat,a sprawa jest poważna.Wszyscy starają się wybudować ściany,założyć instalację,a potem mieszka się w prowizorce przez następne lata.Myślę,że warto już przy kalkulacji kosztów budowy domu myśleć też o kosztach wykończenia,które naprawdę są nie małe .mnie przy wstępnej kalkulacji wyszło że wykończenie mieszkania ( 140m) wyjdzie jakieś 100.000 zł (bez mebli) :cry:

pyzia
30-07-2003, 10:35
Dzięki za porady, ale obawiam się, że żaden sposób póki co mi nie odpowiada :-? .
Kasiorku - ja w kosztorysie domu uwzględniałam skromnie 100 tys bez mebli (powierzchnia domu - 150 m), ale jak pojawiły się 3 łazienki i policzyłam ponownie (już teraz mając więcej informacji na temat cen) to ... założyłam ten wątek! :(
Może ktoś z szanownych Forumowiczów mieszka w Unii i może podpowiedzieć co ma szansę być u nas złotym interesem?

czekam na poważne wypowiedzi :wink:

mieczotronix
30-07-2003, 15:04
Chcesz dowiedzieć się jak zarobić na wykończenie ?

Zadzwon! 0-709 66 66 66

Cena 9 zł + VAT za minutę połączenia

ps. to jest moja propozycja na zarabianie, a nie reklama (jakby ktoś się nie połapał)

buba48
08-11-2004, 13:13
Czy ktoś ma pomysły jak zarobić dodatkowe pieniądze...


Owszem, owszem, gdzieś to słyszałem:
"Uczciwością i pracą ludzie się bogacą." :P

Pozdrawiam

pattaya
08-11-2004, 17:36
Można:
-wyjść za 90-letniego milionera
-założyć agencję towarzyską
-wygrać w totka
-zostać wielkim bandytą kolejowym
-założyć piramidę finansową
-kupić wykrywacz metali i szukać skarbów
-zgłosić się do teleturnieju

Maggie
09-11-2004, 08:46
Pyzia, a co potrafisz dobrze robić?

trach
09-11-2004, 10:45
Pytanie Twoje, pyziu, niestety, rozumiem jako retoryczne, no bo niby jakiej na serio odpowiedzi się spodziewałaś? Wziąć kredyt? Pożyczyć? Zarobić za granicą? Kasiorek ujęła się za Tobą, ale tak na rozum biorąc: co niby jeszcze możnaby Ci doradzić?... Ubezpieczyć się od NW a potem połamać sobie ręce i nogi?

Gdyby zdobycie dużych pieniędzy szybko, uczciwie i bez ryzyka było takie łatwe, to byśmy nie narzekali na brak forsy, tylko... zarabiali.

pattaya
29-11-2004, 19:45
Powiem szczerze i nie wstydzę się tego.
Gram we wszystko co się da.
Konkursy sms,samochód roku,audiotele ,totolotek,kody kreskowe itp.
A nuż?Zresztą kilka dni temu wygrałem monitor LCD w Auto Świecie.
Sprzedam i będzie na 1,5m3 więźby :D
mam farta do tej gazety.Trzy lata temu wygrałem tv 32 czy 36 cali i dvd.
:P

markus_gdynia
02-12-2004, 09:06
Dzięki za porady, ale obawiam się, że żaden sposób póki co mi nie odpowiada :-? .
Kasiorku - ja w kosztorysie domu uwzględniałam skromnie 100 tys bez mebli (powierzchnia domu - 150 m), ale jak pojawiły się 3 łazienki i policzyłam ponownie (już teraz mając więcej informacji na temat cen) to ... założyłam ten wątek! :(
Może ktoś z szanownych Forumowiczów mieszka w Unii i może podpowiedzieć co ma szansę być u nas złotym interesem?

czekam na poważne wypowiedzi :wink:


Całkiem poważnie - wożenie części samochodowych do Wielkiej Brytanii. Mojej żonie zepsuł się mechanizm napędu wycieraczek w samochodzie. Sklep z częściami zawołał 110 funtów bez mozliwości sprawdzenia czy jest to dokładnie to o co chodzi. Część należało opłacić, zamówic i czekać na dostawę. Gdyby sie okazało że to nie to - nie było możliwości zwrotu. Nie liczę kosztów robocizny 45 funtów / godzina, bo coś takiego byłem w stanie sam wymienić.
Wróciłem do kraju, część kupiłem za 140 PLN, do tego bilet na tania linię. Wymieniłem część, spędziłem z żoną weekend i zostało mi 200PLN w kieszeni.

Pomysł polecam mechanikom samochodowym. Coś w rodzaju "lotnej brygady naprawy samochodów", która może wraz z częściami przylatywać, wykonywać naprawę i wracać z powrotem.

p_wojtek
02-01-2005, 17:18
JA TEŻ GRAM WE WSZYSTKO CO SIĘ DA ALE NA RAZIE JESTEM DO TYŁU :cry: NO CÓŻ TRZEBA PRUBOWAĆ DALEJ "MOŻE CO BEDZIE" :lol: