PDA

Zobacz pełną wersję : ozdobna pompa



karola
22-07-2003, 21:28
Na działce, którą kupilismy były dwie studnie.
Jedna wypadła pod garażem :( Druga w przyszłym ogrodzie. Ogród to będzie malutki, chciałabym jednak aby postawić pompe. Ozdobnie, jednak pompa moglaby być podłączona do tej studni. Widziałam kiedyś w jakimś numerze "Majstra" taką ozdobną pompę przy studni a sama studnia była nad ziemią wymurowana z pieknych kamieni. Majster przepadł więc piszę tutaj.
Jak to można zgrabnie połączyć - może są gdzies w internecie zdjęcia czegoś podobnego.

Czy ktoś z was ma taką pompę ze studzienką? :)

buba48
16-11-2004, 14:02
Też jestem zainteresowany! :P

Pikuś
16-11-2004, 14:18
Nie jestem pewien, ale krąży mi po splotach kory mózgowej, że takie pompy robi któraś z odlewni w Końskich. Szukajcie w necie po odlewniach może coś się znajdzie. Pikuś

Daniel Starzec
16-11-2004, 14:40
Szukajcie takich pomp na skupie złomu.Można tam znależć całkiem ciekawe elementy do ozdoby ogrodu także pompy tzw.kiwajki

Yacek.
19-11-2004, 09:50
Witam,

też mnie interesował ten temat. Zobacz w google "pompa ozdobna". Ja znalazłem np Allegro - przedmioty dekoracyjne i producentów:
http://www.aqua.zgora.pl/aquasklep/Aquasklep/skrypt_pliki/d7r.htm

Yacek.

HARY
20-11-2004, 19:18
U nas można to dostać w sklepach ogrodniczych, gdzie sprzedaje się różne inne rzeczy dekoracyjne do ogrodów. Pompa taka nazywana jest także abisynką. Ceny na podstawie słów koleżanki od 200,- zł.