PDA

Zobacz pełną wersję : papa termozgrzewalna na dysperbit?



blady00
07-09-2007, 10:01
Witam
mam pytanie : zamierzam polozyc pape termozgrzewalna na chudziaka ,firma ktora ma to robic poweidzala ,ze musze pomalowac wczesniej dyspebitem bo papa nie zlapie (kurz itd itp). Wiec pomyslalem ze jak posmaruje dysperbitem to moze sam poloze ta pape (malujac i od razu kladac) .Nie mam palnika a takim spsobem moglbym to zrobic samemu. Tylko czy to bedzie dobrze , czy jednak klasc podgrzewajac i powierzyc to firmie?
pozdrawiam

Witos
07-09-2007, 10:11
Skombinuj palnik przyda sie więcej razy niż wyslisz. Mała butla turystyczna i palnik to koszt około 180 zł. Kładzenie papy zaczynaj od srodka wcześniej mozesz pomalowac abizolem ale nie dysperbitem. Po 24 h po abizolu tniesz rolke na odpowiednie szerokości i układasz po środku każdej ławy zwijajać z obu stron wałki. @_@ <---- mniej więcej tak. Tylko uważaj żeby nie skręciła bo nie nadrzucisz. No i jedziesz palnikiem aż zacznie się rozpuszczać i odkręcasz rolke.
A palnik potem sobie wykorzystasz do rozpalania w kominku. Nie trzeba łupać tyle szczapek i kombinować jak harcerz bierzesz palnik i palisz normalnie jak niemiec.

blady00
07-09-2007, 10:21
klasc od srodka pokoju rozumiem? rolek nie musze chyba ciac ,bede kladl cala na szerokosc metra ewentualnie na sam koniec przy scianie.Jakie zakladki robic? dzialowe stoja mi na foli bez papy czy to ma znaczenie?
Dzieki za szybka odpowiedz

Witos
07-09-2007, 12:42
Ma znaczenie bo palnik ją moze roztopić. Proponuje dużą butle z gazem. Myślałem ze tego jest mniej. zakładka jest na papie widoczna to ten błyszczący pasek ok 10 cm.

odaro
07-09-2007, 20:00
[quote="Witos"]Skombinuj palnik przyda sie więcej razy niż wyslisz. Mała butla turystyczna i palnik to koszt około 180 zł. Kładzenie papy zaczynaj od srodka wcześniej mozesz pomalowac abizolem ale nie dysperbitem. /quote]

A dlaczego abizolem a nie dysperbitem nie bardzo rozmumiem.

Dlaczego NIE dysperbitem

dlaczego abizol który nie nadaję się do pomieszczeń mieszkalnych.

Witos
08-09-2007, 07:00
W pierwszej odpowiedzi myślałem ze chodzi o ławę fundamentową. Quote ?