PDA

Zobacz pełną wersję : temat na czasie- rowy przydrożne



JackD
07-09-2007, 20:39
mam pytanie ... kto powinien i do kogo się udać, żeby poprawili, oczyścili, zabezpieczyli rowy przydrożne....
a. przy drodze powiatowej/?
b. przy drodze gminnej??
mam działką narożną i część graniczy z drogą powiatową a częśc z gminną.
powyższe sa bądż zarośnięte, częściowo zasypane brak dożnych przepustów

i krew mnie zalewa, ze zalewa cała działke i piwnice a w piwnicy piec c.o.

garbus2
07-09-2007, 21:02
wydaje sie ze sam sobie odpowiedziales:) droga powiatowa a wiec infrastruktura przy drodze (bo droga to nie tylko jezdnia ale i rowy) rowniez powiatowe wiec zajac sie nimi musi powiat. Analogicznie do gminy

JackD
07-09-2007, 21:10
wydaje sie ze sam sobie odpowiedziales:) droga powiatowa a wiec infrastruktura przy drodze (bo droga to nie tylko jezdnia ale i rowy) rowniez powiatowe wiec zajac sie nimi musi powiat. Analogicznie do gminy

no niby logiczne...
ale jak te urzędy zmusić do zajęcia się tą sprawą...
w 2001 roku po ostatniej wielkiej wodzie... byli na wizji urzędasy w tej sprawie i zwrócili mnie uwagę, że nie mam nr na domu powieszonego...
połazili, popisali i do tej pory spokój....
dlatego chcę się przygotować do następnych kroków...

garbus2
08-09-2007, 09:09
najpewniej zadzwonic do nich i sie spytac - jak nie beda chcieli odpowiedziec to wowczas zaczac bawic sie w pisemka, zreszta i tak wszystko lepiej miec na pismie bo bez tego ta na pewno nic nie zrobia

Jurek_Z
08-09-2007, 09:09
... byli na wizji urzędasy w tej sprawie i zwrócili mnie uwagę, że nie mam nr na domu powieszonego...
połazili, popisali i do tej pory spokój....


Nie potrafią drugi raz znaleźć tego miejsca bo nie miał nummeru na domu powieszonego :wink:

beton44
08-09-2007, 14:55
temat już nie na czasie - przestało padać :o

JackD
08-09-2007, 18:24
temat już nie na czasie - przestało padać :o

no racja... to na dziś... a;e chcę już zabezpieczyć się na zaś