PDA

Zobacz pełną wersję : Koniec cyrku



neeon
07-09-2007, 21:09
Koniec cyrku , przed chwilą zadecydował cyrk polski o samorozwiązaniu i chwała mu za to

Z tego miejsca jako że mamy dość duża społeczność zachęcam wszystkich do pójścia na wybory tak co by już się nam taki cyrk nie powtórzył , polska marnuje swoją szanse a jest to wina naszego lenistwa !!, ostatnio się nie chciało iść i mamy to co mamy ( w sensie ja głosować poszedłem ale takich jak ja za mało widocznie było )

Barbossa
07-09-2007, 21:23
Koniec cyrku
ar ju siur?

a, żeby go nie było trzeba tak zagłosować, żeby PIS miał większość, bez wikłania się w sojusze?
czy na zawodowców, w stylu Kalisza?
a może na brylantowych komorowskich?

mógłby ktoś podpowiedzieć, na kogo warto głosować?
bo ja nie wiem :oops:

lewakk
07-09-2007, 21:29
BArbossa jak posłuchać Oleksego najbardziej swojskie i szczere chłopaki są w LID, Leszek Millere da twarz wyborczą, Kwas schudnie i zapłaci za OSocze i rozda zegarki, Olejniczak poliglota, Geremek świadectwo na świecie daje Polsce, a wszystkie to takie LIBERAŁY że ho ho ho, pewnie na forum w cuglach wygrają...... w psychiatryku... :D :D :D

Edmar70
07-09-2007, 21:29
mógłby ktoś podpowiedzieć, na kogo warto głosować?
bo ja nie wiem :oops:
Jeszcze się tacy nie narodzili coby nam dogodzili. :roll:

rrmi
07-09-2007, 21:48
a, żeby go nie było trzeba tak zagłosować, żeby PIS miał większość, bez wikłania się w sojusze?
Tu chyba autor wewatka mial na mysle to zeby znowu dwie male osobki nadajace sie co najwyzej do filmow rysunkowych nie zajmowaly powaznych stanowisk w tym kraju i nie kompromitowaly inteligentnych Polakow. :evil:
Ja mam juz dosc tlumaczenia w innym niz moj wlasny jezyku tego co sie tu dzieje.
Raz zdarzylo mi sie powiedziec , ze to nie na inna niz polska glowe :evil:

lewakk
07-09-2007, 21:56
i tak to lepiej niż Kwas i koledzy wprost wywodzący się z folwarku zwierzęcego, obecnie pod`kolejną nazwą LID jak by wstyd było nazywać się SLD czy tam PZPR...

retrofood
07-09-2007, 22:02
http://m.onet.pl/_m/e40815d84ea2d832fd7450b4614b8492,14,1.gif

rrmi
07-09-2007, 22:04
http://m.onet.pl/_m/e40815d84ea2d832fd7450b4614b8492,14,1.gif
albo na nienawisc do wszystkiego co sie rusza
i szukanie wroga

lewakk
07-09-2007, 22:09
miłość to tylko w LID u Kwasa, Kalisza, Czarzastego, Szmajdzińskiego, Nikolskiego....., oni to już genetycznie mają....., jak znowu zaczną rządzić, zapanuje ich miłość do .... np. zegarków.... :lol: :lol: :lol: :lol:

A Kwasu czy taki Geremek to miłość do ojczyzny głownie pokazują w prasie zagranicznej :lol: :lol: :lol: :lol:

braza
07-09-2007, 22:15
a, żeby go nie było trzeba tak zagłosować, żeby PIS miał większość, bez wikłania się w sojusze?
Tu chyba autor wewatka mial na mysle to zeby znowu dwie male osobki nadajace sie co najwyzej do filmow rysunkowych nie zajmowaly powaznych stanowisk w tym kraju i nie kompromitowaly inteligentnych Polakow. :evil:
Ja mam juz dosc tlumaczenia w innym niz moj wlasny jezyku tego co sie tu dzieje.
Raz zdarzylo mi sie powiedziec , ze to nie na inna niz polska glowe :evil:
Ja też :x Ale nie pozbędziemy się tak łatwo tej zygoty dwujajecznej :x Zaistnieli i nadal mają poparcie u tych w beretach :-? A wbrew pozorom jest ich sporo :-?

braza
07-09-2007, 22:16
miłość to tylko w LID u Kwasa, Kalisza, Czarzastego, Szmajdzińskiego, Nikolskiego....., oni to już genetycznie mają....., jak znowu zaczną rządzić, zapanuje ich miłość do .... np. zegarków.... :lol: :lol: :lol: :lol:

A Kwasu czy taki Geremek to miłość do ojczyzny głownie pokazują w prasie zagranicznej :lol: :lol: :lol: :lol:
Ty sobie lewakk Panem Geremkiem gęby nie wycieraj bo Mu do pięt nie sięgasz ani Ty, ani Twoi ulubieńcy

lewakk
07-09-2007, 22:18
Ja też :x Ale nie pozbędziemy się tak łatwo tej zygoty dwujajecznej :x Zaistnieli i nadal mają poparcie u tych w beretach :-? A wbrew pozorom jest ich sporo :-?

obawiam się że tych co czują mięte do PZPR JEST WIĘCEJ :-? :-? :-? wielu z nich zrobiło doskonałe interesy w III RP :-? :-? :-? a ile zegarków :o

lewakk
07-09-2007, 22:20
Ty sobie lewakk Panem Geremkiem gęby nie wycieraj bo Mu do pięt nie sięgasz ani Ty, ani Twoi ulubieńcy

gdzież bym smiał wycierac cokolwiek człowiekowi który ostatnio doskonale się czuje w towarzystwie Kalisza, Janika, Szmajdzinskiego i tego rodzaju godnych ludzi.....

braza
07-09-2007, 22:21
Ja też :x Ale nie pozbędziemy się tak łatwo tej zygoty dwujajecznej :x Zaistnieli i nadal mają poparcie u tych w beretach :-? A wbrew pozorom jest ich sporo :-?

obawiam się że tych co czują mięte do PZPR JEST WIĘCEJ :-? :-? :-? wielu z nich zrobiło doskonałe interesy w III RP :-? :-? :-? a ile zegarków :oFurczy mi czy PZPR, czy LiD czy PSL czy inny twór. Ja chcę żyć w NORMALNYM kraju, który dba o swoich obywateli a nie urzadza polowania na cienie czarownic. A to co stworzyły te dwa karły i ich pieski jest nieporozumieniem.
Koniec i kropka

braza
07-09-2007, 22:25
Ty sobie lewakk Panem Geremkiem gęby nie wycieraj bo Mu do pięt nie sięgasz ani Ty, ani Twoi ulubieńcy

gdzież bym smiał wycierac cokolwiek człowiekowi który ostatnio doskonale się czuje w towarzystwie Kalisza, Janika, Szmajdzinskiego i tego rodzaju godnych ludzi.....
Nie Jemu masz wycierać tylko sobie Nim gęby ... czytaj na miłość boską ze zrozumieniem :o Tylko nazwiska potrafisz przepisywać. Naprawdę jesteś śmieszny, a ja nie wierzylam :oops:

lewakk
07-09-2007, 22:29
A to co stworzyły te dwa karły i ich pieski jest nieporozumieniem.


a potrafisz o drugim człowieku mówić jak by to był człowiek?

braza
07-09-2007, 22:32
A to co stworzyły te dwa karły i ich pieski jest nieporozumieniem.


a potrafisz o drugim człowieku mówić jak by to był człowiek?
A to co stworzyło tych dwoje maleńkich ludzi i ich jeszcze mniejsze klony jeste nieporozumieniem.

Potrafię :D

lewakk
07-09-2007, 22:35
A to co stworzyły te dwa karły i ich pieski jest nieporozumieniem.


a potrafisz o drugim człowieku mówić jak by to był człowiek?
A to co stworzyło tych dwoje maleńkich ludzi i ich jeszcze mniejsze klony jeste nieporozumieniem.



to jest dyskusja?

rrmi
07-09-2007, 22:35
Naprawdę jesteś śmiesznyMoja droga!!!
Jesli sie Tobie wydaje , ze jestes odkrywcza to odrazu wyprowadzam Cie z bledu :D :wink:
Zaluj ,ze nie widzialas jak wystepowaljako gregmena.
To bylo dopiero posmiewisko.
Pisal prace magisterskie za pieniadze , w to akurat nie wierze ,ale sie pooglaszal , bo pewnie chcial kogos w trabe zrobic.
Tak jak i ten caly rzad robil nas w trabe .
I tak dobrze ,ze za gospodarke sie nie brali , bo moglo byc gorzej.

lewakk
07-09-2007, 22:40
no i podobno w latach 60 greguś pisał doktoraty, a potem książki... RRMI z Klewek :lol: :lol: :lol:

braza
07-09-2007, 22:40
A to co stworzyły te dwa karły i ich pieski jest nieporozumieniem.


a potrafisz o drugim człowieku mówić jak by to był człowiek?
A to co stworzyło tych dwoje maleńkich ludzi i ich jeszcze mniejsze klony jeste nieporozumieniem.



to jest dyskusja?
NIE :D Ja dyskutuję tylko z ludźmi o szerokich horyzontach i jasnych umysłach. W tej chwili tylko wyrażam swój pogląd, bo mi to sprawia radochę :D

braza
07-09-2007, 22:44
Naprawdę jesteś śmieszny Tak jak i ten caly rzad robil nas w trabe .
I tak dobrze ,ze za gospodarke sie nie brali , bo moglo byc gorzej.
Oj to, to :D Święta racja, ale i tak trochę namieszali :-?

Zaluj ,ze nie widzialas jak wystepowaljako gregmena.
To bylo dopiero posmiewisko.
Pisal prace magisterskie za pieniadze , w to akurat nie wierze ,ale sie pooglaszal , bo pewnie chcial kogos w trabe zrobic.
Chyba jednak nie będę żałować :P No Facio jest po prostu nie do wyjęcia :D Ale ja mam dzisiaj dobry humor :D

lewakk
07-09-2007, 22:48
dobrze że za godpodarkę sie nie brali bo po 15 latach rządów UD/UW/PO czy PZPR/SLD/LID gospodarka była w tak doskonałym stanie, korupcji żadnej nie było że aż ludzie na PIS zagłosowali...

braza
07-09-2007, 22:55
dobrze że za godpodarkę sie nie brali bo po 15 latach rządów UD/UW/PO czy PZPR/SLD/LID gospodarka była w tak doskonałym stanie, korupcji żadnej nie było że aż ludzie na PIS zagłosowali...
Nuuuudnyyyyy juz jesteś. Dobranoc, życzę Ci miłych snów z wielkim stadem kaczek w tle :D

jamles
08-09-2007, 00:09
dobrze że za godpodarkę sie nie brali bo po 15 latach rządów UD/UW/PO czy PZPR/SLD/LID gospodarka była w tak doskonałym stanie, korupcji żadnej nie było że aż ludzie na PIS zagłosowali...
i wybrali Leppera :-?

Krzysztofik
08-09-2007, 00:37
Koniec cyrku
ar ju siur?

a, żeby go nie było trzeba tak zagłosować, żeby PIS miał większość, bez wikłania się w sojusze?
czy na zawodowców, w stylu Kalisza?
a może na brylantowych komorowskich?

mógłby ktoś podpowiedzieć, na kogo warto głosować?
bo ja nie wiem :oops:
Ty myślisz, co widać .....itd :wink:

Krzysztofik
08-09-2007, 00:46
Tylko 7% Polaków nie reaguje na jakiekolwiek reklamy.
Reszta nie potrafi nawet wyciągnąć z tego faktu wniosków.
Dziękuje "pisiorom" za mozliwość uzyskania kredytu i braku podatku katastralnego.
Jeśli coś sie zmieni, wyjade do Wenezueli :D

Dropsiak
08-09-2007, 08:03
Naprawdę jesteś śmiesznyMoja droga!!!
Jesli sie Tobie wydaje , ze jestes odkrywcza to odrazu wyprowadzam Cie z bledu :D :wink:
Zaluj ,ze nie widzialas jak wystepowaljako gregmena.
To bylo dopiero posmiewisko.
Pisal prace magisterskie za pieniadze , w to akurat nie wierze ,ale sie pooglaszal , bo pewnie chcial kogos w trabe zrobic.
Tak jak i ten caly rzad robil nas w trabe .
I tak dobrze ,ze za gospodarke sie nie brali , bo moglo byc gorzej.
Warto wspomnieć i o wyczynach w postaci wareczki, blablalugi bialejlaski itp
Tez załuj 8) 8) 8)
Ale i tak go lubimy :lol:
Co do reszty: cyrk sie skończył, ale co zrobić żeby za chwile nie powrócił z siła wodospadu :roll: Tego nie wiem, niestety a sie obawiam.
Łojciec działa tak, ze nawet Mężydło wypadł z listy na korzyść Sobeckiej, mojej ulubienicy :-? co przyznał Kurski.
Znaczy prawi skręcają w Toruń na całego. Cel uświeca srodki.
Co do reszty tez szkoda słów..... :-?
Zobacze kto się objawi na lokalnym rynku wyborczym :roll:

Mufka
08-09-2007, 08:46
No to przegrałam zakład, myślałam, ze sie nie rozwiążą :lol: . i jak tam myślicie, że dostaniemy niezależnych obserwatorów na wybory :o :lol: :lol: :lol: . A jeśli wygra PIS to też mam nadzieje, że dostanie taka ilość głosów, żeby już nie mógł zwalać na nikogo odpowiedzialności za swoje postepowanie :D . A poza tym :

Make love, not war!!!
Przeciez to tylko polityka :wink:

lewakk
08-09-2007, 09:00
No to przegrałam zakład, myślałam, ze sie nie rozwiążą :lol: . i jak tam myślicie, że dostaniemy niezależnych obserwatorów na wybory :o :lol: :lol: :lol: .

Słusznie komentujesz, ci co wzywali obserwatorów totalnie się ośmieszyli, a ci co to podpowiadali skompromitowali....


A jeśli wygra PIS to też mam nadzieje, że dostanie taka ilość głosów, żeby już nie mógł zwalać na nikogo odpowiedzialności za swoje postepowanie :D .

No i bardzo dobrze niech PIS wygra tak by miał sam rządzić, albo niech PO tak wygra by samo rządziło.... naturalna kolej demokracji!!! Oby frekwencja była jak największa, choć jak się ludzie naoglądają czarnych bilboardów mogą nie chcieć iść na wybory...., jeżeli żadna partia nie wygra by rządzić samodzielnie, najlepsza alternetywa to rząd PO i PIS...

Mufka
08-09-2007, 09:09
:lol: Niektórzy całkiem słusznie trafili na dział psychologa, choc czasem myśle, ze mozna by otworzyc jakis dział opieki specjalnej, jakis dyżurny psychiatra czy coś :oops: .

rrmi
08-09-2007, 09:18
:lol: Niektórzy całkiem słusznie trafili na dział psychologa, choc czasem myśle, ze mozna by otworzyc jakis dział opieki specjalnej, jakis dyżurny psychiatra czy coś :oops: .Taki dzial to juz jest.
Tyle, ze dla niektorych jest za pozno na leczenie :D

Mufka
08-09-2007, 09:31
zawsze trzeba miec nadzieje :wink:

retrofood
10-09-2007, 07:24
Z kim PiS jest solidarne?

Nie ma Polski sprawiedliwej i nie ma Polski solidarnej bez sprawiedliwości dla Polskiej wsi - mówił Jarosław Kaczyński w Wierzchosławicach na sobotnim Kongresie Wsi Polskiej.

Premier dziwnie rozumie tę sprawiedliwość. Chce utrzymać stan, w którym wszyscy rolnicy - w tym bogacze na kilkuset hektarach - nie płacą podatku dochodowego ani składek zdrowotnych. Opłaca je za nich państwo, a mogłoby te pieniądze wydać np. na wiejską oświatę.

- Nie ma dwóch narodów polskich: wiejskiego i miejskiego - mówił dalej Kaczyński.

Czyżby? Bogaci rolnicy płacą śmiesznie niskie składki na KRUS. Dlatego do wypłaty rolniczych emerytur aż 95 proc. - kilkanaście miliardów złotych - dokłada państwo. Skąd je ma? Na przykład z podatków od biednych emerytów "miejskich", którzy nie mają wyboru - podatek dochodowy płacić muszą!

Według premiera w nadchodzących wyborach Polacy będą mieli wybór między PiS a tymi, "którzy chcą chronić tych, którzy mieli dotąd przywileje".

Ale to PiS bronił przywilejów emerytalnych górników, to PiS przedłużył o kolejny rok emerytalne przywileje dla wielu grup zawodowych, to posłowie PiS forsowali w Sejmie ustawę pozwalającą kopalniom opóźnić spłatę długów wobec ZUS. Za grupy uprzywilejowanych zapłacą wszyscy podatnicy.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4473806.html

kroyena
10-09-2007, 09:17
SHOW MUST GO ON.
Czy jakoś tak? :roll: :-?

Barbossa
10-09-2007, 09:56
...
...
Ale to PiS bronił przywilejów emerytalnych górników, to PiS przedłużył o kolejny rok emerytalne przywileje dla wielu grup zawodowych, to posłowie PiS forsowali w Sejmie ustawę pozwalającą kopalniom opóźnić spłatę długów wobec ZUS. Za grupy uprzywilejowanych zapłacą wszyscy podatnicy.

poprę każdego kto to zlikwiduje, jak i zreformuje KRUS bezapelacyjnie,
ale po :D bo wielu coś tam bakało a nikt nic nie zrobił, nie przeciwstawił się wtedy, kiedy było trzeba
ale to nie tylko paluchy PiS-u byłay maczane w tym stanie, który jest obecnie

mTom
10-09-2007, 10:02
PiS wyraźnie zapowiedziało, że nie pozwoli tknąć KRUS. A to jakieś 16-20 mld zł rocznie. Rolnicy mają jeszcze: dotacje do paliwa, ceny skupu, dotacje z UE...

naLeśnik
10-09-2007, 10:15
rolnictwo w całej Europie jest w jakimś stopniu dotowane itd. tak też jest u nas.

Co do KRUS to pal licho że są w nim "prawdziwi" rolnicy, ale nikt nie wie ilu jest tam podszywanych?.... babcia z dziadkiem coś zapiszą i już płaci sie mniejsze składki, mimo że o rolnictwie nie ma się pojęcia :roll:

PiS z Samoobrona i PSL walczy o pokaźny elektorat, ja nie widzę żadnej mozliwosci reformy KRUS-u :-?

mTom
10-09-2007, 11:39
Rolnictwo na całym świecie jest dotowane. Jedynym wyjątkiem jest Nowa Zelandia. KRUS natomiast to patologia...

wilcza75
10-09-2007, 12:41
dobrze że za gospodarkę sie nie brali bo po 15 latach rządów UD/UW/PO czy PZPR/SLD/LID gospodarka była w tak doskonałym stanie, korupcji żadnej nie było że aż ludzie na PIS zagłosowali...
i wybrali Leppera :-?
czy z takimi KŁAMSTWAMI lewakka warto polemizować ?
NIE!
Wystarczy podać fakty:
grudzień 1991 koniec sejmu kontraktowego, rozwiązuje się ZSRR i na scenę wkracza ...... Jan Olszewski I premier I sejmu III RP, a po nim ........
Jan Olszewski - XII 1991 - VI 1992 (PC+ZCHN i ….. np. A.Olechowski)
Waldemar Pawlak - VI 1991 - VII 1992
Hanna Suchocka - VII 1992 - X 1993 (UD, ZCHN, PL, SLCH, KLD i …np..J.Kropiwnicki)

1993-1997 - koalicja SLD PSL:
Waldemar Pawlak
Józef Oleksy
Włodzimierz Cimoszewicz

1997-2001 - przez 2,5roku AWS/z PC/+UW potem 1,5roku sam AWS
Jerzy Buzek

2001-2005 koalicja SLD PSL:
Leszek Miller
Marek Belka

2005-2007 koalicja PiS+SO+LPR
Kazimierz Marcinkiewicz
Jarosław Kaczyński

Podsumujmy przez ostatnie 16 lat kto, ile rządził:
8lat SLD/PSL
8lat ZCHN i
7lat PC/PiS w koalicjach ze wszystkim co się rusza i na drzewo nie ucieka
4lata NSZZ Solidarność/AWS + m.in. PC/
3,5roku w koalicjach UD/UW
1rok 4m-ce ci podli liberałowie z KLD :o :-? :roll: wyprzedający Polskę od 15lat

wilcza75
10-09-2007, 17:46
czy z takimi KŁAMSTWAMI lewakka warto polemizować ?

no proszę i dzisiejsza m-k analizuje ten przypadek
matka kurka 10.09.2007 15:18
tyt: Liderzy i wyznawcy PiS, jak wy to robicie, że kłamiecie bez zmrożenia oka ?! http://www.matka-kurka.net/post/?data=2007-09-10+16%3A05%3A00&co=n

mTom
10-09-2007, 17:51
Przecież Kurski już to wyjaśniał. Dał ostatnio tego próbkę z mównicy sejmowej.

naLeśnik
10-09-2007, 17:51
cel uświęca środki ;) ...być może dlatego kłamią ??

retrofood
10-09-2007, 17:55
" O tym, że przetarg był aż tak bardzo polityczny, dowiedziałam się z książki “Druga strona medalu”, wywiadu rzeki, jaki pani Teresa Bochwic przeprowadziła z Jarosławem Kaczyńskim. On sam dosłownie powiedział, że był wówczas taki układ (już wtedy znał, a nawet praktykował to określenie) z Hallem. Oni “Ekspres”, grupa Halla “Życie”. Ponieważ pan Tomasz Wołek chciał mnie natychmiast wyrzucić z pracy, bo opowiadałam się za inną, lepszą ofertą i uważałam, po kilku miesiącach współpracy, że po jego kierownictwem dobry tytuł się zmarnuje, a ponadto, że takie przejęcie to przykład uwłaszczania się nowej nomenklatury, odeszłam i trafiłam za jakiś czas do “Polityki”. W międzyczasie koledzy pana Jarosława Kaczyńskiego, skutkiem nieudolności w redagowaniu dobrze osadzonej na rynku gazety, wykończyli “Ekspres Wieczorny”, a Tomasz Wołek dokonał podobnego manewru z “Życiem Warszawy” (ale był to zupełnie inny, gdy idzie o poglądy, redaktor Wołek). Można więc uznać, że jestem profitentką (jedno z ulubionych słów pana premiera) politycznego planu Kaczyńskiego i nie mam żadnego powodu, by wpadać w furię i kierować ją przeciwko temu, który mnie ową profitentką uczynił, a tym samym - jakoś tam wyznaczył moją pozycję społeczną. Przeciwnie, jestem mu nawet wdzięczna.

http://paradowska.blog.polityka.pl/?p=115