PDA

Zobacz pełną wersję : witam!!



Zybol
08-09-2007, 15:20
czas zeby sie przedstawic!!jestem z Wroclawia mieszkam w bloku i przyznaje ze mam juz dosc autobusow i zamykania okien zeby mozna bylo normalnie zasnac!!postanowilem zakupic dzialke i wlasnie jestem w trackce zalatwianai formalnosci-robie to pzrzez firme zubik!!jestem wsiekly juz na blkowiska chce roche oddechu-chyba czas na domek-szybka decyzja choc czesto sie gryzlem z tym zamyslem -teraz mam mobilziacje i musze wykorzystac -chcce wybudowac mamie dom!!

frosch
08-09-2007, 15:24
witaj :D
mamie? :o chcesz mieszkac z mama ?

Zybol
08-09-2007, 15:30
miezszkam z mama i wiadomo mysle juz troche przyszlosciowo-w mysli mam rowniez polowice i dalekosiegajac rodzine a z mama chcemy juz wyniesc sie z centrum!

frosch
08-09-2007, 15:40
hmmm....
podziwiam
ja z mama moge zamieszkac dopiero wtedy , kiedy skoncze 60-ke :roll:

trzymam wobec tego kciuki
te polowice masz tylko w mysli czy moze raczej juz na oku ? :roll:

Zybol
08-09-2007, 15:51
polowica juz jest i z mysla o mamie i o niej chce bawie sie w Boba,chocuiaz z budownictewm nie mam nic wspolnego-wchodze wtemat i nie chce bawic sie w nastepne mieszkanie na osiedlu z duzej plyty!!!ryzyk i juz!:)domek to domek a pozatym ma mi sluzyc doo innych rzeczy;)

frosch
08-09-2007, 16:00
polowica juz jest i z mysla o mamie i o niej chce bawie sie w Boba,chocuiaz z budownictewm nie mam nic wspolnego-wchodze wtemat i nie chce bawic sie w nastepne mieszkanie na osiedlu z duzej plyty!!!ryzyk i juz!:)domek to domek a pozatym ma mi sluzyc doo innych rzeczy;)

:o :roll: :roll: :oops: :wink:

nieee no ...domek to jest domek i zadne mieszkanie nie jest w stanie go zastapic :D

zygmor
10-09-2007, 14:25
i mamę pozdrów ode mnie...

jea
10-09-2007, 14:29
i mamę pozdrów ode mnie...

ja pozdrawiam połowice...