PDA

Zobacz pełną wersję : Kto buduje mały domek - taki 60-70 m2



aleksandra1
08-09-2007, 15:56
Kto buduje mały domek? Taki 60-70 m2. Jesteśmy w mniejszości. Większość tej wielkości budynek uważa za kurnik a nie dom. A przecież małe jest piękne !!!! Podzielcie się proszę informacjami o Waszych domkach, zdjęciami, projektami, sugestiami, pomysłami.

Pozdrawiam

kamionkal
08-09-2007, 21:27
Kto buduje mały domek? Taki 60-70 m2. Jesteśmy w mniejszości. Większość tej wielkości budynek uważa za kurnik a nie dom. A przecież małe jest piękne !!!! Podzielcie się proszę informacjami o Waszych domkach, zdjęciami, projektami, sugestiami, pomysłami.

Pozdrawiam

Z tym kurnikiem to faktycznie są tacy ortodoksi na forum. Dla mnie to przesada, ale i ja uważam że 60-70m to niewiele. Weźmy pod uwagę, że w domu (w przeciwienstwie do mieszkań) spora częśc metrażu odchodzi na pomieszczenia "pomocnicze" typu wiatrołap, kotłownia czy inna kanciapa ;-)

A w sumie to zależy od potrzeb - dla pary emerytów mały domek zapewne w zupełności wystarczy, natomiast chyba już 4-osobowa rodzina nie czułaby się w nim w pełni komfortowo.

skama
09-09-2007, 08:53
My zaczęliśmy budowę takiego domku, 75m2 + garaż 25m2 w bryle budynku, parterowy.Będą w nim mieszkały 2, przejściowo 3 osoby.Projekt własny, niestety mam go tylko na papierze. Obecnie zaczynamy stawiać więźbę.