PDA

Zobacz pełną wersję : Strop a deszcz



marcinst
09-09-2007, 14:31
Witam


W sobotę wylałem strop monolityczny. Zdązył już związać :P . Czy uparcie padający deszcz od rana jest zagrożeniem dla stropu? Czy należy go przykryć folią?
Jedno jest pewne nie muszę go podlewać.

-grisza
09-09-2007, 15:31
Witaj. Jeżeli beton już związał, to masz z głowy polewanie stropu, nic mu nie będzie. Ja tego szczęścia we wrześniu ubiegłego roku nie miałem ( było bardzo ciepło ) i trochę czasu spędziłem na polewaniu. :lol:

KOM44
09-09-2007, 16:38
Jeżeli beton sie juz zwiazał to taki deszcz dla niego to najwieksze dobrodziejstwo. Nic nie przykrzwaj. Oszczędzasz czas na poplewanie i na wodzie.

czandra
09-09-2007, 16:44
Masz powód do radości. Nasz strop był wylany w najgorszy upał i cztery razy dziennie trzeba było lać na niego wodę :evil: Ty nie masz tego zmartwienia.

Pzdr.

MARTiiii
10-09-2007, 08:40
Ciesz sie, ja nie zdolalem jeszcze ulozyc strpu, a szkoda bo fajna pogoda dla wylanego stropu.

daggulka
10-09-2007, 08:44
Masz powód do radości. Nasz strop był wylany w najgorszy upał i cztery razy dziennie trzeba było lać na niego wodę :evil: Ty nie masz tego zmartwienia.

Pzdr.

ja miałam dokładnie to samo :wink: ...upał jak cholera, trza było po kilka razy dziennie jeździć polewać :lol:
tak, że chopie jeden problem z głowy....ani mi się waż cokolwiek przykrywać :wink:
:D
pozdrawiam, smoczyca