PDA

Zobacz pełną wersję : Prace wykończeniowe



Mateusz Grócki
10-09-2007, 16:16
Czy korzystał ktoś z was budując dom z prac wykończeniowych, które to świadczone były przez firmę umieszczającą swoją działalność w internecie? Prosze o odpowiedź.

Bombabaloo
11-09-2007, 14:32
Ja niecałe 3 miesiące temu. Coś cię konkretnie interesuje?

meissel
11-09-2007, 16:58
co w tym zlego ze w internecie, gazecie czy gdzie indziej sie firma oglasza

Mateusz Grócki
12-09-2007, 14:46
co w tym zlego ze w internecie, gazecie czy gdzie indziej sie firma oglasza

Podwójna obawa, że można być już wykiwanym na stracie jeszcze na etapie 'internetu' + zaczęcia rozmów etc na temat danego projektu np wysyłanie jakiejś przedpłaty etc. 2 % wartości przed zaczęciem prac projektu- nie wiem jak to funkcjonuje, wiem natomiast jakei jest życie, ze wiele razy się już spotkałem i naciąłem (2) na takie coś- nie chce ryzykować wybacz mą obawę:))

Angelika
13-09-2007, 08:49
co w tym zlego ze w internecie, gazecie czy gdzie indziej sie firma oglasza

Podwójna obawa, że można być już wykiwanym na stracie jeszcze na etapie 'internetu' + zaczęcia rozmów etc na temat danego projektu np wysyłanie jakiejś przedpłaty etc. 2 % wartości przed zaczęciem prac projektu- nie wiem jak to funkcjonuje, wiem natomiast jakei jest życie, ze wiele razy się już spotkałem i naciąłem (2) na takie coś- nie chce ryzykować wybacz mą obawę:))

Tak samo w realu może Cię ktoś wykiwać. Wiadomo, że najpierw musisz się z kimś spotkać, coś ustalić, a nie na ślepo przelać forsę komuś z netu. Trzeba spisać jakąś umowę i takie tam :-)

Bombabaloo
13-09-2007, 11:49
co w tym zlego ze w internecie, gazecie czy gdzie indziej sie firma oglasza

Podwójna obawa, że można być już wykiwanym na stracie jeszcze na etapie 'internetu' + zaczęcia rozmów etc na temat danego projektu np wysyłanie jakiejś przedpłaty etc. 2 % wartości przed zaczęciem prac projektu- nie wiem jak to funkcjonuje, wiem natomiast jakei jest życie, ze wiele razy się już spotkałem i naciąłem (2) na takie coś- nie chce ryzykować wybacz mą obawę:))

Ja jak pisałem korzystałem już z tego typu usługi & jestem zadowolony.


Tak samo w realu może Cię ktoś wykiwać. Wiadomo, że najpierw musisz się z kimś spotkać, coś ustalić, a nie na ślepo przelać forsę komuś z netu. Trzeba spisać jakąś umowę i takie tam

- Podstawa, bez tego nawet nie zacząłbym z nikim konwersacji;]