PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy w grupie, szukający działki



10-03-2002, 02:29
Witam, Tomala (Kraków). W ostatnim Muratorze przeczytałem o forum, zajrzałem i znalazłem nawet grupe krakowską :smile:
Jestem na etapie bardzo wstępnym: po decyzji o budowie, ale jeszcze przed kupnem działki. Będę budował w dwie rodziny (z kumplem). Oglądam działki od Woli Zachariachowskiej do Ujazdu - nie za blisko, bo nie chcę wydać na działkę 100kPLN/głowę, ale mniej, mniej ...
Jeżeli ktoś z Was ma jakieś info o działce na dwa domy, min. 9a/dom ok. 50-60kPLN/głowę, proszę o info.

Pozdrawiam
Tomala

Rena
22-03-2002, 08:15
--------------------------------------------------------------------------------
Działka jest w okolicach Częstochowy, ma 2000m.kw.jest częściowo ogrodzona,
jest równa jak stół, ma przepiękne widoki na las oddalony w linii prostej o
ok.1km. Działka leży w terenie uzbrojonym, jest przy drodze w centrum wsi
Choroń / wieś jest cicha i spokojna / koło Poraja. Uważam, że ma piękne i
dogodne położenie i dla osób lubiących spokój i dla ludzi, którzy muszą gdzieś
mieszkać. Do działki można dojechać z dwóch stron, tym samym można ją podzielic
na dwie części. Cena za 1m.kw. 16zł do uzgodnienia.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: tel. /032/ 260-20-94 0502 843 879
Polecam.


--------------------------------------------------------------------------------
Podziwiam Twoją decyzję o budowie. Własny dom to jest "to"!!! Ja również rozpoczynam budowę wymarzonego domu ale w okolicach Częstochowy. Mam również inną działkę do sprzedania ale w Poraju koło Częstochowy. Działka jest w lesie, ma 5000m kw. i nadaje się do budowy dwóch domów. Jeżeli jesteś zainteresowany to dzwoń pod powyższy numer telefonu. Pozdrowienia i powodzenia.

Tomala
26-03-2002, 12:52
Dzięki za info.
W międzyczasie znalazłem działkę, Brzozówka 10km od Krakowa. Teraz walczę z WZiZT.

Pozdrawiam

28-04-2004, 21:53
Ja też z Krakowa, jak złapać tą grupę
Pozdro
Przemo

joanka77
29-04-2004, 12:23
Przemo wrzuć ten link :

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=316558#316558